2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet ben kendim tahlil istedim. Doktorlar genelde herkese veriyor. Calsiyum gerekli ama. Mesela benim d vitaminim düşük çıktı ama Demir değerim iyiydi.
Anladım. ne güzel doktorunuz isteyince yapıyor tahlili. Ben doktorumu iyi diyordum herkes memnun tavsiye uzerine gidiyorum ancak doktor gerekmedikce ilac vermiyorum diyor tahlille bakmiyor şikayete göre hareket edecek sanırım son ihtimal ben doktoru çözene kadar doğurcam herlade

Benim de böyle biliyor musunuz... Kol bacak incecik. Göbek ve kalça popo çıktı. Acayip değişiyor görünüm. İleride ne olacak bilmiyorum artık
Ben ilk gebeligimde 30 kg aldim bu kadar büyümedim bu değişik bölgesel bı genişleme
Neyse sağlıklı olsunlar da bakcaz artık doğum sonrası

Aynen tam manasıyla kıl diyebiliriz. Herkes tavsiye edip memnundu ben de güzel başlamıstım ama şuan gerekirse bakarım gerekirse veririm modunda başka doktor düşünmüyor degilim aslında. Suan takviye biseyler aliyorum. Bakalım olmadı başka doktora da gideyim napiyim cok haklısin her gün bi yerler sızlıyor ağrıyor her gün hatta her dakika yeni bir şeylerle karşılaşıyor insan bu süreç degişik gercekten

Çok sağlıklı ve dengeli beslenmek gerekiyor. Şahsen ben o kadar dikkat edemiyorum. O yüzden bence takviyeler önemli. Ben tahlil sonuçlarıma göre kendim aldım. Zaten devlet ödemiyor.

Arkadaşlar aldıklarını liste yapan var mı?
Bi çok yerde hazır liste var ama neyden kaç tane ve hangi aylik aralığında alınmalı bilmiyorum.. aldıklarını "şu kadar şu aylik alındı" gibi listesi olan varsa paylaşabilir mi ???????

Valla ben 6-9 ayllıkken kışa denk geliyo o şekildr alışveriş yapıyorum hep, ne olur ne olmaz kilosu fazla olur diye 9-12 de alıyorum hep,
1-1,5 yaşda yazlık alıyorum hep o şekilde hesaplıyorum yani alırken .. inşallah düzgün alıyorumdur dar gelmesinde bol gelsin önemli değil yani bence

Çok sağlıklı ve dengeli beslenmek gerekiyor. Şahsen ben o kadar dikkat edemiyorum. O yüzden bence takviyeler önemli. Ben tahlil sonuçlarıma göre kendim aldım. Zaten devlet ödemiyor.
Ben troid icin endokrine gidiyorum orda vitaminlere bakildi ordan az bucuk biliyorum ben de artık kendim alacagım. Demir başlamıştım zaten saglik ocagi doktorjnun tavsiyesiyle onu devam ederim. D vit de dahiliye vermisti. Saglikli ve dengeli beslenmeye dikkat ediyorum aslinda demirim ve b12 dusuk sadece ama her zaman saglikli beslenmek yetmeyebilir ya.

Kalsiyum, Demir, d3, omega 3 en önemlileri. Magnezyum da ağrı için kullanılması gerekiyor. Sonuçta zararı yok diye biliyorum.

Doktorum banada bu ilacı verdi özellikle bunu istedi. Size vermesinin özel bir sebebi var mıydı
Özel sebep soylemedi ama eşim eczanede bulamamıştı bizde arayip baska alalimmi dedik yok bunu bulun alin demişti baska eczaneden temin etmiştik sebebini sormadim ama israrciydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…