2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar benim iki gündür çok başım ağrıyor ya , malum felaket tellalı internet bi baktım preeklampsi gebelik zehirlenmesi tansiyon cart curt dedi iyice canım sıkıldı tam da 20. Hafta dan sonra görülür diyo evde tansiyon aletim de yok sık sık ölçsem.. sizde de var mi ??

Baş ağrısı tek başına onun belirtisi olmaz.
İnternette böyle şeylern araştırmasını yapmamak en iyisi.
Artık vücudumuzun her şeyin biraz fazlasına ihtiyacı var. Bol bol su iç bu nedenle
Susuzluk baş ağrısı yapıyor çok
Kan basıncı da arttığı için olabilir

Canım geçmiş olsun. Covid olma ihtimali olabilir mi? Pozitif herkes baş ağrısı şikayeti olduğunu söylüyor

Baş ağrısı bende de var. Tansiyonumu ölçüyorum 12/6 çıkıyo. Normal yani. Ama bi tansiyon aleti almanı tavsiye ederim

Yaaa çok sagol canim
Gelsin de bakalım beğenecek misin canım
Tabi tabi zaten çok kolay kapanıp açılıyor ben arabanın arkasına atıp tatil yerlerine götürdüm hep
Bu çok iyi geldi, ben de bu yataktan istiyorum oda yapmayacağım şimdilik ve gittiğim yere götürmek istiyorum yerini yadirgamasin diye
Valla bende anlamadim cnm ben yaklasik 2.5 lt su iciyorum günlük tuvaleti de hergun yikiyorum esim ve ben kullaniyoruz sadece ama gecmiyor
Tuh ya çok geçmiş olsun canım, ben de haftaya haftaya idrar testi isticem inşallah benim de geçmiştir
Aslında 2 buçuk litre altına inmemeye çalışıyorum ama haklısın ya bu internet çok korkutuyor beni hemen tansiyon preeklampsi diyo
Canım geçmiş olsun. Covid olma ihtimali olabilir mi? Pozitif herkes baş ağrısı şikayeti olduğunu söylüyor
Daha yeni atlattım sayılır canım antikorluyum bir de Allah korusun nasıl başladığını biliyorum ilk boğaz ağrısı ile başlıyor bende covid
Baş ağrısı bende de var. Tansiyonumu ölçüyorum 12/6 çıkıyo. Normal yani. Ama bi tansiyon aleti almanı tavsiye ederim
Ya bence de almalıyım internet hemen korkutuyor beni of .. baktım da pek de pahalı ya oha dedim yani tansiyon aletlerine mecbur alacağız artık ama sanırım tansiyon ve preeklampsi tanısı için yüz ve ayaklarda da ciddi ödem şişlik olmalıymış Allah korusun şükür o yok bende

Sen ve diğer evinde olan tüm arkadaşlara soruyorum hangi tansiyon aletini kullanıyorsunuz acaba malum hepsi doğru ölçmüyor??
Bende bu var ve memnunum sağlık ocağında ölçtüğüyle aynı çıkıyor. Trendyolda fiyatı 189 tl şuan

Eklentiler

• BC87ED58-4F6A-4E6F-892D-CB86261934C2.jpeg
    81,3 KB · Görüntüleme: 50
Çok iyi anlatmışsınız bende ilk sezeryanda yatarak iylesilir modundaydim bir ayda eski halime geldim. ikinci sezeryanda bebeğim kuvezde kaldı on gün onun kosturmasiyla bir haftada normal hayatıma donmustum

Kız ne 5 6 sı :) okadr surmez 3 gune toparlarsn snra genel iylesme sureci baslar yeterkı yuru :) zaten dogumlarmız yakın ıkımızde sezeryan bide aynı gün dogurmamız yokmu yururken bol bol foto atrz karsılıklı :))
Evet canım ben hep söylüyorum bence normal dogum dikişsizle normal doğum dikişli arasındada fark var bi nevı oda ameliyat gbı iylesme süreci oluyor maalesef birde tek farkı bu sanırım sezeryanda buyuk tuvaletı yapamazsan hastaneden cıkıs yapamıyorsun.

Çok iyi anlatmışsınız bende ilk sezeryanda yatarak iylesilir modundaydim bir ayda eski halime geldim. ikinci sezeryanda bebeğim kuvezde kaldı on gün onun kosturmasiyla bir haftada normal hayatıma donmustum
Tam olarak boyle ben dayanamam acı desıbelım dusuk demıyceksn ya o ilk iki gün aglayarakta olsa yuruyceksn atlatıcaksn hemen yada yatıcaksn iylesmen uzun zaman alıcak ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…