2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Amin Allah razı olsun senden. Burda senin ve diğer hanımların herkesin samimiyeti çok içten zaten. Elhamdülillah. Açıkçası eşimin ve eşimin Ailesinden yok ama kendi ailemin hasutluğu var.
Aslında doktor ne dedi anlamadım bile ama anladığım büyük ultrasonda görürsün dedi.
Hatta Almanca erkek ismi sıyledi ama benim fikrimce erkek gibi mi dedi artık erkke olabilir mi dedi almancam iyi değil anlamadım. Ama şunu anladım büyük ultrason da kesin olur dedi.
Canım ben Burdaki doktor benden gıcık almasın diye ben ona kaç defa dedim benim için kız erkek fark etmez sadece merak ediyorum dedin.
Çünki burda yabancı sevmiyorlar. Eğer erkek istiyorum dersem her gidişimde burnumdan getirirler.
Allah biliyor istiyorum canım.
Benim yiğenim ablamın kızı demiş Allah benim gönlüme göre veriyor bakın bana oğlan onlara kız veriyor demiş.
Bu laf çok cahil lafı.
İlim okumamış cahilin lafı ama yinede erkek olsun da biraz yürekleri sızlasın.
Ben seni çok iyi anlıyorum ben de çok laf işittim ama gördüler ki ben kızı da sevinçle karşıladım bıçak gibi kesildi herkesin lafı boşver Allah ne verdiyse o olacak ama erkekse de senin adına çok sevinirim tabi ki inşallah hayırlı bir evlat olur.

Doğumhane çok soguk oluyor ya eccük kalın gıydırseler bizi nolur sankı 😄 titreye titreye dogurdum cocugu resmen hem soguktu hem heycnda vardı içimde bi bosluk kelebk ucuyo sankı vallahı tıtreye tıtreye dogurdum :KK70: ama sanırım ameliyat hanede soguk olmak zorunda ne biliyim yoksa okdr soguk olmasnın baska bı acıklaması olamaz heralde :KK70: sezryan olanlar sizinde sogukmuydu amelıyat hane 😁 millet dogumu dusundukce tuhaf olur ben o amelıyat hanenin sogugunu dusundukce tuhaf oluyom neyse dogurup cocugu gosterdıkten snra benı bayılttılar dıkmısler bı uyandm asansorun onunde tek basıma sedyeyle marul gbı sarmıslar kat kat ortmusler ustumu asansor sırası beklıyom ajsksk orda uyanınca bi ay noluyo noluyo dedım yanı 🤪😄
Sezeryanla da durum aynıydı belinden asayı hissetmiyorsun zaten yukarı taraf kuzey kutbu gibi 🥶 Hatta bebeğimi getirdiler yüzüme koydular o kadar üşüyodum ki irkildim biraz şok sıcacıktı miniğim 👶🏻. Hemşire bebeğimi alırken iğneleyici bı ses tonuyla huylandin mı bebeğinden dedi manyak

Bana verilenlerde pek birseye benzemıyor zaten kızlar :KK70: neresi oldugu bile anlsılmıyor 😬 neysekı sonuçlarınız iyi cıkmıs çok şükür sevindim ikiniz adınada 🤗🤗🤗kadın dogum dr na gosterdınızmı ben daha gıdemedım randevu aldım gostermekte gereklımı bılmıyorum ama ozeldki doktorm ıstedı ona nısanda gidicem oyuzden bı devlete randevu aldım kadın dogum dr de baksn dıye yoncambenim yoncambenim SevimliKedii SevimliKedii

Eklentiler

• IMG_20220302_163230.jpg
    IMG_20220302_163230.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 52
Doğumhane çok soguk oluyor ya eccük kalın gıydırseler bizi nolur sankı 😄 titreye titreye dogurdum cocugu resmen hem soguktu hem heycnda vardı içimde bi bosluk kelebk ucuyo sankı vallahı tıtreye tıtreye dogurdum :KK70: ama sanırım ameliyat hanede soguk olmak zorunda ne biliyim yoksa okdr soguk olmasnın baska bı acıklaması olamaz heralde :KK70: sezryan olanlar sizinde sogukmuydu amelıyat hane 😁 millet dogumu dusundukce tuhaf olur ben o amelıyat hanenin sogugunu dusundukce tuhaf oluyom neyse dogurup cocugu gosterdıkten snra benı bayılttılar dıkmısler bı uyandm asansorun onunde tek basıma sedyeyle marul gbı sarmıslar kat kat ortmusler ustumu asansor sırası beklıyom ajsksk orda uyanınca bi ay noluyo noluyo dedım yanı 🤪😄
Bende bir kere bekarken başka bir sebeple ameliyat olmusdum 19 yaşındayken belden uyuşturularak unutmadigim 2 şey iğneyle ameliyathanenin soguguydu😅çok soğuk gercekten.

