2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar detaylıya girdim bebek gayet iyi dedi 19+4 dedi sadece rahiminin sağın da çentik çıktı çocuğu besleyen damarmış sıkı takip dedi tansiyon ölç dedi ağlıyorum sabahtan beri
Bebiş iyiymiş niye öyle üzdün kendini takip ederler bulurlar illa bişiyi üzme kendini

Hanımlar hemoroid sıkıntısı cekenler var galiba. Bende hem hemoroid hem fissür vardı zaten. Hamilelikten once bir krem keşfettim. Hamileler kullanabiliyormuş. Şuan buraya ismini yazabiliyor muyuz bilemedigimde yazmadim. Ben arada onu kullanıyorum. Yuruyus ve su bana iyi geliyor bi de kefir iciyorum. Kuru meyve arada tuketiyorum. Yemeklerim hep zeytinyag i ile zaten. Cok korkmustum basima dert olacak diye ama suanlik iyiyim elhamdulillah.

Kızlar detaylıya girdim bebek gayet iyi dedi 19+4 dedi sadece rahiminin sağın da çentik çıktı çocuğu besleyen damarmış sıkı takip dedi tansiyon ölç dedi ağlıyorum sabahtan beri
dert ettiğin şeye bak benim sağlı sollu vardı ecopirin 150 mg kullanıyorum hala solda var çentik şeklinde bana da sık sık tansiyon ölçtür dedi gönlünü ferah tut o kadar da korkulacak bir şey değil

Basın açıklamasında idari izinle ilgili hiçbir şey söylenmedi. Ne olacak şimdi? En merak ettiğim konuydu. Okullardaki önlemlerin çoğu kalktı. Vaka varsa bile sınıflar kapatılmayacak. Allah sonumuzu hayretsin 🙏🤷🏼‍♀️
Bir şey söylenmediyse devam ediyodur diye düşünelim :KK70:

Basın açıklamasında idari izinle ilgili hiçbir şey söylenmedi. Ne olacak şimdi? En merak ettiğim konuydu. Okullardaki önlemlerin çoğu kalktı. Vaka varsa bile sınıflar kapatılmayacak. Allah sonumuzu hayretsin 🙏🤷🏼‍♀️
İdari izin kalkmamıştır ya söylerdi yoksa. Şimdi sınıfta maske takılacak mı? 🤔

Yarın belki sabahdan hepsi yazılı olarak çıkan dilekçemiydi ne o açıklanır herşey yazar orda

İdari izin kalkmamıştır ya söylerdi yoksa. Şimdi sınıfta maske takılacak mı? 🤔
takılacak canım haberin detaylarına baktım maske tamamen kalkmıyor kapalı alanlarda havalandırma yeterliyse ve kişi sayısı buna uygunsa kalkıyor okullar bu koşulu sağlamıyor ki bizim sınıflar 40 kişi mesela

Canım hemen karaları bağlama üzme kendini de bebeğini de.bak bir arkadaş yazmış o kadarda üzülecek bişey değilmiş kontrollü olun Allah'ın izniyle hicbisey olmaz 🤲

Biraz ara verdim geldim geri hersey yolunda cok şükür 😅
Sizi merak ettim , senin yine kanaman olmus gecmis.olsun canim.iyimisin simdi🤔
İyiyim canım sağol harekete gelmiyor maalesef. İşin aslı doktora gitmedim bu sefer. Yine devamı gelmeyen bir kanamayı çok şükür. İgnemi yaptırdım. 3 gündür dinleniyorum. Bebek hareketbettigi için iyi olduğunu anlayıp doktora gitmeye çalışmadım. 🙈😂 Haftaya giderim artık. Sen nasılsın iyi misin ☺️

ha sana tek tavsiyem ben bunu öğrendiğimden beri her ay perinatoloğa gitmeye devam ediyorum sen de bir perinatolog kontrolüne gir bence ..

X