2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
19+6 dan dan bildiriyorum. Hala hissetmiyorum
Ay ne olacak bizim bu halimiz Takmayayım diyorum ama dr Banu Çiftçi’nin uygulaması hala hissetmiyorsanız doktora söylemelisiniz diyor… Yani içimdeki 20 cm’yi geçmiş yavruyu nasıl hissetmiyorum diye çok şaşırıyorum

Ay inşallah öyle olur Her yemek yedikten sonra özellikle yatıyorum bekliyorum ama yok Bir uygulama da hissetmiyorsanız doktora söylemelisiniz diyor. Bu arada yaptığın açıklama çok mantıklı

Ben de sordum geçen hafta. İç karnı geniş olanlar daha geç hissediyormuş. Bir kaç haftaya hissedersin dedi. Ben bir kez tuhaf bir şey hissettim ama hiç emin değilim. Bir daha da olmadı zaten. Sanırım biz direkt tekmeleri hissedeceğiz.

1 kutu icerim yeterli bundan
Valla bu yeni nesil çocukların anne babalarından bağımsız nasıl böyle iri olduklarını şimdi anlıyorum. Eskiden vitamin mi vardı? Biz basıyoruz vitamini. Bakalım nasıl olacak?

Ay insallah öyle olur Her yemek yedikten sonra özellikle yatıyorum bekliyorum ama yok Bir uygulama da hissetmiyorsanız doktora söylemelisiniz diyor. Bu arada yaptığın açıklama çok mantıklı
Çikolata falan ye öyle yat bekle gerçi her bebek farklı da benimki çikolataya tepki veriyor birde bebekler gündüz genelde uykuda olurmuş çoğunlukla.gece yattığımda yada sabah kalkdigimda daha çok hissediyorum ben mesela bu zamanlarda da dikkat et bende onları okuyunca panik oluyordum içten içe ama herkesin yapısı farklı bence normal şeyler bunlar.hatta doktor yorumları falan araştırdım netten 24 e kadar normal diyenler dahi vardı acikcasi.en kısa zamanda hissedeceksin bence

Valla bu yeni nesil çocukların anne babalarından bağımsız nasıl böyle iri olduklarını şimdi anlıyorum. Eskiden vitamin mi vardı? Biz basıyoruz vitamini. Bakalım nasıl olacak?
Tam boyle bisey yasadim kizimda ama kilo anlaminda degilde , dogdugunda iki tane dişi var sandilar altta 2 dis eti cok belirgin ve diş cikmis gibi görüntu olusturmustu bu vitaminlere bagladik hepimiz işte dişide erken cikti 4 ay bitti oyle çıkmıştı

Ah tamam o zaman, ben kesin 24te hissederim Göbeğimin fotosunu atmak istiyorum sonra silmek yasak diye atamıyorum Benim pek göbeğim de yok sanki. Göbek fotomu merak edenler özele gelsin

İşte bunlar hep kalsiyumdan. Kemikleri de iridir muhtemelen.

Ben yaptırıcam canım, benim de sorun yoktu ilkinde ama yine de yaptırırım
Benim detaylı randevum 21inde VE HALA BEBEĞİ HİSSETMİYORUM KIZLAR KAFAYI YİYECEĞİM 19+0dan bildiriyorum…
Bekle biraz daha. Benim ikinci olmasına rağmen çok nadir hissediyordum o zamanlar 20+ larda çoştu maşallah. Şimdi tam 21 oldu kıpır kıpır.
Renge bak allamm vitamin pembe falan olur ne bilim
Kız benimki de öyle

Ne guzel ya ben annemle gidicem oda gorsun ıstiyorum da iceri almaz resim vermez falan diye beklentiye girdim burda bi kac yer oyle yapiyo
Benim gittiğim yer de en fazla 1 kişiyle gelebilirsiniz dedi .sadece eşimle gittik .zaten götürecek kimse de yoktu .

Güzel anneler merhaba. Ben de temmuz 5 gibi bekliyorum bebeğimizi suan 22. Haftanın icerisindeyim. 15. Haftadayken covid gecirdik... Allaha sukur geniz tıkanıklığı dışında bir semptom olmadı. Regenesis max kullanıyorum. D vitamini olarak ocean d3k2; demir hapi olarak gyneferro sanol kullaniyorum. 2li 3lu ve 4lu taramalar normal cikti gecen hafta ayrintili ultrasonda her sey normal iken midemiz biraz buyuk denildi. Var mi ayni durum ile karşılaşan? Kizlar bez stoklayan var mi?

15tane bez aldım 30 tanede ıslak mendil almışımdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…