2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kalkması gibi bir durum söz konusu mu acaba canım bilgin var mı
zannetmiyorum canım daha yeni kaldırıldı bazı şeyler yaza kadar yeni bir güncelleme olmaz diye düşünüyorum kaldırılacak olsaydı şu ana kadar bir açıklama gelirdi sanki.. zaten biz birkaç hafta içinde izne ayrılmış olacağız bizi vurmaz diye düşünüyorum

Merhaba herkese. Sınıf öğretmeni olup 24. Hafta izni alan var mı. Benim okulumda idare bunu kabul etmiyor
Hocam kabul etmediklerine dair yazı isteyin 32 ye kadar olabilecek herhangi bir olumsuzlukta da sorumlu tutacağınızı bildirin o zaman nasıl kabul ediliyor şaşırırsınız ... öyle bir hakları var mıymış ayrıca??

kızlar ya bişey sorcam daha önce deneyimleyenleriniz olmuştur mutlaka diye düşünüyorum.ben göbekli hamile kaldım zaten göbeğim vardı :) 11.haftadan beri badem yağı kullanıyorum ama çatlamaya başladım malesef daha şimdiden.bu mustelanın çatlak kremi falan var malum fiyatlılar onlardan alsam bir faydası olur mu sizce ya yoksa çatlayacak olan insan her türlü çatlıyormu ? normladede kilo alıp verdiğimde çabuk çatlardım zaten.9 aylıkken ne olurum allah bilir

Bende su içemiyorum... Nasıl arttırıcam bilmiyorum dediğin gibi 1.5 litre max.
Ama biraz dinlenebilsek geçecek gibi geliyor bana
Of valla arttıramam sevmiyorum ki ilk kızımda da öyle aman aman içmezdim bence vücuduma yetiyo benim. Çünkü son ay dışında öfem bilr yaşamadım. Son ayda sıcaktan ayaklarım şişerdi o kadar. Yüzüklerimi doğuma kadar taktım bir de.
Bak carters ın kalıpları inanılmaz küçük. Ona dikkat et kesin. Mesela 0-3 ay anca yenidoğana oluyor

Bence de genetik.
Ben sık sık kilo alıp verdim tiroidim yüzünden, az da olsa çatlamıştım. Hamilelikte çatlamayacağımı düşünmüyorum açıkçası.
Ama çatlaklarım sonradan çok silikleşiyor benim.
O yüzden salmadım ben yağ sürmeye devam ediyorum.

Bizim de durum aynı. Gel burda doğum yap diyorlar yapamam yani ilçede hastane yok. Nasıl gidicem yani 35 km yi ha deyince. Burda 5 dk sürmüyor hastane çok yakın. İnsanın evi de ayrı rahat oluyor

Valla bence genetik bir durum. Ben ilkinde çatladım biraz da fazla kilo aldım ama bunda çatlamıyık diye lierac kullanıyorum. Şu anlık biriey yok ama zaten ilkinde de son iki hafta çatlamıştım. Ben çok inanmıyorum bakma umut benimki

Kızlar ben de kıyafet olayını kapadım şimdilik dayanamıyorum aldıkça alıyorum bir de bu ikinci daha da düşünmüyorum.
Ay ortadakine bayıldım güle güle kullansın
Ben normal kıyafetleri aldım daha da almıyorum bıraktım. Ama süslü püslü kıyafet alıcam, onları bekletiyorum doğuma yakın alıcam inş

Banada öyle geliyor aslında sonuçta her gün nerdeyse sürüyorum badem yağını çatlamayacak olsam çatlamazdım.bakıyorum göbek altımda kırmızılıklar belirmeye başlamış yani daha büyüdüğünde daha da belirecek muhtemelen.benimde aynı silikleşiyor pek belli olmuyor sonradan da işte ne bilim acaba efsanevi bir yanları varmı gerçekten bu kremlerin diye de aklımdan geçmedi değil :)

aynen işte bende diyorum kullansam acaba çatlamazmıydım ki diye aklımda kalacak ama çatlar bence kullansamda gibi hissediyorum nedense :)

Ay ortadakine bayıldım güle güle kullansın
Ben normal kıyafetleri aldım daha da almıyorum bıraktım. Ama süslü püslü kıyafet alıcam, onları bekletiyorum doğuma yakın alıcam inş
Ben dee süslü püslü dediğin foto çekimi için mi??
aynen işte bende diyorum kullansam acaba çatlamazmıydım ki diye aklımda kalacak ama çatlar bence kullansamda gibi hissediyorum nedense :)
Ben çatlarsam için rahatlar boşver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…