2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
bebeğin altı değişirken üşüyormuş patikli olduğu için kasıyormuş vs diye ben de baya tulum almışım yani :KK70: giydirmesi kolay ve beli açılmaz diye düşünüp almıştım ben de o yüzden tecrübelilere sorayım dedim :)
Ya zaten bebek olan yerler sıcak oluyor. Nasıl usutecek iki dakkada. 😂

Bebek iyice büyüyünce daha net olur görüntü bence merak etme. Daha var ayrintiliyada. Kasılma benim hep vardı dediğim gibi hala var. Ben toplanmalari çok net hissediyorum agri vs yapmıyor ama rahatsız edici benim için çok.
Ben bebek bir tarafa top gibi toplanmış hissettiğimde bu kasılma mi şimdi

Kızlar bebek tulumları kullanışlı olmuyor mu ya kullanışlı diye yorumlar görüp almıştım şimdi de nerde görsem duysam okusam zor olduğu söyleniyor tecrübelerinize göre siz bi yorum yapın rica ediyorum..
Yazın tulum çok rahat oluyor kısa tulumlar özellikle çıtçıtı açıyorsun altını değiştirip hop kapatıyorsun. Taşırken de kazağı yukarı kaydı beli açıldı derdi yok.

Alt üst takımlarda gayet kullanışlı aslında ben iki türü de kullanışlı buluyorum

bebeğin altı değişirken üşüyormuş patikli olduğu için kasıyormuş vs diye ben de baya tulum almışım yani :KK70: giydirmesi kolay ve beli açılmaz diye düşünüp almıştım ben de o yüzden tecrübelilere sorayım dedim :)
Kışın içine ayrıca çorap giydiriyoruz ayrıca içlik olarak ince bir pijama da giydiriyorum ben kışın. Yazın zaten üşümez

Yazın tulum çok rahat oluyor kısa tulumlar özellikle çıtçıtı açıyorsun altını değiştirip hop kapatıyorsun. Taşırken de kazağı yukarı kaydı beli açıldı derdi yok.

Alt üst takımlarda gayet kullanışlı aslında ben iki türü de kullanışlı buluyorum
Ben papalı aldım hep ama ortadan bacak arası çıtçıtlı olanlardan aldım komple açılır yazın sorun da olmaz diye

Kışın içine ayrıca çorap giydiriyoruz ayrıca içlik olarak ince bir pijama da giydiriyorum ben kışın. Yazın zaten üşümez
Bence de ince tulumlardan aldım valla yaz boyu giydircem çok kıyafet almayıp küçülmeden sık sık giydirmek mantıklı madem çabuk küçülüyor az kıyafetle sık sık giydiririz o zaman :)

X