2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
O saatte doktor oluyormu allaalla🤔
Benim dr geç gündüz hafta ici hafta sonu 7/24 çalışıyor canım 😂😂 daha geç gittiğini bile bilir oğluma hamileyken😂😂

Geçen ay hiç düşünemedim randevuyu alırken eşimle oğlum 8 de antrenman a gidecek sabahtan yada 5 6 arası boşluk varsa geleyim yoksa yanlız gelcem dedim hiç bosluk yok bu seferlik tek gel demiş 😂

Benim dr geç gündüz hafta ici hafta sonu 7/24 çalışıyor canım 😂😂 daha geç gittiğini bile bilir oğluma hamileyken😂😂

Geçen ay hiç düşünemedim randevuyu alırken eşimle oğlum 8 de antrenman a gidecek sabahtan yada 5 6 arası boşluk varsa geleyim yoksa yanlız gelcem dedim hiç bosluk yok bu seferlik tek gel demiş 😂
Valla helal olsun oyle doktora, bir an sorguladim o saatte doktor ne gezer diye simdi aydınlandım 🤣😅

Valla helal olsun oyle doktora, bir an sorguladim o saatte doktor ne gezer diye simdi aydınlandım 🤣😅
Hastanenin bünyesinde tıp merkezi var
P.tesi salı çarşamba tıp merkezi Perşembe cuma cumartesi günü diğer hastanede geç saatlere kadar poliklinik+doğum+müdahaleler+ameliyat
İstisnasız her özel gün bayram seyran ve pazar en az 5 olmak üzere planlı sezaryenlar
E bu işlemlerin hastalarının takipleri pansumalari ilac orderlari vs vs vs
Yazarken yoruldum öyle böyle böyle yoğun değil😂😂😂

Hastanenin bünyesinde tıp merkezi var
P.tesi salı çarşamba tıp merkezi Perşembe cuma cumartesi günü diğer hastanede geç saatlere kadar poliklinik+doğum+müdahaleler+ameliyat
İstisnasız her özel gün bayram seyran ve pazar en az 5 olmak üzere planlı sezaryenlar
E bu işlemlerin hastalarının takipleri pansumalari ilac orderlari vs vs vs
Yazarken yoruldum öyle böyle böyle yoğun değil😂😂😂
Valla iyiymiş bu tempoya anca bu kadar gün verilebilirdi zaten, aynen seninde işine gelir tabi sira bekleme olayi olmaz falan dedigin gibi iyi iyi sevdim senin doktoru😅🤣

Valla iyiymiş bu tempoya anca bu kadar gün verilebilirdi zaten, aynen seninde işine gelir tabi sira bekleme olayi olmaz falan dedigin gibi iyi iyi sevdim senin doktoru😅🤣
İyidir sağolsun 12 sene önce oğlumun doktoru da oydu
Yıllarca aynı hastanede Birlikte çalıştık çok hakkı var bende
inş sağlıkla bu gebeligi de geçiririz 😁

Benim dogumum 24 temmuza denk geliyor genel olarak hep 3-6 ay uzun kollu patikli tulumlar aldım ben . 0-3 ay 10 tane kısa kollu çıtçıtlı body aldım sanırım yeterli olur siz ne düşünüyorsunuz kızlar ?
Bende 5 er tane alıcam,
yeni doğan normal atlet alıcam
3-6 aylık kısa kollu
6-9 aylıkda uzun kollu badylerden alıcam 5-6 tane yeter herhalde her birinden..
tulumlardandan aldım 10 tane karışık karışık

Kızlaar selam

Ben kendi doktorum haricinde bi doktora daha gittim bugün detaylı ultrason için

Her şey yolundaymış çok şükür, emin olmuş olduk

24 haftalık bebek kilosu 550-600 gram arasında olmalıymış ama bizim tosuno 720 gram olmuş :kk77::kk77:

Haftaya da kendi doktorumuzla randevumuz var, her şey iyi gider inşallah hepimiz için

Kızlaar selam

Ben kendi doktorum haricinde bi doktora daha gittim bugün detaylı ultrason için

Her şey yolundaymış çok şükür, emin olmuş olduk

24 haftalık bebek kilosu 550-600 gram arasında olmalıymış ama bizim tosuno 720 gram olmuş :kk77::kk77:

Haftaya da kendi doktorumuzla randevumuz var, her şey iyi gider inşallah hepimiz için
Maşallah :KK200:
Şeker var mı
Yoksa bebek iri mi ?

Benim dogumum 24 temmuza denk geliyor genel olarak hep 3-6 ay uzun kollu patikli tulumlar aldım ben . 0-3 ay 10 tane kısa kollu çıtçıtlı body aldım sanırım yeterli olur siz ne düşünüyorsunuz kızlar ?
Canım ben mesela 40 cikana kadar hastane çıkışı giydircem🙂
Şu sagdaki mavi gibi olanlari (0-3 ay ) 40 cikinca giydirecegim☺️
Soldaki tulumda 3-6 ay onuda ekim sonu giydirmeye baslayacgim .

Eklentiler

• 20220311_165313.jpg
    20220311_165313.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 74
X