2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yani bence de .Benim sol tarafım ilk başlarda ağrıyordu. Bence bebek o tarafa doğru oluyor .Bu rahim işi de bana pek mantıklı gelmedi

Kese var ama bebek ve kalp atışı görünmedi hem alttan hemde karından
Burada sorun bence doktorun yaklaşımı. Dedikleri doğru bile olsa o anda bu şekilde konuşup seni 1 hafta strese sokması problem. Yarın başka bir doktora git bu durumdan hiç bahsetme bakalim ne diyecek.

Amin canım inşallah sende biran önce görürsün minicik kalbinin attığını Benim kahve lekelenme devam ediyor iğneyi de vuruldum ama geçmedi,salı kontrol var inş sıkıntı olmaz

Kese var ama bebek ve kalp atışı görünmedi hem alttan hemde karından
Canım canını sıkma ben ilk gebeligim de 8+3 de duydum kalp atımını bunda kese bile görmedim daha. Geç gidecegim 8. Haftada gidip hem kesemi hemde kalp atımını duyacağım anneyi strese sokmaktan başka birsey yapmıyor bilgisiz doktorlar

Canım baktım ancak göremedim. Burada yazmıyor bir sonraki gidişinde öğrenirsin çok önemli değil. Kesen çok güzel devamı da güzel gelecek inşallah

Kalp atışı için erken değil mi..7+² de duymuştum ben kızımda..bide batma normal..kese göründüyse bekle cnm kötü düşünme

Kalp atışı için erken değil mi..7+² de duymuştum ben kızımda..bide batma normal..kese göründüyse bekle cnm kötü düşünme
Öyle yapıcam inşallah yazdıklarınız umut oluyor bana çok teşekkür ederim umarım iyi haberleri yazarım buraya sabırla bekleyecem sonucu

Gerçekten öyle bakalım neler olacak bekliyorum bende

Canım kese 5-6 hafta civarı görülür. Ha bu arada hamile olmana çok sevindim mesajlarını görüyordum ama yazamıyordum merak etmiştim hayırlı olsun

Canım bu hesabı anlamadım 14+10 derken ne demek istedin ??
İnşallah gelirsin aramıza doktorlar henüz çok yeni olanlarda öyle diyorlar endişelenme.
3 gebelik geçirdim üçünde de tek taraflı ağrılarım oldu canım bazen sağda bazen solda gayet normal yani

Tek taraflı kasık batması var bende. Bebeğimin kesesi sağa doğru, benimde sağ kasıkta batma var.

Canım 5 6 hafta gibi kese görünüyor inşallah gelirsin aramıza gelişmelerden haberdar et bizi

Kizlar benim son adet 13 Ekim di 25 ekimde de aşılama oldum şuan sisteme göre 4+4 hamileyim ama betam biraz düşük galiba peki size sormak istiyorum sat a göre 4+5 olacağım yarın keseyi görür müyüm?? Ve beta aşağı yukarı bu hesaba göre yarin kaç olmalı????

Canım şunu demek istedim 25 Ekim artı 14 gün sonra regl günün ya onun üzerine bir 10 gün daha koy en az o günler görürsün keseyi demek istedim.yani bu önümüzdeki haftanın son günleri ancak.

Ben 4+6 da gördüm karından usg de cnm ama herkesin degisiyor daha erken görende var daha geç görende var tamamen döllenmeye bağlı

Canım şunu demek istedim 25 Ekim artı 14 gün sonra regl günün ya onun üzerine bir 10 gün daha koy en az o günler görürsün keseyi demek istedim.yani bu önümüzdeki haftanın son günleri ancak.
Hee anladım canım doktor yarın için çağırdı keseyi görmeyi deneyelim bi de beta artışına bakalım dedi de kese göremezse korkmam gerekir mi diye merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…