2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İnşallah
Çevremden baskı görüyorum vicdan yapıyorum bebek sağlıksız olur zayıfsın boyle hamile mi olur ağzın boş durmamali falan filan
Herkes çok biliyor maşallah boşver duyma
Günlük muz kaşar pekmez bebeğe kilo yapıyor diyorlar onları yemeye çalış, çok yemekten geçmiyor kaliteli yemekten geçiyor bebeğin kilosu emin ol

Nbrsiniz kızlar? Ben iyiyim bugün arkadaşım gelecek biraz toz alıyorum
Morhipo siparişlerimden 1 ürünü defolu diye iptal etmiş hangisi hiç anlamadım çok beğenerek aldıklarımdan biri olmasa bari
Sizlerin gazıyla daha 5 aylık çocuğun herşeyini hazırladım neredeyse diğerlerinde bu ayda başlamamıştım bile bazanın altı kız çeyizi gibi bebek eşyası doldu
Yolu yarıladım çok şükür bir aksilik olmazsa 39.haftada doğacağı için bundan sonrası daha kolay geçer diye umuyorum havalar ısınacak biraz daha çıkarım gezerim okul etkinlikleri falan olur oyalanırım inşallah.i
Haftaya detaylım var oradan da hayırlı haberleri alayım dua edin bana. blanco dün benim gideceğim dr.a gidecekti detaylıya ama buraya girmedi çok merak ettim dr iyi mi nasıl bakıyor falan inşallah onun da herşey çok iyi çıkmıştır.
Dün 3 lü testimi aldım hepsinde düşük risk yazıyodu dr da sıkıntı yok dedi ama pek güvenmiyorum kan 1 haftada ancak gitti fakülteye bakılacak hali kaldı mı acaba Bir de belki 250 tane sonuç kağıdı vardı içinden aradım kendi kağıdımı buldum hepsine 1 dr bakıyor ne bilim doğruluk payı şüpheli bence ama inşallah iyidir bebişim.

Belki bebek aldi sen verin şimdi gidince doktor söyler kilosunu ben 19+4 de gittiğimde 280 gram çıktı. Salı günü gittim 22+2 480 Gr çıktı.

Günaydın kızlar
Ben yine boğaz ağrısı ve ses kısıklığından müzdaribim. Yaz gelse ve hastalık muhabbeti kapansa artık. Salı günü randevum var 5 hafta oldu görmeyeli
Gecmis olsun canim havalar boyle devam ederse daha cok hasta olcaz denge falan kalmadi

Sen etiketlerinde fark ettim bende. Cumartesi girmiş en son.

Sen nasıl aklında tutuyorsun bu tarihleri
Kizlar bi sıkıntı var diyince unutamiyorum bendede boyle bi huy var bu kizda bebegim oynamiyo falan demisti ya ben takmistim onu haber bekliyodum işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…