2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Adamı doğumhaneye almadılar bi de doktor doğum sabah 8de olur anca dedi, bebek 4.20 de doğdu 🤣 yani doğacağını düşünemedi o sırada 😅
Benimde eşim bekledi bekledi ben bir kahve içeyim diye aşağı indi doğum başladı hastaneyi yıktım tabi ben😁 ikincide zaten hep dipdibeydi an be an yaşadı delilik bu doğum işi 3.sezeryan olsun demisti.😆 insan başka cocuk yapmayalım falan der.

Senin

Senin de 9 ay boyunca mı sürdü? Benim baştan daha başladığı için böyle gidecek galiba 🙄
Yok canım ilkinde yoktu böyle bişi, son zamanlarda sürekli nst girdiğimiz dönemde bile çıkmıyordu hatta doğum yapacağım günler son hafta başladı.
Bunda ben Bayadır hissediyordum ama emin olamıyordum yaşadığım şeyin ne olduğundan, velhasıl sanırım 9 ay yaşayacağız.

Benim kasilmalarim var diğerlerinde de oldu hep. Nst de bariz çıkıyordu 32 sonrasi ama baştan beri oluyordu zaten. Ben hissediyorum işin kötü yanı bebek gerilmesi ve toplanma gibi. Doktor düzensiz normal diyor bilmiyorum. Biri 37+3 biri 37+6 da doğdu.
Evet canım genelde 40ı beklemiyormuş böyle gebelikler, belli de olmaz elbette ama cidden hissetmek rahatsız edici katılıyorum
Neyse ki hissetmiyorsun E c e E c e ☺️

Benim kasilmalarim var diğerlerinde de oldu hep. Nst de bariz çıkıyordu 32 sonrasi ama baştan beri oluyordu zaten. Ben hissediyorum işin kötü yanı bebek gerilmesi ve toplanma gibi. Doktor düzensiz normal diyor bilmiyorum. Biri 37+3 biri 37+6 da doğdu.
Bişey sorucam, benim de genelde karnımın bir tarafı bi tık daha sivri gibi duruyor. Ama bebek yer değiştirdikçe farkediyorum bi sağ bi sol sivriliyor. Bu kasılma mı yani şimdi?
Doktor bana hiç öyle bir sey söylemedi simdiye kadar. Hatta o ultrasonla bakarken bebek kaçıyo sağa sola, en sonunda kalkarken sağ tarafım sipsivri olmuştu😂

Son düzenleme:
Bişey sorucam, benim de genelde karnımın bir tarafı bi tık daha sivri gibi duruyor. Ama bebek yer değiştirkçe farkediyorum bi sağ bi sol sivriliyor. Bu kasılma mı yani şimdi?
Doktor bana hiç öyle bir sey söylemedi simdiye kadar. Hatta o ultrasonla bakarken bebek kaçıyo sağa sola, en sonunda kalkarken sağ tarafım sipsivri olmuştu😂
Yok öyle birsey degil😄 bunda daha çok böyle top gibi ortada oluyor karin çok sertleşiyor her yeri. Bir tarafı boş gibi değilde her yeri sert olan bir durum.

Kızlar doktor rahmimde kasılma görmeye devam ediyor. Bu 7. haftadan beri böyle. Progesteron kullanıyorum azalıyor ama geçmiyor. Çalışmıyorum zaten hep yatıyorum. Bu arada ben ağrı, sancı, baskı, sertleşme hissetmiyorum, ultrasonda kese basık görünüyor, oradan anlıyor. Kanama vs hiç yaşamadım, enerjim keyfim yerinde.
Koskoca kadınlar kulübünde hiç kimse böyle bir konu açmamış 😕 Hiç bilgi bulamıyorum.
Siz etrafınızda böyle bir şey duydunuz mu?
Rahimde kasılma görüyor ne demek? Rahim ağzı mı kısaldı? Rahim hep kasılır zaten onu durduramayız ki

Yok öyle birsey degil😄 bunda daha çok böyle top gibi ortada oluyor karin çok sertleşiyor her yeri. Bir tarafı boş gibi değilde her yeri sert olan bir durum.
He anladım simdi sağol😂 çünkü ben dışarı çıktığımda dikkat ettim ikidir sağıma toplanıyo baya baya top oluyo o taraf. Seslerden mi ürküyor nedir :KK70:

Benim öyle oluyor aşırı geriliyor taş gibi oluyor ben hala kasılmayı anlamıyorum. Çok yemekten şişkinlik oluyor sanıyordum

X