2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
hee iyi bari ,aşı kartına baktım 5.doz falan yazıyo altlarda,dedim ne oluyoo böyle
hemşire acıycak diyince bi tırstım ama hafif bi sızı oldu,bakalım sonrası nasıl olacak merakla bekliyorum
Benim bir hafta acıdı ve şişti. Şimdi acı geçti ama orada fındık gibi bir şişlik kaldı.

Selam teyzeler biz hastaneden geliyoruz maalesef idrar sonuclarimiz ic acici degil kullandigim ilac bakterilere gucsuz kalmis ve yine ureme olmuş tekrar yatis talep ettim ama vermediler ilacimi degistirdiler 1 hafta kullanip tekrar kultur vercem pasamin keyfi yerindeydi tek eli badinin altinda sirt ustu yatiyordu hic pas vermedi bu sefer doktora kızı begenmedi galiba oglusuum ama sagligi yerinde çok şükür

Canım niye sende bu enfeksiyon bitmedi ya günlük ne kadar su içiyorsun ve oturduğun tuvalet temiz mi . Biliyorsun ben de baya uğraştım ama şikayetlerim geçince açıkçası bi daha gidip idrar vermedim

Benim bir hafta acıdı ve şişti. Şimdi acı geçti ama orada fındık gibi bir şişlik kaldı.
inşallah o şişlikte iner bi an önce geçmiş olsun.
bir de 2 hafta önce biontech oldum onu sorcaktım hemşireye unutmuşum
umarım bi sıkıntı olmaz

Canım niye sende bu enfeksiyon bitmedi ya günlük ne kadar su içiyorsun ve oturduğun tuvalet temiz mi . Biliyorsun ben de baya uğraştım ama şikayetlerim geçince açıkçası bi daha gidip idrar vermedim
Vermeni tavsiye ederim. Çünkü benim de yok şu an şikayetim
Ama doktoruma ilaç bitince tekrar test vereyim mi dediğimde ver dedi.
Dün verdim, hepsi düşmüş ama hala az da olsa bakteri gözüküyor.
Öğleden sonra göstereceğim sonucu

Ben de sizlerden sonra korktum ve dün idrar testi verdim enfeksiyon çok oluyor diye. Lökosit çıkmadı, 6 epitel yazıyordu. Sanırım bir sorun yok gibi.

Haftaya saglik ocağına gitcem inşallah tetenoz için o zaman diyeyim de vereyim. Ha deyince gidemiyorum uzak esim de çalışıyor, hastanelere de randevu bulmak zor malum 9 unda randevum var ya da o zaman gidip dr dan rica edeyim . Sonucu bana da yazar mısın canım dr ne diyecek

Valla bende anlamadim cnm ben yaklasik 2.5 lt su iciyorum günlük tuvaleti de hergun yikiyorum esim ve ben kullaniyoruz sadece ama gecmiyor

Kızlar merhaba ben agustos grubundayım, bebeginizin hareketlerini hissetmeye basladınız mı kacıncı haftada başladınız
Ben 19dayım hala tık yok Ama 16-17den sonra hisseden arkadaşlarımız oldu. Benim gibi hala hissetmeyeler, anca 21. haftada hissedenler de oldu. Kişiden kişiye göre değişiyor sanırım, beklemeye devam

Hastane yakınsa bir ara sor bence, bizim buradaki ürolojiler direkt alıyorlar
Ben randevusuz gittim dün

Hastane yakınsa bir ara sor bence, bizim buradaki ürolojiler direkt alıyorlar
Ben randevusuz gittim dün
Bize yakın 29 mayıs var canım düşman başına gittim bir kere dr kovdu resmen mhrs randevusu olmadan hic bir şey yapmıyorlar covid sonrası hele dr lara hiç yaklaşılmiyor çok gerginler 9 unda giderim inşallah ya az kaldı zaten

Kızlar merhaba ben agustos grubundayım, bebeginizin hareketlerini hissetmeye basladınız mı kacıncı haftada başladınız
Ben 19.haftada hissetmeye başladım. Öncesinde de var gibiydi ama değilmiş. 20.haftada ise dışarıdan eşim hissediyordu .benim plesentam yukarıda olduğu için erken hissetmiştim doktor öyle söyledi

Ben de biontech den 2 hafta sonra oldum tetenozu. Ama sormayı unuttum.
araştırdım şimdi de rahatladım,sen de stres yapma şimdi benim yüzümden:)
forumda yaptıranlar da olmuş bi sorun olmamış
sağlık bakanlığı covid aşı bilgilendirme yazısında da şöyle yazıyor:
-Kuduz ve tetanos aşısı gibi temas sonrası uygulanması gereken aşılarla zaman aralığı bırakılmaksızın uygulanabilir.-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…