2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Böyle kombin yaptım bende e bebekden, içindeki sweatshirt bulamadım ama çok tatlı cidden😍😍 pantolonda gelicek😍 erkek annişleri baksın bence😍

Eklentiler

• A16FCA2A-8403-40A7-8AEC-4A2FECFE3B01.jpeg
    A16FCA2A-8403-40A7-8AEC-4A2FECFE3B01.jpeg
    141,1 KB · Görüntüleme: 79
  • 85DCFA34-2FC9-4726-B591-D7FEBE8AEE91.png
    85DCFA34-2FC9-4726-B591-D7FEBE8AEE91.png
    335,8 KB · Görüntüleme: 76
  • F5363DCA-7B62-4D32-9DF8-A97646EC50E1.png
    F5363DCA-7B62-4D32-9DF8-A97646EC50E1.png
    267,7 KB · Görüntüleme: 78
Hanimlar bu bebişler ne zaman yukari cıkıyor suan mesela biraz cikmis midir? ben 21. Haftadayim da. Biseyler yiyince midem ustten bebis alttan sıkıştırıyor resmen. Sanki bebegin harketleri de yukari da mı ben mi uyduruyorum 🙄🙄

Benim doktorum da bu bulguların ultrason bulgusu olduğunu, bazen sadece makinenin öyle görmesinden kaynaklı olduğunu söyledi. Onu düşün bunu düşün insana kafayı yedirtiyorlar .Ha benim doktorum Allah var öyle değil ama bazıları hakikaten çok tuhaf .Biz doğduğumuzda annelerimiz cinsiyet bile bilmiyormuş şimdi her şey var .Bu da insanı endişelendiriyor
Gerçekten beyaz önlüğü giyen kendini doktor sanıyor artık. Eskiler evet herşey dnasıyla oynanmadan organik beslendiği için çok sağlıklıymış ama ölü doğumlar da çokmuş. Bizde de herşey stress ve gdo lu yiyeceklerden ölü doğumlar düşükler çok ne yazıkki. Allah kimsrye evlat acısı yaşatmasın kalbi evlat sevgisi ile yananların kucağını boş koymasın. Ve gerçekten istemeyene vermesin o çocuklarda helak olmasın sevgisiz büyümesin 🤲

Hanimlar bu bebişler ne zaman yukari cıkıyor suan mesela biraz cikmis midir? ben 21. Haftadayim da. Biseyler yiyince midem ustten bebis alttan sıkıştırıyor resmen. Sanki bebegin harketleri de yukari da mı ben mi uyduruyorum 🙄🙄
Benim tam göbek deliğinin orda , dışardanda gözüküyo artık kıpırdayınca göbek deliğin orası oynuyo hep

Kızlar merhaba özellikle ikiz gebelere sormak istiyorum tabi tekil ğebelerede sormak lazım önemli bi durum çünkü...❌❌❌❌hiç rahim ağzı uzunluğunuzu ölçtürdünüz mü?bu haftalarda rahim ağzı uzunlukları düşebiliyor..benim 52mm çıkarken detaylara 39mme düşmüş . Her ultrasonda ölçtürmek lazımmış
Canım evet öyleymiş ama seninki maşallah normalden daha uzun. Kritik sınır 25 mm.

Çok tesekkur ederim Çok şükür herşey yolunda
Sadece sol uterin arterde direnç gördü ilerleyen haftalarda takip önerdi
Onun dışında her bir ayrıntıya baktı çok çok rahatlattı
Darısı bekleyen gidecek olan herkese inş
Maşallah diyelim o zaman inşallah kontrollerde o da geçmiş olur sağlıkla kavuşursun bebeğine çok sevindim

Perinatolog bana henüz altta hissedersin rahim ağzında veya idrara sıkışmış gibi olur. Bu haftalarda normal dedi.

Benimki bir aydır ters duruyor zaten. Sırtı yukarıda yani. Yüzücü mü olacak nedir 😂
Bazen kasıkta bazen göbeğin yanında hissediyorum 😁

O da kötüymüş. Eyvah 😂🙈 ben korkudan yapamam ki
Ben bu surecte sıkıntı yasamadım cok sukur inşAllah yine yaşamam inşAllah kimse yaşamaz :) yapmazsan sıkarsan bu surecte kabız hatta basura kadar yolu var daha tehlıkelı yanı geldgnde korkudan kendını sıkarsan daha kotu oyuzden korkup bastan kolay olan seyleri zorlastırmamak gerek 🤗🥺💕

X