2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yolk ne acaba ?

Kese 18 mm dedi yolk görülmedi canım

Süpersin valla çok iyi olur ilk 3 gün benimde gelmedi ama göğüslerim kocaman oldu ucundaki koYu süt çıkana kadar yara bere içinde kaldım belki faydası olur canım hatırlat sen bize mutlaka

Bazen 10 haftaya kadar duyulmayabiliyormuş... Bence normal olabilir, inşallah sağlıklıdır Çok zor, kafa karıştırıcı ve stresli olduğunu biliyorum. O yüzden yazabileceklerim bu kadar Senin adına en hayırlısı olsun Birde farklı bir doktordan görüş almanı öneririm.

Tam ne işe yaradığını anlamadığım ama kesenin içinde bebekten önce görünen bişe ileriki haftalarda yok oluomus Bebek büyüdükçe
Kaçıncı haftada görünmedi gerekiyor peki doktor bana böyle birşey soylemedi

Evet bende pazartesi tekrar gidecem inşallah teşekkür ederim çok

İlla görünmesine gerek yok. Bazen kese göründüğünde izlenebiliyor. Beni direk kalp atışı için çağırdı yolk kesesi oluşmuş olacak ve hatta bebekte. Yani aslında bebeği besleyen bir damar gibi bebek çok küçük olduğundan o daha belirgin oluyor öncesinde onu görmek bebeğin varlığını gösteriyor.

Onu bilmiorum canım belki her doktor soylemiyor bana da adını solemedi bak bebek beslenmeye başlamis dedi bende yolk kesesi mi o die sordum neleri okumuş yine internetten dedi yani bana da ismi yle bise demedi burda okumustum öle soledim

Hemen korkuya kapılma ve kendi doktoruna git canım. Açıkcası acildekilerin çok da bilgili olduğunu düşünmüyorum. Daha çok erken böyle demek için.

Benide direk kalp atışı için cagirdi umarım bir sorun yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…