2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben boyle seyler deyince normal diyor vermiyor da 🤣 kana da bakmiyor. Saglik ocaginda verdigim kanla demir dusuk onu ogrendim. Saglik ocagindaki verdi ferro sanol verdi. Ben bu doktorlari anlamadim ya ben bilirim gerekirse veririm modunda hay allahim neyse tesekkurler 😊

Senin doktorun çok kıl ya. Bence sen çok dinleme o doktoru 😒
Gebe insanın illaki bir rahatsızlığı olmasına gerek olmadan da ağrı sızı yaşar. Vücutta bir çok şey eksiliyor. Hem anne hem bebek rahat etsin diye takviye yapılıyor.
Benim lohusayken bağışıklığım düşmüştü mesela. Çok çabuk hastalanıyordum.
Ki şimdi de üşütmüşüm soğukalgınlığı ilacı içemeden geçmesini bekliyorum. İyi ki vitamin içiyorum.

Ben demir, multivitamin ve magnezyum kullandığım ve genel durumum iyi olduğu halde gece ağrıyla uyanabiliyorum.

Bu gece bir defa tuvalete kalktım aşırı sızlıyordu karnım. İki saat sonra yine uyandım sanki 12 saat girmemiş gibi karnım külçe gibiydi. Bu sadece idrar torbası sorunu düşün. Daha rahim genişlemesi, organlara ve omuriliğe, kaburgaya baskısı var bu işin 🤷

Ben bunu aldım 50 tl de hediye çekim vardı 150 tl ye geldi , benim gözüme baya büyük geldi bende senin gibi küçük düşünüyodum ama bebekden 1 yaşına kullanılır bence ideal hem yerde kaplamıyo katlandığı içi, bayada çıt çıtlarla korunaklı geldi bişi olmamış. 😍😍😍
Süpersin yaa tam benim düşündüğümü almışsın 😅😅😅çok iyi fikir verdi banada bende bakayım buna o zaman 🥰

Bende kova maşrapa vardı onları almaya gerek duymadım, bu yeter bide file alırım😂😂😍😍 kod fln olurssa onları kullanırsın daha uyguna alırsın😍😍🌸 aynen bak bak güzel
Bendede var aslında kovada masrapada bende almam gereksiz olmasın bari.kiz bu kod olayı nedir sorcam sorcam soramadım 😅😅😅nerden buluyorsunuz bu kodları nerde kullaniyorsunuz anlamadım bişey 🤣

Kızlar bunu aldım. Yalnız günlük d3 ihtiyacı 1200 IU, kalsiyum ihtiyacı ise 1200 mg olmalıymış. O yüzden bundan günde iki tane kullansam yeterli olur. Fiyatı 47 TL. Bayağı uygun geldi. Osteocare 90 tablet 240 TL olmuş.
Canim banada yazmisti ama gunde 1 kere tok karnina yaziyor ,bendemi 2 tane icsem acaba gerci 1 taneyi zor iciyorum da 👀

Eklentiler

• 20220305_155948.jpg
    20220305_155948.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar bu ayın 18 i neden gelmek bilmiyor ya😅 Daha 18 i olacakta ben detaylıya gidecem de😒 Bebiş baya hareketli sağ tarafıma ve bir sıkıntım da yok çok şükür o yüzden ayrıca bi dr a gitme gereği duymadım ama ayda 1 kontrol çok az aslında bence haftada bir olmalı😂 Burada dr lar hiç adam gibi incelemediler ya gözlerine batan bişey olsa söylerlerdi diye düşünüyorum ama her şeyi tam mı bir sıkıntı var mı diye insan düşünmeden edemiyor.
Benim detaylı randevum 21inde 😅 VE HALA BEBEĞİ HİSSETMİYORUM KIZLAR KAFAYI YİYECEĞİM 🙄 19+0dan bildiriyorum…

Osteocare kullanıyordum öncesinde. İçerisinde 800 mg kalsiyum olmasına rağmen doktor günde iki tane kullanmamı söylemişti. Bunda 600 mg var. Doktoruma sormadım ama eşim iki tane kuşlanmam gerektiğini söyledi. Pazartesi soracağım ama ben iki tane kullanacağım. D3 biraz eksik kalıyor ama zaten imom diye bir multivitamin kullanıyorum. Onun içinde 600 mg d vitamini var. Bu şekilde tamamlamış oluyorum. Valla bayağı karışık oldu ama günlük doz tamamlanınca içim rahatlar 😂😂
Canim banada yazmisti ama gunde 1 kere tok karnina yaziyor ,bendemi 2 tane icsem acaba gerci 1 taneyi zor iciyorum da 👀

Bendede var aslında kovada masrapada bende almam gereksiz olmasın bari.kiz bu kod olayı nedir sorcam sorcam soramadım 😅😅😅nerden buluyorsunuz bu kodları nerde kullaniyorsunuz anlamadım bişey 🤣
Trendyolda indirim kodları diye bi yer varya bakıyorum bazen oraya kodlar geliyo onları kullanıyorum 😃😃yoksa banada pek gelmiyor😂😂

kızlar lc waikiki sitesindeki çark kodu var onu kullanıyor ordan alışveriş yaparken 😃😃

Osteocare kullanıyordum öncesinde. İçerisinde 800 mg kalsiyum olmasına rağmen doktor günde iki tane kullanmamı söylemişti. Bunda 600 mg var. Doktoruma sormadım ama eşim iki tane kuşlanmam gerektiğini söyledi. Pazartesi soracağım ama ben iki tane kullanacağım. D3 biraz eksik kalıyor ama zaten imom diye bir multivitamin kullanıyorum. Onun içinde 600 mg d vitamini var. Bu şekilde tamamlamış oluyorum. Valla bayağı karışık oldu ama günlük doz tamamlanınca içim rahatlar 😂😂
Yav 1 tane içiymde gitsin yav zaten zor iciyom yogurt süt le de desteklersem tamam o iş 🤣🤣

Benim detaylı randevum 21inde 😅 VE HALA BEBEĞİ HİSSETMİYORUM KIZLAR KAFAYI YİYECEĞİM 🙄 19+0dan bildiriyorum…
Canım takma kafana lütfen daha zamanın var bence, bende hissetmemiştim 19+ sonlarında hafif hafif sanki başlar gibi oldu emin olmamakla birlikte sonra iyice anladım.20+5 de detaylıya gttim daha anca ancak hissediyordum.doktor mesela plasentanin on duvara yerleştiğini söyledi bana.bebegin eşi karnimda yani on tarafta buda arada katman oluşturduğu için geç hissetmeye sebep olabiliyormuş belki öyle bişey vardır.yoksada bile hissetmemen normal bence panik yapma 🌺

Güle güle giysin bebiş 🤗
Amin canım çok sağol inşallah 🤗🥰
Trendyolda indirim kodları diye bi yer varya bakıyorum bazen oraya kodlar geliyo onları kullanıyorum 😃😃yoksa banada pek gelmiyor😂😂

kızlar lc waikiki sitesindeki çark kodu var onu kullanıyor ordan alışveriş yaparken 😃😃
Trenyolu biliyorumda şu çark olayını anlamamıştım 🤣şimdi anladım hiç sitesinden alışveriş yapmadım ondan gorememisdim demekki 🥰😅

X