2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
LCW nin kalıpları GAP a göre daha geniş diye hatırlıyorum. ☺️ 9-12 biraz büyük gelmekle ancak olur. Diğeri temelli büyük olur.
Yarın kar var çıkamam ama cuma gidip bakacağım hangi magazalarda var baktım😍 gap baktim ama 550 lira asla vermem 3 4 ay için. Lcw 219 ama cekle vs indirimli alırım onu diyorum. Seneye dahada artar fiyatlar😑

Abilerinden yavruma kalan nadir şeylerden 😅
16462218022661245333288012891624.jpg

Evet yaaa sana ne güzel vermişler bize vermediler valla 1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi ama allahdan iyi dediler😍🙏🏻🙏🏻💜
Bana verilenlerde pek birseye benzemıyor zaten kızlar :KK70: neresi oldugu bile anlsılmıyor 😬 neysekı sonuçlarınız iyi cıkmıs çok şükür sevindim ikiniz adınada 🤗🤗🤗kadın dogum dr na gosterdınızmı ben daha gıdemedım randevu aldım gostermekte gereklımı bılmıyorum ama ozeldki doktorm ıstedı ona nısanda gidicem oyuzden bı devlete randevu aldım kadın dogum dr de baksn dıye yoncambenim yoncambenim SevimliKedii SevimliKedii

Bıraz yazılanları okudumda ikinci hamileliğim bebegı erken haftalrda bir iki kez hissettim ama balık suzulmesi gbi 3.4 kez snra 20 haftaya kadar hsisedemedim cok endiselenıyordum kı su ıki haftadır varya icimi calkalıyor ve dısardanda bariz belli oluyor 🤗 bırsey yersem oynuyor sırt ustu uzndgmda bir sure sonra tekmelemeye baslıyor 😁 hatta dün aglattı beni spa cıkolata yedım uzandm yarm saat gecti bıtane tekme attı tekme attıgı yere bastrdm tekrar vurdu ama iyi kuvvetli vuruyor :KK70: bu durum 4-5 kez tekrarladı oturdum agldım konustum kızımla 🥺🙈😍😁 artık elimle ıkı durtunce bile cevap verıyor resmen ıkı gebelıkte erken hıssedılır dedıklerı icin bende cok endiselenıyordum ama endıselenıcek birsey yokms doktrlar dıyor ya en gec 21 hftada hıssedılmesı lazm dıye oyle oldu benım ama normalde aksam gece daha aktif kıpırdıyor tekmeliyor gundz uykuda :) demem o ki endıselenmeyın hıssetmedıysenız henüz hissetmeniz an meselisidir güzel anneler 😍

Ya ben değişmesini istemiyorum ki artık😄 Millet erkek erkek dediği için etki altında kalmıştım ama kız olmasına içten içten mutlu bile oldum isteksiz bir gebelikti zaten iki kızdan sonra erkek bebek bakmak beni zorlayabilirdi böylesi çok daha iyi olacak hazır odaya gelecek hem pespembe cicili bir odamız var erkek için ayrı bir odamız bile yok. Eşim de kız çocuklarını o kadar çok sever ki Allah onun gibilere kız versin zaten. Ama sizde sanırım bir baskı da var umarım seninki erkektir. Yalnız dr cinsiyeti de sonra öğrenirsin dediği için bana kız gibi geldi hevesini kırmak istemem ama almanlar da türklerde bi erkek baskısı olduğunu biliyorlar o yüzden mi söylemedi acaba dedim bi an. İnşallah erkektir kendim için eskiden ne kadar çok istediysem senin için de o kadar çok isterim. Olmazsa da inan ki hepsi canından parça sağlıklı hayırlı olsun yarın keşke taş doğursaydım dedirtmesin yeter.
Amin Allah razı olsun senden. Burda senin ve diğer hanımların herkesin samimiyeti çok içten zaten. Elhamdülillah. Açıkçası eşimin ve eşimin Ailesinden yok ama kendi ailemin hasutluğu var.
Aslında doktor ne dedi anlamadım bile ama anladığım büyük ultrasonda görürsün dedi.
Hatta Almanca erkek ismi sıyledi ama benim fikrimce erkek gibi mi dedi artık erkke olabilir mi dedi almancam iyi değil anlamadım. Ama şunu anladım büyük ultrason da kesin olur dedi.
Canım ben Burdaki doktor benden gıcık almasın diye ben ona kaç defa dedim benim için kız erkek fark etmez sadece merak ediyorum dedin.
Çünki burda yabancı sevmiyorlar. Eğer erkek istiyorum dersem her gidişimde burnumdan getirirler.
Allah biliyor istiyorum canım.
Benim yiğenim ablamın kızı demiş Allah benim gönlüme göre veriyor bakın bana oğlan onlara kız veriyor demiş.
Bu laf çok cahil lafı.
İlim okumamış cahilin lafı ama yinede erkek olsun da biraz yürekleri sızlasın.

