2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Senin ilk gebeliğinse ondanda çıkmaz..benim ilk ğebeliğimde hiç yoktu..5 ay bitmişti hala eski Jean pantolonlarımı giyiyordum.

Peki bu Merve'nin kanaması lekesi falan olmuş muydu..Banada diyarbakırda detaylı ultrason için yer sormuştu.bi daha göremedim onu hiç burda
Benim bildigim bi sıkıntısi yoktu sadece son gunleede bebegim ultrasondada oynamadi ve bende hissetmiyorum harektlerini falan demisti , ultrasonda harektsiz olmasina anlam verememistim sadece

Kızlar sağ boşluğumda ağrı oluyor arada batma şeklinde elimle dokunduğumda da sırtımda boşluğumun üstünde ağrı hissediyorum.. Böyle birşey yaşayan var mı ?
Bende de var böbrek kısmı mj benim böbrek ağrısı ya kum döküyorum ya genişleme var iki türlü de bol su önerildi ama dayanılmaz Ağrı olursa tel takiliyormus
Çıkması zor..çıkmaması daha iyi hem çatlamaz canım..bebekşğin gelişimi iyi olsun yeter bence
Ben her türlü çatlarım çünkü aşırı atopik derece Kuru bir cildim var pul pul hep .. duştan sonra krem sürmeyeyim yüzüm botoks olmuş gibi mimik yapamam
Senin ilk gebeliğinse ondanda çıkmaz..benim ilk ğebeliğimde hiç yoktu..5 ay bitmişti hala eski Jean pantolonlarımı giyiyordum.
Aslında 2. De ilki 4 aylıkken kaybetmiştim onda zaten pek göbek çıkmamıştı o sayılmaz galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…