2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba güzel anneler, ben de geçen hafta öğrendim. Minik bir(ya da iki) yengeç burcu için çok heyecanlıyım😁 Tüp bebek ve çift embriyo idi. Önümüzdeki hafta kese görmeye gideceğiz. Ara ara çok az miktarda kahverengi lekelenmelerim ve çok hafif kasık ağrılarım oluyor. Doktorum normal dedi. 2 senedir çok istiyorduk🥰 başarısız denemelerden sonra biraz inancımı kaybetmişim ki bizim için büyük bir sürpriz oldu😉
Gözün aydın olsun canım🙏🥰 ikiz bebek çok keyifli

Bende de durum aynı. Tedirgin oluyorum. Öğrendikten sonra karın ağrılarım ve kramplarım olduğu için zaten azalmasını bekler durumdayız şu anda. En azından bi doktorla görüştükten sonra devam edebilirim gibi.
Bende doktora sorucam bu hafta bakalım ne dicek merak ediyorum

Merhaba güzel anneler, ben de geçen hafta öğrendim. Minik bir(ya da iki) yengeç burcu için çok heyecanlıyım😁 Tüp bebek ve çift embriyo idi. Önümüzdeki hafta kese görmeye gideceğiz. Ara ara çok az miktarda kahverengi lekelenmelerim ve çok hafif kasık ağrılarım oluyor. Doktorum normal dedi. 2 senedir çok istiyorduk🥰 başarısız denemelerden sonra biraz inancımı kaybetmişim ki bizim için büyük bir sürpriz oldu😉
Merhaba hoşgeldin benimde tüp bebek tedavisinde gebeliğim gerçekleşti. İlk defa mı gidicek sin kese için

Merhaba arkadaslar bugün tam 5 haftalik ilk gebeliğim pek de kolay elde etmedik Rabbim sağlıklı bir sekilde evlatlarımıza kavustursun vatana millete hayirli nesiller olsun 🙃
Merhaba canım hayırlı olsun gebeliğin hoşgeldin sağlıkla ilerlesin inşallah, 🥰

Kızlar hepinize merhaba bana uygun postu bulup daldım 😂 hayrlısı olsun canım ne güzel yükselmiş beta bende 9. Gün gecikme ile dün öğrendim değerim 26,99 çıktı yarın doktora gdcm yenilicem testi çok merak ediyorum düşük çıktı diye de cok stres yaptım Rabbim hakkımzda hayrlısını versin inşallah 🙏 inşallah bende aranıza katılırım bugün gün geçmiyor sanki bana ☺️
Merhaba canım hoşgeldin geç döllenme olmuş yüksek ihtimal stres yapma hiç testini tekrarla

Merhaba canım hoşgeldin geç döllenme olmuş yüksek ihtimal stres yapma hiç testini tekrarla
Merhaba canımm hoşbuldumm. Bugün idrar testi dayanamadım denedim yine aynı cıktı kan testi içinde yarın gdicem bugün bekliyim dedim bakalm hayrlısı inşallah seninde hayrlısı olsun inşallah 🙏 😍

Ben daha bi doktorla görüşmedim. 2. Kez kan vermiş oldum bugün. Bu hafta randevu alacağım bakalım. Ama vajinal ultrasondan çok korkuyorum vajinismus atlatmış biri olarak 😥 Acildeki doktorla görüştüm buraya yazdıktan sonra, güzel artmış sağlıklı gidiyor dedi. Ben de bu hafta içine randevu alayım hemen. Zamanlamalarımız aynı seninle iletişimde kalalım muhakkak🤓💕
Ben de alttan muayene ettirmiyorum. O yuzden 7. Hafta gıdicem
2 kez kan aldırdım değerler artmıştı

2 olsun inşallah :)

İştahsız olan var mı? Mide bulantıları başlaması tabii daha
Seviniyorum:)

Ilkinde 30 kg aldım 🙄
Bende de sürekli bir mide kazınması var. Yedikten sonra da bulantı hissi başlıyor. Yesem bi yemesem ayrı. Aç gibi midem kazınıyor habire 🙈 ilkinde ben de 16 kilo aldım.

X