Bana verilenlerde pek birseye benzemıyor zaten kızlar :KK70: neresi oldugu bile anlsılmıyor 😬 neysekı sonuçlarınız iyi cıkmıs çok şükür sevindim ikiniz adınada 🤗🤗🤗kadın dogum dr na gosterdınızmı ben daha gıdemedım randevu aldım gostermekte gereklımı bılmıyorum ama ozeldki doktorm ıstedı ona nısanda gidicem oyuzden bı devlete randevu aldım kadın dogum dr de baksn dıye yoncambenim yoncambenim SevimliKedii SevimliKedii
Yaaa bu ay her hafta doktora gittim biraz inzivaya çekilicem😂😂 eşim de merak ediyo aslında bebeğim özledim gidelim diyoda dedim bekle azcık sonra gideriz , 2 hafta fln sonra özele gidip bende göstericem raporu kendi doktorıma anca😍😍

Ya ben değişmesini istemiyorum ki artık😄 Millet erkek erkek dediği için etki altında kalmıştım ama kız olmasına içten içten mutlu bile oldum isteksiz bir gebelikti zaten iki kızdan sonra erkek bebek bakmak beni zorlayabilirdi böylesi çok daha iyi olacak hazır odaya gelecek hem pespembe cicili bir odamız var erkek için ayrı bir odamız bile yok. Eşim de kız çocuklarını o kadar çok sever ki Allah onun gibilere kız versin zaten. Ama sizde sanırım bir baskı da var umarım seninki erkektir. Yalnız dr cinsiyeti de sonra öğrenirsin dediği için bana kız gibi geldi hevesini kırmak istemem ama almanlar da türklerde bi erkek baskısı olduğunu biliyorlar o yüzden mi söylemedi acaba dedim bi an. İnşallah erkektir kendim için eskiden ne kadar çok istediysem senin için de o kadar çok isterim. Olmazsa da inan ki hepsi canından parça sağlıklı hayırlı olsun yarın keşke taş doğursaydım dedirtmesin yeter.
Bu arada ben zarara girip değişmesini istiyorum :KK45::olamaz::olamaz::olamaz:

Geçmiş olsun canım benim çoğu dolgu sıkıntılı şuan, çürük de var. Gebe kalmadan çok uğraştım ama dr lar hep geri yolladı covid bahanesi ile neymiş aciliyeti yokmuş , hamilelik düşünüyorum desem de bakmadilar.. ozeller de dünya paraydi..
Ama şuan gitmiyorum çünkü çok şükür rahatsız etmiyor.. çürük falan rahatsız ederse sıkıntıdır herhalde..
Bebek diş oluşturuyormuş kendine yeterli kalsiyum almamız gerekiyormuş, almadığımızda bizden alıyormuş yani çürük dişteki enfeksiyon vsnin bebeğe geçme olasılığı varmış. Bana kalsiyum artır dendi

1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi sana merak ettiğim bi soru var onu sorucam😂😂 sezeryansın yaa, sondayı , uyuştırmadan öncemi takıyolar yoksa, uyuştırdukdan sonramı😂
Canım devlette nasıl bilmiyorum ama özelde doktorum dogum öncesi yanıma geldi bende sondayı uyusturduktan sonra takmalarını istedigimi söyledim olur dedi sonra hemsıre geldi elindeki aletlerle sonda takıcam diye odadaykem bende hayır istemıyorum doktorumda soyledım uyusturulduktan snra takılacak dedım tamam dedı gıttı ve ameliyathanede uyusturdular dogum pozısyonuna aldılar uyusukken taktılar ama ona ragmen hıssettım acı hıssetmedim işlemi hissettim cnku dogumda araya perde cekıldıkten snra naptıklarını yaptıktan sonra soyluyorlar :KK70: panık olmamak icin o an dedımkı ıykı uyusukken taktrmısım sende yatısın yapıldıgında doktoruna belirt skntı olmaz uyustuktan snra yaparlar bence

Kızlar benimde hepsiburada e bebek indiriminden aldıklarım geldi😍 hemen yaz olabilir miiiiiiiiiiiii

