2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok küçük ve savunmasızlar gerçekten
Ben yine annelik iç güdüsüyle daha iyiydim ama eşim hiç cesaret edemiyodu ilk zamanlar
Sanırım bizde tam tersi olacak. Bu kıyafetler kadar küçüklerse çok korkarım ayakta iken kucağıma almaya

Kovamla maşrapam vardı ben sadece bunu aldım kuvet olarak

Eklentiler

• 08DF3E47-60E5-4C66-9F79-C4D41FAF0F9A.jpeg
    99,6 KB · Görüntüleme: 89
Doğumu neden memleketinde yapmıyorsun nasılsa çalışmıyormuşsun

Sanırım bizde tam tersi olacak. Bu kıyafetler kadar küçüklerse çok korkarım ayakta iken kucağıma almaya
Hiç korkmayacaksın merak etme Allah öyle bir cesaret veriyor ki kendi bebeğine karşı hiç eline bebek almamış bile olsan herşeyini tek başına yapabiliyorsun kendi bebeğinin.

Doğumu neden memleketinde yapmıyorsun nasılsa çalışmıyormuşsun
Olmaz canım ya Allah izin verirse normal doğum istiyorum ailem ilçe de , yani saati gün belli olmaz .. hadi diyelim kaldım 1 ay falan ama yalancı sancı gelir korkarım gitmek isterim gece de falan babam yaşlı hem ilçeden ile gitmek de yakin değil vallahi anneme dedim ama anne şehre taşınsaniz kesin orada dogururdum diye annem yine de gel diyor da olmaz çok zahmetli olur onla yazık

Bende kıyafet defterini kapadım gerçekten 1 yaşına bile bişiler aldım çok ucuz falan derken. Kışa belki kalın bişiler almam gerekebilir ona da daha çoooook var.
Bende alt açma masasına o tarz bişi alıcam geldiğinde resim atar mısın kullanışlı mı ölçüleri nasıl kestiremediğimden almadım sünger değil mi?

Hıı anladım cnm o zaman haklısın tabi ama doğum fiyatları da çok uçukmuş gerçi normal doğum biraz daha uygun olur heralde.

Merhaba herkese. Sınıf öğretmeni olup 24. Hafta izni alan var mı. Benim okulumda idare bunu kabul etmiyor

Bizim ailevi sıkıntılar vardı kendi içimizde ona rağmen 10 seneye 3 cocuk yaptık düşün
Bende eşimle aşkından gebererek evlenmedim doğrusu kendisi de bilir huyunu suyunu sevdim de evlendim ailesi olmasa belki zamanla aşkta olurdu da olamadı Ona rağmen 3 çocuk yani bide filmlerdeki aşıklar gibi olsak takım kuracaktık heralde

Öyle sor. Unutuyorsan eline yaz.

Ben aşkından geberdim ama işler aşkla yürümüyor

Kizlar e bebekten biseyler almak isteyen varsa ustteki kodu girip 20 tl indirim le ürün alabilir gorseldeki gibi

Eklentiler

• Screenshot_20220304-133335_Instagram.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…