2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
badem yağını kantoron yağı ile karıştırsan faydalı olur mu acaba ?? kantoronu bir araştır hamilelikte sorun olmuyorsa karıştırıp sür çatlayan yerlere de faydası olur onun

Direkt yenidoğan aldım ama çok küçük gelirse iade ederim artık.

badem yağını kantoron yağı ile karıştırsan faydalı olur mu acaba ?? kantoronu bir araştır hamilelikte sorun olmuyorsa karıştırıp sür çatlayan yerlere de faydası olur onun
Bilmem ki onu hiç bilmiyorum ama araştırım muhakkak sorarım gttigimde doktora falanda çok sağol

Canım bende mustela almıştım ilk doğumda. Ve senin gibi göbeğim vardı. Hep kilo alıp veren bir insanim bu sefer hiç bir şey sürmedim. Valla ne yapsam da çatladı.

Bencede genetik faktörler etkin kesinlikle. Ben çatlamadim krem vs değilde yaglandim ama oda çok çok dikkat etmedim. Minik iki çatlak var.

Kizlar benim idari iznim haftaya değil ondan sonraki hafta çarşamba başlıyor. Ben de pazartesiden başlamak istiyorum .Ya o haftanın pazartesi izne ayrılacağım. Ya da sonraki pazartesi yani 21 mart .1 hafta ileri atmış olacağım. 32 den sonra tekrar başlayacağım için 1 hafta ileri atabilecek .ama ya kalkarsa diye bir korku da yok değil içimde. Ben başlayana kadar kim bilir ne karar alınır. Kafam da karıştı siz olsanız ne yapardınız

32 başladığı an diğer izin başlıyor aslinda. Yani ben olsam 24 başladığı gibi ayrılırdım. Savunma bakanlığında mühendis olan arkadaşım 24 32 idari izinli alınca 32 de tekrar dönemedi, genel müdür korona önlemi olduğu için devam etmek zorundasın dedi. Bunu konusmussundur ama aklında bulunsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…