2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ay ben bu mesaja bir sürü biseyler yazmisdim sadece resim atmış gibi olmuşum silinmiş yazdıklarım 😅😅😅çok şükür iyi cikdi ya canım ben gitmedim kadın doğuma daha, 24+ iken falan gideceğim şeker testinide yaptırmak için o zaman gösteririm artık diye düşündüm.banada verdiği resim bu az buçuk belli gibi.
Ayyy size tek resım vermıslee ama benım 10 resme bedel :KK70: benımkı kıcı bası nersı bello degl olcum yaptgı yerlerı kalbı flan cekms benımde hc boyle yok nasl guzel ckms masAllah 😍🧿🤲🏼💕

Ay bu küvet işini yapmasanız daha iyi. Bu şekilde gevşeme doğumu tetiklermiş Allah korusun

ne sındası 😲 benim ilk hamileliğim çevremde de yakın zamanda doğum yapan yok hiçbir fikrim yok
Canım sezeryan dogum sondasız olmaz 😶 etrdmda abartasız 50 sezryan dogumlu var sonda takılmayanı hc duymadım ama burda bir arkds bana takılmadı ama bacaklrn uyusugu acılr acılmaz sureklı wc gıtmek zorunda kaldm demıstı cnku sezryandan sonra serum takıyorlar ve cok sık ıdrar gelıyor o sıklıkla sureklı wc gıtmek acılı olabılır bence sonda bu durumdan cok cok daha ıyı ve acısız cnku buyuk tuvalet ıcın wc gıttıgımk hatrlıyorm dıgumdna snra oda bırkez klozet ama ölüm gbi bisi otrmak ilk bir iki gün :KK43:

Ayyy herkes bira hisediliyp diyo banada belden aşağısı uyuşturuluncs, benimde gözüm yemiyo😂😂 oyuzden diğer bayıltmalarını isticem😂😂😂
Yine iyi cesarer, sezeryan dikişlerin nekadarda iyileşti kendine geldin yani
Canım ilk gün zor ama canm acıdıkca dahada abrtıp agrıs kesıcı ıgne yaptrdm hastanede krızı fırsata çevırdım bol bol yurumek gerek hatta nekdr az yatarsan okdar ıyı dıblrm doktor nekdr cok yurursen okdr cabuk ıylesrsn deyınce gaza geldm ben vallahi cnku bu dayanlmaz agrıyı burda atlatp gıdıcem dedım ıgne vurdurup gezdm sureklı arada oturdum dınlendm bu arada gezmek acı vermıyor yatıp kalkmak zor oturma pozısyonuna gelmek yanı ıkı gun acılarm %50 gıttı 3 gun cok cok daha ıydım sadece dık durmaktan korkuyordum dıkısım gerılır patlar diye ama asla oyle bırsey olmuyor tamamen pıskolojk 5 gunde kontorle gittim dr ulturasonla baktı cok cok ıy dedı ve dıkıs yerımı elıyle ezdı ben dokunamazken sok gecırdıö o an ama saka gbı yaptı bunu dedıkı ıylesmıssın got korsemı takıyosn ne takıyosan tak bıseyn yok artk dedi :KK70: ama tabı takmadm bence sezryanda fiziksel degılde piskolojk ıylesme uzun suruyor oda amelıyt oldugunu unutup ozgurce hareket etmeye basladıgnda gecıyor .. ama smdıden soyluyorm dogurdugunda ben geleym akna yürü sık sık yürü yat dınlen ama yurude sezeryande nekdr cok yatrsan kalktgnda okdr ham oluyosun okdr agrın oluyo en ıyısı sık sık yurumek

