2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim aldığım sleepy kalıbı küçükmüş. Bunun 2 numarası primanin bir numarasina denkmis128 tane 1 numara fazla gelecek bana muhtemelen.
Ben yazmıştım buradan 1 no almayın diye ama daha önce aldınız galiba benim arkadaş 6 aylık kızına 3 no kullanıyor onun da lastikleri sıkıyormuş diye lastikleri koparıyor öyle olunca da çiş sızıyor ne bilim benim aklıma yatmadı ama çok memnun olanlar da var.

Dokusuna baktin mi bende bez alacağım ama primadan devam mı etsem sleepy mi denesem çok kararsızım.
Ben diğerlerine prima almıştım buna da prima aldım hak geçmesin dedim😅 Ankara hoppibebe sitesinden aldım 1 no 70 adet + 2 no 60 adet premium care 267 tl en uygun orada hemen de geldiler. Fazla stok yapmıcam bunlar bitince aktif bebeğe geçerim indirim takip edince aşırı bir fiyat farkı olmuyor gibi geldi bana.

Ben diğerlerine prima almıştım buna da prima aldım hak geçmesin dedim😅 Ankara hoppibebe sitesinden aldım 1 no 70 adet + 2 no 60 adet premium care 267 tl en uygun orada hemen de geldiler. Fazla stok yapmıcam bunlar bitince aktif bebeğe geçerim indirim takip edince aşırı bir fiyat farkı olmuyor gibi geldi bana.
Bende prima alırım gibi geliyor ama kararsızım. Bide sızdırma vs asla olmuyor özellikle ilk zamanlar sıvı kaka derdi var malum😅 indirim takip edeyim bende. Bazen marketlerde denk geliyor. Ben ilk 6 ay yine premium kullanır sonra aktif bebeğe geçerim diye planlıyorum ama bakalım. Burada gross marketler var kampanya oluyor ara ara çok alınca indirim bulmak kolay oluyor bez için özellikle.

Sanırım 9 güne ben de ayrılacağım. 15.haftada 2.covidimi gecirdim ve maskesiz rahat bir hamilelik istiyorum artık. Insallah iptal olmaz :)
Az kalmis sizin masallah. Cok da gecmis olsun. Ben de 1 kez covid atlattim gebeligin ilk haftalarinda. Umarim bidaha yasamayiz. 24+ da mi cikilior izne yoksa 23+ da mi?

Selam hanımlar. 3-4 haftadır sinüzit derdi çekiyorum. Giderek arttı ve öyle bir hale geldi ki..Yüz kemiklerim, diş etlerim, dişlerimin bizzat kendileri, alt çenem... ağrıdan delirdim, elmacık kemiklerime ve yanaklarima disardan dokununca bile acıyordu. Çok şükür zor kısmı bitti iyileşme dönemine girdim. Sinuzit masajları varmış rahatlatıyor, bolca yıkama solüsyonu ile burun yıkaması hem boşaltıyor hem ödemi biraz alıyor, bir de ılık su torbasını yüze koymak iyi geliyor. Ihtiyacı olanlar için yazayım😊

57 İle başladık geçen ay 59.5 dim bu cuma kontrol var bakalım.ne kadar almışım ama boğazım hiç durmuyor
Ve inan fotoğrafta belli olmamış büyüklüğü 😂😂
Biz hiç kusmadık midemiz bulanmadı habire yedik bide ikiz olunca daha çabuk aldım..bide bu vitaminler kilo yapıyor gibime geliyor

Biter biter .Hatta belki 70 lik Bi tane daha gerekebilir bile .bebek bezi almaya da korkuyorum .Ya cildi uyum sağlayamaz elimde kalır diye
Arkadaşım bende "prima premium care no 1" aldım 70 adetlik ..
Açıkcası stok yapmayı düşünmüyorum çünkü pişik olma durumu,kg mevzusu konusunda karar kılamıyorum .
Haliyle bu durumda mecburen doğum sonrası buna harcama yapmayı düşünüyorum .
Hiç gerek duymuyorum o yüzden kafam rahat sanırım .😂

