2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar karnımda bugün batmalar yaşadım ve belimde hafif ağrılar vardı acile gittim bebeğin görünmediğini 6+1 olduğumu söyledi kalp seside duyulmadı boş gebelik gibi duruyor dedi 1 hafta bekle dedi var mı başına böyle birşey gelipte kalp sesini duyan bebeği gören

Canım bisi söylemek için çok erken biraz daha bekle. Ben yaşadım 3 ay once boş gebelik. İnşallah bebeğin de kalp atışı da görülür

Karından mi baktı alttan mi baktı

Ayyy allah korusun iyii düşün iyi olsun canımmm niye bu doktorlar böyle olumsuz konuşup korkutuyolar yaaa

Evet gerçekten, kalp atışını gördüğün için çok sevindim Rabbim bize de nasip eder inşallah
Canım hayırlı olsun ultrasona göre kaç haftalıkmış ? Yazıyor mu ultrason kağıdının üstünde?
Ultrasonu ekledim aşağıya kaç yazdığını göremedim Sen bakar mısın?
Ayyy çoook güzel İnşallah bizde kalp atışını görürüz. Hayırlı olsun
Yaaaa ben şimdiden kilo aldım bende tam tersi tuzlu seyler severdim su ara tatlı yiyoruz boool bolll... Normalde yiyemeyeceğimden cok yiyorum gazımda var karnım çıktı şiştim Napıcaaam hiç bilmiyorum koskocaman yuvarlak bi hamile olucam gibi duruyo...
Bende öyleyim. Salçalı ekmek, limonlu salatalar başka bişi vermesinler bunlar olsun yeter o dereceyim. Tatlı düşkünüyüm normalde 1 haftadır ağzıma sokmuyorum. Varsa yoksa ekşili, tuzlu şeyler.
Acaba hurafelerden yola çıkarak senin kız benim oğlan diyebilir miyiz Cinsiyetlerini öğrendikten sonra bu mesaja geri dönüp bakacağım
Seni üzmek istemiyorum inan canım biri kürtajlı 2 düşük yaptım... 2 günden uzun süren kanamalarda çocuk sağlıklı gelişmiyor gibi geliyor bana... Yakın zamanda ufak bi kanamam oldu ve korkudan mahfoldum, ama devam etmeyince rahatladım betam yükseldi ve bebek sağlıklı... Bence sende betadan takip gercekleştirebilirsin eğer düşmeye ya da düşüp yükselmeye başlarsa ona göre davranırsın. Rabbim kalbine göre en iyisini versin inşallah miniğimiz sağlıklıdır
Kağan beyi ben daha hamile değilken izliyordum. Gerçekten çok beğeniyorum, bir çok yerde yazmayan bilgileri kendisi veriyor bence izleyerek baya güzel şeyler öğrenebilirsin Ben mesela tetanoz aşısı olunacağını hamileyken bilmiyordum. Ondan duyunca şaşırdım bir sürü faydası varmış.
Bence de çok kıymetli Herkes aynı yoldan yürüyüp birbirine destek oluyor. İlk 2 düşüğümde çok üzgün ve yalnızdım keşke o zamanda bu topicleri keşfetmis olsaydım... Sadece sağlıklıda değil sağlıksız ilerleyenlerde de çok güzel mesajlar geliyor motive edici...

Eklentiler

• IMG_20211112_163255.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 49
Canım daha erken ben değil ama burada bir arkadaş yaşayan istersen etiketlerim doktor yanlış hatırlamıyorsam 2. Aya kadar kürtaj yapmamıştı erken diye. Hemen neden boş gebelik demiş anlam veremedim, başka bir doktora daha görün bence. Allah korusun yaa.

Karından mi bakti yoksa vajinal mi? Karindan görünmemesi normal. Keseyi gördükten sonra 4 hafta beklenir demisti doktorum bana. Bence canını sıkma.

Kızlar merhaba bi sorum olacak. Adet öncesi yerleşme kanaması yaşayan oldu mu. Ne kadar sürdü ve ne kadar süre sonra test yaptiniz
Adetten 2 gün önce oldu 1 gün sürdü sadece canım, öncekinde 2 gün sürmüştü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…