2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bence takılma bunlara .
Kilo ve boyda cinsiyet cok önemli.
Tabii ki bebeğin genetik yapısı da .
Sağlıklı olsunlar gerisi önemsiz ☺

Canım kafeinsiz filtre kahve ve kafeinsiz türk kahvesi aldım. İstediğim kadar içiyorum. Tavsiye ederim.
Tadı nasıl ki? Türk kahvesi birebir aynı mı?
Ben paketli kahveleri bile sevmem illa taze çekilecek bildiğim yerden olacak falan.

Ayy mesajini yeni fark ettim
Bende bisey yok canım oyle kizimla ugrasiyorum seninkide cok kucak istiyormu azı disleri ne durumda
Benim ki çene dişleri çıkarıyor.
Bu gunlerde sürekli ateşi çıkıyor.
Benim ki kucak istemiyor ama sürekli dışarı çıkmak istiyor. Çıkarıyorum bahçeye içeri girince yine istiyor ağlayarak.

Ahh ne güzel haber maşallah
Evet parlaklıkların %90ı gebelikte iyileşiyomuş

Benimde sancım vardı. Hatta suni sancı idi ama yinede acıyor. Acısa bile ne kadar sürüyor ki çok az. Kaç saniyelik.
Sondayı bilemem ama lavman acısız bir şey bence onun yanında. Sadece rahatsız edici gerçekten, normalde eminim ki yaptıramam o kadar rahat.
Çok sancı dan gözüm görmedi muhtemelen

İşte tam olmadik şeyleri istemeye basladilar surekli guncelleme geliyor bizmkine bugun hic birseye memnun edemedim surekli agladi mesela yarin ne yapar bilmiyorum bir an evel bi duzene girseydi bu cocuklar yoksa ilerde dahada zorlayacaklar gibime geliyor

Seninki tam olarak ne kadarlık

Tadı nasıl ki? Türk kahvesi birebir aynı mı?
Ben paketli kahveleri bile sevmem illa taze çekilecek bildiğim yerden olacak falan.
Yani hiç kahve icememekten oldukça iyi ben kahve hastasıyım çekilmiş kahve severim bir de Mehmet efendi kahvesini . Ama benim aldığım da çekilmiş kahve aslında Abant kahve çekip yolluyorlar.

Canım ben bebegı görmek icin babayıgıtlık yaptım belden uystrma oldu evet ama bebegin cıkıs anını hıssednce panikledım acı hıssetememe ragmen ve bana sakınlestrcı yaptılar ama o sakınlestrcı neguzel seymıs ya pamuk gbı oluyosn bebek cknca durttulee gozumu actm baktm tamam gordum gotureblrsnz dedım sonra bı sakınlstrcı daha yedım ve bı uyandm dıkıp sarıp sarmalamıslr bebegı gorme kısmına okeym ama dıkılme kısmında ayık degıldm ıykı hem skcı hemde acı olmasada naptıklrnı anlıyorsun oyuzden bundada belden yaptrcm ama doktrma soylycm dıkılrken sakınlestrcı yapsnlar

Ayyy herkes bira hisediliyp diyo banada belden aşağısı uyuşturuluncs, benimde gözüm yemiyo oyuzden diğer bayıltmalarını isticem
Yine iyi cesarer, sezeryan dikişlerin nekadarda iyileşti kendine geldin yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…