2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar bende bu ay hamile kaldim adetime 4 gunvarken öğrendim 8.21di bugun tekrar yaptım bata 2 kala 25.44 cikti. 2 kasim da adet tarihim duzenli yükselir insallah
Merhaba hoşgeldin inşallah sağlıklı ilerlerler gebeliğin daha çok yenisin adet günün geçince hızla yükseliyor beta hcg

Merhaba hayırlı olsun canım değerin çok sağlıklı artmış inşallah sağlıklıdır stres yapma Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

Merhaba canım hoşgeldin hayırlı olsun bebeğin daha çok çok yeni bir gebelikmiş sağlıkla ilerler inşallah

Ay maşallah sen benden daha hızlı davranmışsın ben de kendimi aceleci sanıyordum Yavaş yavaş gelirler bence daha çok başındayız.
Kızlar daha çok yeniyiz gelenler olucaktır illaki acele etmeyelim şu anda bile baya gebemiz oldu burda herkes hemen hemen yakın tarihlerdeyiz amaç birbirimizle fikir alış veriş yapmak sormak istediğimiz merak ettiğimiz konuları birbirimize sormak topiğin amacı budur. Bu şekilde birbirimize faydalı olacağımızı düşünüyorum

Popiler olmasının nedeni en üstte olması ve daha fazla kişiye ulaşması demek aslında canim.

Yoksa popi olmuş olmamış napalım
Amacımız çoğalmak:)

Merhaba canım hoşgeldin hayırlı olsun bebeğin Allah hepimize sağlıklı hayırlı evladlat nasip etsin inşallah

Dua ediyorum inşallah başlar benim çok kilo almak istemiyorum henüz bulantım yok ama miğdem çok yanıyor
Bulantı sürekli bişiler yemeği gerektiriyor
Umarım bu guzel geçer
İşimize gücümüze bakarız
Hem hareket yoğunluğu da olur.

İnsanın midesi bulanınca sadece yatıyor

Kızlar yüz üstü yatmak tehlikeli olurmu sizce? Öle yatınca suçlu gibi hissediyorum kendimi

Canım değer 1000-1500 olunca gözüküyormuş öyle oldum ben hayırlısıyla artsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…