Canım ilk gün zor ama canm acıdıkca dahada abrtıp agrıs kesıcı ıgne yaptrdm hastanede krızı fırsata çevırdım bol bol yurumek gerek hatta nekdr az yatarsan okdar ıyı dıblrm doktor nekdr cok yurursen okdr cabuk ıylesrsn deyınce gaza geldm ben vallahi cnku bu dayanlmaz agrıyı burda atlatp gıdıcem dedım ıgne vurdurup gezdm sureklı arada oturdum dınlendm bu arada gezmek acı vermıyor yatıp kalkmak zor oturma pozısyonuna gelmek yanı ıkı gun acılarm %50 gıttı 3 gun cok cok daha ıydım sadece dık durmaktan korkuyordum dıkısım gerılır patlar diye ama asla oyle bırsey olmuyor tamamen pıskolojk 5 gunde kontorle gittim dr ulturasonla baktı cok cok ıy dedı ve dıkıs yerımı elıyle ezdı ben dokunamazken sok gecırdıö o an ama saka gbı yaptı bunu dedıkı ıylesmıssın got korsemı takıyosn ne takıyosan tak bıseyn yok artk dedi :KK70: ama tabı takmadm bence sezryanda fiziksel degılde piskolojk ıylesme uzun suruyor oda amelıyt oldugunu unutup ozgurce hareket etmeye basladıgnda gecıyor .. ama smdıden soyluyorm dogurdugunda ben geleym akna yürü sık sık yürü yat dınlen ama yurude sezeryande nekdr cok yatrsan kalktgnda okdr ham oluyosun okdr agrın oluyo en ıyısı sık sık yurumek
Dediğini kesinlikle yapıcam, banada yürürsün diyolardı bende ooo yatıcam diyodumda senin bu dediğinden sonra yürürüm kesin atarım foto ozman😂😂 bak seni dinledim yürüyorum diye😂 ayyy inşaşşah öyle 5-6 günde dediğin gibi geçerde yinede doktor öyleeliyle ezmesin tabi delilikler yapmasın😂😂 ayyyy bak böyle diiynce bi iyi oldum😂😂

Yine aynı sikintilar çekiliyor o zaman 🙈 ben ilkinde alttan çok dikisim var diye oturamadim uzunca bir süre. Tuvalete gitmek kabustu. Bir de yıkamak filan yasak gazlı beze tendurdiyot döküp onla siliyordum. Büyük tuvaleti yapmamak için 3 gün kivrandim. Orsaki dikişler açılacak korkusuyla. Vallahi 1 ay oturamadim. Ee senin anlattığına göre sezeryanda da aşağı yukarı aynı şeyler oluyor.🙈🙈🙈

Yine aynı sikintilar çekiliyor o zaman 🙈 ben ilkinde alttan çok dikisim var diye oturamadim uzunca bir süre. Tuvalete gitmek kabustu. Bir de yıkamak filan yasak gazlı beze tendurdiyot döküp onla siliyordum. Büyük tuvaleti yapmamak için 3 gün kivrandim. Orsaki dikişler açılacak korkusuyla. Vallahi 1 ay oturamadim. Ee senin anlattığına göre sezeryanda da aşağı yukarı aynı şeyler oluyor.🙈🙈🙈
Hertürlü çocuk doğurmak anne olmak kolay değil onu anladım, ahhh anacığım benim gidiyimde göriym öpiyim onu😃😃😍😍

Kundak almaya gerek yok bak pratik şeyler😃😃

Bence takılma bunlara .
Kilo ve boyda cinsiyet cok önemli.
Tabii ki bebeğin genetik yapısı da .
Sağlıklı olsunlar gerisi önemsiz ☺
Aynen ilk duyunca baktm herkesin yuksek bi düsünmüştüm ama sonra saglikli dedi doktor dedim. Esim ve ben iri degiliz. AAyrica cinsiyeti kız ona da veriyorum. Degerlerim iyi bebiş demekki besleniyor daha ne olsn. 💜🤱

Ayyy size tek resım vermıslee ama benım 10 resme bedel :KK70: benımkı kıcı bası nersı bello degl olcum yaptgı yerlerı kalbı flan cekms benımde hc boyle yok nasl guzel ckms masAllah 😍🧿🤲🏼💕
Bütün ölçümleri bitirmisdi artık doktor ben isteyince bebek bütün pozisyondayken çekip verdi sağolsun 🤗🥰🧿

Evet benim de iki hafta içinde olacak. Tekrarı da 1 ay sonra. Hamilelikte 2 doz vuruluyor.
hee iyi bari ,aşı kartına baktım 5.doz falan yazıyo altlarda,dedim ne oluyoo böyle:110:
hemşire acıycak diyince bi tırstım ama hafif bi sızı oldu,bakalım sonrası nasıl olacak merakla bekliyorum

hee iyi bari ,aşı kartına baktım 5.doz falan yazıyo altlarda,dedim ne oluyoo böyle:110:
hemşire acıycak diyince bi tırstım ama hafif bi sızı oldu,bakalım sonrası nasıl olacak merakla bekliyorum
Kalanı doğumdan sonra olacakmış çünkü. 😬 Kol ağrısı dışında bazı kişilerde kolda kızarıklık, aşı alanında şişme olmuş da uzun sürmüyor sanırım. Şifa olsun.

X