2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende de durum aynı. Tedirgin oluyorum. Öğrendikten sonra karın ağrılarım ve kramplarım olduğu için zaten azalmasını bekler durumdayız şu anda. En azından bi doktorla görüştükten sonra devam edebilirim gibi.

akşam bende haber veririm kanı =) bakalım neler olcak aşırı erken öğrendik. bu tedirgin etti beni. sağlıkla gelsinler inşallah

Kızlar 28 ekimdeki değerim 22,9, 1 kasım 160 beta çıktı. Sizce nasıl?
Kızlar hepinize merhaba bana uygun postu bulup daldım hayrlısı olsun canım ne güzel yükselmiş beta bende 9. Gün gecikme ile dün öğrendim değerim 26,99 çıktı yarın doktora gdcm yenilicem testi çok merak ediyorum düşük çıktı diye de cok stres yaptım Rabbim hakkımzda hayrlısını versin inşallah inşallah bende aranıza katılırım bugün gün geçmiyor sanki bana

Merhabaa, 4 gün önce 22 çıktığında çok endişlenmiştim ben de ama 4 günde bile güzel yükselebiliyor. Düşük bir değer diye asla düşünme. İnşallah güzel sonuçlar alırsın.

Merhabaa, 4 gün önce 22 çıktığında çok endişlenmiştim ben de ama 4 günde bile güzel yükselebiliyor. Düşük bir değer diye asla düşünme. İnşallah güzel sonuçlar alırsın.
İnşallah Birde ben dün haftasonu diye dayanamadım Baska bir hastanede de yaptırdım orda da 24,7 cıktı cok Az düşük diye daha cok tereddüt ettim ama sonra araştrdm laboratuvara göree değişiyomş o yüzden farklı cıktı sanırım. Peki idrar testiniz nasıl çıktı kızlar?

Merhaba güzel anneler, ben de geçen hafta öğrendim. Minik bir(ya da iki) yengeç burcu için çok heyecanlıyım Tüp bebek ve çift embriyo idi. Önümüzdeki hafta kese görmeye gideceğiz. Ara ara çok az miktarda kahverengi lekelenmelerim ve çok hafif kasık ağrılarım oluyor. Doktorum normal dedi. 2 senedir çok istiyorduk başarısız denemelerden sonra biraz inancımı kaybetmişim ki bizim için büyük bir sürpriz oldu

Birley soracağım ben yeni öğrendim 4 haftalığım bugun normalde adet olucaktım . Ama sanki adet olucakmışım gibi hissiyat var , sizdede oluyomu aynı belirti mavibeyazzz
Canım evet oluyor hiç stres yapma normalmiş sürekli idrarda baskı, kasık ağrısı, adet olacakmış gibi baskı, bel ağrısı yaşanıyormuş ilk haftalarda çok normal diyorlar. Hiç kendini o psikolojiye sokma derim

Hayırlısı olsun Rabbim sağlıkla ilerleyip doğmasını nasip etsin inşallah

Hehhh iyi bari insan korkuyo , sağlık ocağına gidip kan verdim de yarın 11de çıkar dedi beklicem mecbur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…