2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
24 ila 28 hafta diye duydum ben de buralarda canım yani ikisi de oluyor galiba ama tabi dra da sormak lazım 🤷🏻‍♀️
Yani bilemedimki tam acaba 2 sinin arası en az 4 hafta olmalı da ondan mı öyle deniliyor ki.benim arkadaşımda bu şekilde olmusdu ilki 20 ikincisi 24 ama farklı olanlarda var anlamadım.

ben omrom m3 kullanıyorum gayet de memnunum
Not aldım canım teşekkür ederim 😊
Çok bilmiyorum canım ama babam yüksek tansiyon hastası sürekli ölmesi takip etmesi gerekiyor. Doktor kablolu olanlardan al diye tavsiye etmişti 4 yıldır falan kullanıyor memnun
Aynen ya bilek değil koldan olanı alın yazmış çoğu yerde zaten ondan bakayım canım sağolasin
Bugün oldum 20. Haftada. 💙
Ben de haftaya inşallah 21 haftalık olacağım gideyim de olayım

Evet canım genelde 40ı beklemiyormuş böyle gebelikler, belli de olmaz elbette ama cidden hissetmek rahatsız edici katılıyorum
Neyse ki hissetmiyorsun E c e E c e ☺️
Ben her gittiğimde doktor görüp nasıl hissetmezsin diye şaşıyor 😅 İyi mi kötü mü bilmiyorum ama tek isteğim bunun bize sorun yaratmaması 🙄

Rahimde kasılma görüyor ne demek? Rahim ağzı mı kısaldı? Rahim hep kasılır zaten onu durduramayız ki
Tam olarak söylediği cümle bu işte. “Rahminde kasılma,ağrı var”. Rahim ağzım hakkında hiç kötü bir şey söylemiyor. O kasılma bebeği sıkıştırıyormuş, dinlen diyor. Keşke ben de ne demek istediğini anlasam 🙄

Hanım her yerde her kes tatlı yiyince bebek hareket ediyor deniliyor.
Ben ne kadar yesen de bebeğim tatlıya karşı hiç hareket etmiyor.
Hatta acı yiyince hareket ediyor.
Benim kiz masallah magnezyum içince bile kıpır kıpır 😍😍şekerli bi tadı var çünkü bir de meyve yedikten sonra hareketleniyo.ozellikle muz ve portakalda😄😋senin ki oğlan o zaman acıyı erkekler daha çok sever,hadi bakalım teşhisi koydum 😀😀

SevimliKedii SevimliKedii aradımda müşteri hizmetlerini kargoya verdiler hemen😃😃💪🏻
Bende aradım ama yarın verilecekmis kargoya benimkiler 🤦satıcı kargoya vermekde gecikmiş deyip geçiyorlar 😏ben kendimde saticiyim Hepsiburada da,biz geciktirsek 1 gün hemen ceza kesmeyi biliyorlar ama müşteri memnuniyetine gelince tirt 😏

Bende aradım ama yarın verilecekmis kargoya benimkiler 🤦satıcı kargoya vermekde gecikmiş deyip geçiyorlar 😏ben kendimde saticiyim Hepsiburada da,biz geciktirsek 1 gün hemen ceza kesmeyi biliyorlar ama müşteri memnuniyetine gelince tirt 😏
Tabi canım orası öyleeeee banada depoda demişti, arayınca hemen depodan almayı bildiler kesin unutmuşlardı yani🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Biz satıcı olsak hemen hemen dediğin gibi yaparlar🤦🏼‍♀️ Neyse allahdan yarın verceklermiş

Tabi canım orası öyleeeee banada depoda demişti, arayınca hemen depodan almayı bildiler kesin unutmuşlardı yani🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Biz satıcı olsak hemen hemen dediğin gibi yaparlar🤦🏼‍♀️ Neyse allahdan yarın verceklermiş
Aynen canım öyle gercekden en geç p.tesi gelir herhalde benimkiler.seninki c.tesi gelir büyük ihtimalle.

X