Bana verilenlerde pek birseye benzemıyor zaten kızlar :KK70: neresi oldugu bile anlsılmıyor 😬 neysekı sonuçlarınız iyi cıkmıs çok şükür sevindim ikiniz adınada 🤗🤗🤗kadın dogum dr na gosterdınızmı ben daha gıdemedım randevu aldım gostermekte gereklımı bılmıyorum ama ozeldki doktorm ıstedı ona nısanda gidicem oyuzden bı devlete randevu aldım kadın dogum dr de baksn dıye yoncambenim yoncambenim SevimliKedii SevimliKedii
Ay ben bu mesaja bir sürü biseyler yazmisdim sadece resim atmış gibi olmuşum silinmiş yazdıklarım 😅😅😅çok şükür iyi cikdi ya canım ben gitmedim kadın doğuma daha, 24+ iken falan gideceğim şeker testinide yaptırmak için o zaman gösteririm artık diye düşündüm.banada verdiği resim bu az buçuk belli gibi.

Eklentiler

• IMG_20220302_163230.jpg
    IMG_20220302_163230.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 52
Biraz ufak boyutlu Park yataklar da var aslında onlara da bakabilirsin.
Ufak bile olsa park yataklar büyük ben odadan odaya taşınacak bişey istiyorum aslında
İlk mesajımda diğeri çıkmamış. Doğruysa fiyatı uygun geldi bana.

Senin gösterdiğinden arkadsim almıştı. @fbtl nin dediği baya dandik. Zaten 6 ay ancak. Ama aldigimi 1 yaşa kadar kullanırım diye umuyorum.☺️
Kız bu chicconun sadece iç yatak parası ya😂
Ana kucağı yada baby nest yerine ben alayım bu beşiği ya 275 tl ye düşmüş bedava resmen işimi görür mü görür sonrasını da sonra düşünürüm büyük ihtimalle yanımda yatırcam zaten diğerlerine de kıyamamıştım kocam alışık yataktan atılmaya😂

Ayyyy içim rahatladı cidden insan başına gelmeyince bilemiyor ciddeen korkuyo🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Kız nolacak sondadan bana 3 kez taktılar canlı canlı işini bilen biriyse bir kaç saniyelik iş biraz yakıyor rahatsız ediyor tabi ama öyle ay çok kötü denecek bişey değil ya lavman bile yaptılar bana oraya hiç girmeyeyim😂

Yarın kar var çıkamam ama cuma gidip bakacağım hangi magazalarda var baktım😍 gap baktim ama 550 lira asla vermem 3 4 ay için. Lcw 219 ama cekle vs indirimli alırım onu diyorum. Seneye dahada artar fiyatlar😑
Maşallah. Yok ya 2-3 ay kaç kere giyecek yazık. Bir atasözü var ya çocuğun yediği helal giydiği haram diye.. almam pahalli bir şey yazık. Sonra giyemiyor 🙈🙈🙈 oğlanın o tarz pahalli malzemelerini saklamistim Allahtan. Neyse ki renkler de hep unisex yine giydiricem😂

Ufak bile olsa park yataklar büyük ben odadan odaya taşınacak bişey istiyorum aslında

Kız bu chicconun sadece iç yatak parası ya😂
Ana kucağı yada baby nest yerine ben alayım bu beşiği ya 275 tl ye düşmüş bedava resmen işimi görür mü görür sonrasını da sonra düşünürüm büyük ihtimalle yanımda yatırcam zaten diğerlerine de kıyamamıştım kocam alışık yataktan atılmaya😂
Evet öyleymiş zaten aşırı ucuz gelmişti 😂😂😂 ama baby plus odadan odaya gidiyor denedim. 899 TL ye aldık.🥰

X