2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yok 1 no fazla alma kimisi 3 pakette hemen 2 noya geçiyor .bebeğiniz doğsun belki kiloyu çabukalır ..sen iki no al o çok gidiyor..ben ikiz diye çok aldım..zaten lazım olursa 1 numara yine alınır..
Oyyy masallahhh Allah saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin ikizleri. 0-3 ay boyutunda 5 takim uzun kollu zibin aldim. Temmuzda dogan bebege garim kol giydirilir mi

Aaaaa beğenirse tanıştırırız nolcakelinden böyle şeyler gelirse beğendiklerinin modelinşde atarum yapar diye

Bebek arabası içinde kesinlikle eşler anlamıyo bende kendim araştırıp kendime nasıl yarar o şekilde aldım

Selam kizlar bu rahim agzinda ara ara agri sizi gibimse hisler normaldi demi ya acaba idrar yolu enfeksiyonu mu artti az vardi bol su iciyordum ama belji de artmistir. Bi an o geldi aklıma enfeksiyon rahim agzinda agri vs yapiyor muydu

Canım benim eşim doktor. Bu konularda çok hassastır. Bunu içiriyor bana.

Eklentiler

• 731B3770-9B32-41C8-B19E-DBD43FA8C351.jpeg
    97,3 KB · Görüntüleme: 78
  • 6D4302CB-C4BF-4C04-B7D0-FBD5498B0582.jpeg
    134,9 KB · Görüntüleme: 75
İndirimde kıyafet görünce 1 veya 2 yaş kalmış bile olsa alan var mı aranızda?

Amazon'da indirim var. Dün bir elbise gördüm. Yazlık 48₺ ye düşmüş. Bu fiyata her zaman böyle bulunmaz doğum gününde veya günlük giydiririm diye 18-24 ay aldım

Kışın giydireceğimi hesap ettiğim eşofman altı gibi şeyleri pamuklu yıkanınca çeker diye 9-12 alıyorum. 6-9 alınca hemen küçülecek gibi geliyor

Herşey çok pahalandı ya. İlk çocukta tam beden alıp yıkanınca çeken şeylere o kadar sinir olmuşumki ikinci çocuğu yaşından büyük, paçaları kıvrık, çuval gibi şeylerle giydirmezsem iyi

Lcw kalıpları uygun ama pamuklu olunca illaki bir miktar çekiyor. Ebebek kalıpları baya küçük bence

Doktorum günde 1 içmemi önerdi. İçinde iyot yok bile, tuz derken bikarbonatı falan kastediyorsanuz sadece mineral bunlar.

Sodyum oranı kastediliyor. Beypazarı, sırma ve kızılay gibi kolay ve ucuza bulunanlar sodyum oranı en yüksek olanlar

Yani bunlar soda haline getirilmiş olanlar. Ama maden suyu doğal olan. Asıl onu alıp içmek gerekiyor.
Zira karbondioksit ve bikarbonat eklenmiş su mideyi rahatlatır ama sadece maden suyu mineral sağlar

Maden sularının içinde sodyum var. Yani bunların hiçbiri soda değil. Bu konuda netiz sanırım. Ama sodyumun yüksek olması zararlı sanırım sizin dediğinize göre. Sodyumu düşük ama kalsiyum ve magnezyum yüksek bulmak gerekiyor o da ne ölçüdeyse artık. Biraz araştıracağım bu konuyu. Bilgi için teşekkürler

Aynen. Yüksek sodyum zararlı. Bildiğin insan eliyle soda yapılıp üzerine bir de maden suyu diye etiket basılıyor

Evde özkaynak varmış ona da baktım şimdi. Resmen doğal maden suyu yazıyor üstünde.

Sarıkız, pınar falan bulursam orta karar bir maden suyu diye içerim. Ama diğerlerini içmesem de olur.

Ben 2 hafta önce hissediyordum az az. Ama bir hafta fazla oldu hissetmiyorum
Yoruluyorsan hissetmezsin bende ayaktaysam geziyorsam veya işim varsa hissetmiyorum otururken ve yatarken hissediyorum kızlarım çok sakindiler 7-8 aylıkken bile çok hareket etmezlerdi buna erkek diye diye erkek gibi kızım olacak galiba çok hareketli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…