2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende robot süpürge almak istiyorum hangi marka önerirsiniz

Benim ki viomi s9 çok memnunum. Geçen internet bağlantısı yüzünden biraz kafası karıştı ama normalde iyi. Güzel süpürüyor. Ki ben hiç en güçlü modda supurmedim hep orta supuruyorum. Düşük de var çok sessiz oluyor o zaman. Ortada çok sesi yok. Bütün evi 70 dk da süpürüyor. Silme fonksiyonu var ama benim evde halı çok silicek yer az ondan hiç sildirmedim.

Ben tefal aldım, evcil hayvan serisi olan. ( evde 2 kedi var). Aşırı memnunum. Ekim ayında 4.000 tl ye almıştım ama şu an 8.500 tl imiş. Dysonn 9.000 tl. Şu an alacak olsaydım tefale o kadar oara vermez dysonn alırdım

Lcw bitane varda 50 tl evde giymelik yada yakın bi markete fln gitmelik hamile altı, dedim acaba iç gösterirmi
Göstermez herhalde. Aman al beğenmezsen geri gönder. Ya da götür mağazada iade et. Tabi ben imkanim varsa görüp almayı isterim. Ama olmayınca öyle yapıyorum.

Nisan grubuna baktım biraz ay doğumlar başlamış, heyecanla bekleyenler son hazırlık yapanlar, çantasını hazırlamayanlara kızanlar
Bize yıl varmış gibi hissetsem de
Allahım bizlere de hayırla nasip eyle inşallah

Hanımlar afedersiniz size birşey diyeceğim.
Ben hasta olsun. Çok hapşırıyorum ve çok öksürüyorum.
Her hapşırmamda idrar kaçırıyorum bu normal mi.

Normal
Geçen hafta nezleydim. 2-3 sefer hapşırırken kaçırdım
İlk çocukta böyle altta pek baskı hissetmezdim. İkinci çocuktan sonra olduğunu birkaç kişiden duydum. Resmen başıma geldi. Biraz idrar birikse saatlerce girmemiş gibi sıkışıyorum.
Bu aylarda böyleyse son haftalar ne yapacağız bakalım.
Kendimi dışarı çıkarken bez bağlayan yaşlı teyzeler gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…