Bir de Bi arkadaş ebebek hastane çıkışı kumaşlarını sormuştu emin olamıyorum demişti, gerçekten şu bambu olan seri şahane. Yumuşacık dokusu falan ben bayıldım
Eki Görüntüle 3017194
Evet emin olamayan bendim. Ama bambu ürünler zaten yumuşacık oluyor. Alayım bundan ben de nasipse.☺️

Ayrı odayı illaki yapacaksın büyüdüklerinde kız erkek aynı odada rahat edemezler ama şimdilik şart değil zaten bir oğlun daha vardı dimi aşırı pembiş bir oda değildir sizinki😄
Yok benim kızım vardı 4 yaşına girdi geçen gün, aşırı pembiş yapmamıştım ben ama o tütğ, sim ve pembe dünyasında olmak istiyor her şey ama herşey ona doğru evrildi 🤪

Son düzenleme:
Doğumhane çok soguk oluyor ya eccük kalın gıydırseler bizi nolur sankı 😄 titreye titreye dogurdum cocugu resmen hem soguktu hem heycnda vardı içimde bi bosluk kelebk ucuyo sankı vallahı tıtreye tıtreye dogurdum :KK70: ama sanırım ameliyat hanede soguk olmak zorunda ne biliyim yoksa okdr soguk olmasnın baska bı acıklaması olamaz heralde :KK70: sezryan olanlar sizinde sogukmuydu amelıyat hane 😁 millet dogumu dusundukce tuhaf olur ben o amelıyat hanenin sogugunu dusundukce tuhaf oluyom neyse dogurup cocugu gosterdıkten snra benı bayılttılar dıkmısler bı uyandm asansorun onunde tek basıma sedyeyle marul gbı sarmıslar kat kat ortmusler ustumu asansor sırası beklıyom ajsksk orda uyanınca bi ay noluyo noluyo dedım yanı 🤪😄

Amin Allah razı olsun senden. Burda senin ve diğer hanımların herkesin samimiyeti çok içten zaten. Elhamdülillah. Açıkçası eşimin ve eşimin Ailesinden yok ama kendi ailemin hasutluğu var.
Aslında doktor ne dedi anlamadım bile ama anladığım büyük ultrasonda görürsün dedi.
Hatta Almanca erkek ismi sıyledi ama benim fikrimce erkek gibi mi dedi artık erkke olabilir mi dedi almancam iyi değil anlamadım. Ama şunu anladım büyük ultrason da kesin olur dedi.
Canım ben Burdaki doktor benden gıcık almasın diye ben ona kaç defa dedim benim için kız erkek fark etmez sadece merak ediyorum dedin.
Çünki burda yabancı sevmiyorlar. Eğer erkek istiyorum dersem her gidişimde burnumdan getirirler.
Allah biliyor istiyorum canım.
Benim yiğenim ablamın kızı demiş Allah benim gönlüme göre veriyor bakın bana oğlan onlara kız veriyor demiş.
Bu laf çok cahil lafı.
İlim okumamış cahilin lafı ama yinede erkek olsun da biraz yürekleri sızlasın.

Kim ne derse ne düşünürse düşünsün sende böyle dersen onlar dan bir farkın olmaz.

Kalbini temiz tut hayırlısını dile ❤️

Canım devlette nasıl bilmiyorum ama özelde doktorum dogum öncesi yanıma geldi bende sondayı uyusturduktan sonra takmalarını istedigimi söyledim olur dedi sonra hemsıre geldi elindeki aletlerle sonda takıcam diye odadaykem bende hayır istemıyorum doktorumda soyledım uyusturulduktan snra takılacak dedım tamam dedı gıttı ve ameliyathanede uyusturdular dogum pozısyonuna aldılar uyusukken taktılar ama ona ragmen hıssettım acı hıssetmedim işlemi hissettim cnku dogumda araya perde cekıldıkten snra naptıklarını yaptıktan sonra soyluyorlar :KK70: panık olmamak icin o an dedımkı ıykı uyusukken taktrmısım sende yatısın yapıldıgında doktoruna belirt skntı olmaz uyustuktan snra yaparlar bence
Dediğini yapıyım bendeeeeee 😂😂😂 sorduğum iyi oldu sen belden aaşaağın uyuştu sanırım, ben tamemen bayıltmalarını siticemmm hiç bişiden haberim olmaz kesin😂😂😂 daha iyi😂😂 ama alırlarsa eşimi doğuma aldırıcam bebeğin başında dursun görsün, asistanlarada video çektiricem😂😂 benim doktor çekiyo öyle videolar 😂 bakalım ay iyi bari isteğe göre yapmalaeı rahatladım

X