Benim detaylı randevum 21inde 😅 VE HALA BEBEĞİ HİSSETMİYORUM KIZLAR KAFAYI YİYECEĞİM 🙄 19+0dan bildiriyorum…
19+6 dan dan bildiriyorum. Hala hissetmiyorum 🤷🏼‍♀️

Kızlar bende hissetmiyorum .. 🤪 19+4 (ilk gebelik)
Ve hergün merakla bekliyorum ,bazen kasıklarımda acı hissi oluyor büyümeye bağlıyorum ..

2 gün önce şöyle bi durum oldu ,benzetmeme gülebilirsiniz 😂
Patlak mısırı çok seven biriyim ve ocağın altını kapatınca 1 dk falan beklerim ,yanmadan o sıcaklıkla bikaç tane daha patlamayan varsa patlasın diye 😂
Sanki derinlerde bi yerde son mısır patlamış gibi bişey hissettim bebeğim miydi yoksa bağırsak çalışması mıydı bilemedim tabi .. 😂😂😂

Arkadaşlar aldıklarını liste yapan var mı?
Bi çok yerde hazır liste var ama neyden kaç tane ve hangi aylik aralığında alınmalı bilmiyorum.. aldıklarını "şu kadar şu aylik alındı" gibi listesi olan varsa paylaşabilir mi 🥰 ???????
Ben karadenizdeyim burda hava yağmurlu olunca hava serin oluyo bi Ege Akdeniz değil o yüzden ben hep uzun kollu aldim bi tane hastane cikisi aldim içinde 2 takım var zaten 5 6 tane 1 3 aylık aldim 4 5 tanede 3 6 ay aldim ilk oglumdan bi kaç tisort sort slopet var cok sıcaklarda onları kullanırım dedim zaten sipariş versem 2 3 güne geliyor

Ve hergün merakla bekliyorum ,bazen kasıklarımda acı hissi oluyor büyümeye bağlıyorum ..

Patlak mısırı çok seven biriyim ve ocağın altını kapatınca 1 dk falan beklerim ,yanmadan o sıcaklıkla bikaç tane daha patlamayan varsa patlasın diye 😂
Sanki derinlerde bi yerde son mısır patlamış gibi bişey hissettim bebeğim miydi yoksa bağırsak çalışması mıydı bilemedim tabi .. 😂😂😂
Tam olarak öyle bir şey 🤣🤣

Ben yazmıştım buradan 1 no almayın diye ama daha önce aldınız galiba benim arkadaş 6 aylık kızına 3 no kullanıyor onun da lastikleri sıkıyormuş diye lastikleri koparıyor öyle olunca da çiş sızıyor ne bilim benim aklıma yatmadı ama çok memnun olanlar da var.
Evet daha önce almıştım. 🙈 Hem de büyük boy diye aldım 4 paket filan yollamışlar.

Bende prima alırım gibi geliyor ama kararsızım. Bide sızdırma vs asla olmuyor özellikle ilk zamanlar sıvı kaka derdi var malum😅 indirim takip edeyim bende. Bazen marketlerde denk geliyor. Ben ilk 6 ay yine premium kullanır sonra aktif bebeğe geçerim diye planlıyorum ama bakalım. Burada gross marketler var kampanya oluyor ara ara çok alınca indirim bulmak kolay oluyor bez için özellikle.
Ben aktif bebeğe 5 nuamra da geçtim. Çok fena sizdiriyordu. Preminium kullandıktan sonra bir daha başka marka kullanamadim. 🙈 Bu nedenle bu sefer ilk onla başlamayın dedim. İnşallah pişman olmam🙈

Haydi kızlar bu akşam totem yapalım 😁 Bu güne kadar hala mısırları patlamamış tüm arkadaşların mısırları patlasın inşallah ❤️🤗
Herkesin mısırı patladı, şurada 3-5 kişi kaldık… 🤭

X