2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sezeryanla da durum aynıydı belinden asayı hissetmiyorsun zaten yukarı taraf kuzey kutbu gibi 🥶 Hatta bebeğimi getirdiler yüzüme koydular o kadar üşüyodum ki irkildim biraz şok sıcacıktı miniğim 👶🏻. Hemşire bebeğimi alırken iğneleyici bı ses tonuyla huylandin mı bebeğinden dedi manyak
Yok artık. O durumda laf iğneleme zamanımı böyleleri hep dışarda hem hayatımızda hep var.

Ne yaptınız hayırlı haberlerinizi verin inşallah güzel geçmiştir. 🙏
Çok tesekkur ederim Çok şükür herşey yolunda
Sadece sol uterin arterde direnç gördü ilerleyen haftalarda takip önerdi
Onun dışında her bir ayrıntıya baktı çok çok rahatlattı
Darısı bekleyen gidecek olan herkese inş

Kız nolacak sondadan bana 3 kez taktılar canlı canlı işini bilen biriyse bir kaç saniyelik iş biraz yakıyor rahatsız ediyor tabi ama öyle ay çok kötü denecek bişey değil ya lavman bile yaptılar bana oraya hiç girmeyeyim😂

Bana normal doğumda takmislardi sonda ben acı hissetmedim sonuçta sonraya jel sıkılıyor ve kaygan haliyle kayıp gidiyo stres yapmayın

Evet çok değil ama acıyor. Zaten kısa sürdüğü için taktığı kadar acıyor sonra anlamıyorsun

Canım İnan o birşey değil.
Bu nerden geldi aklına 🤦‍♀️
Asıl yürümeye çalışıyorsun ya vucudun senle gelmiyor sanki.
Senin o dediğin kısacık birşey
Ayyyy bu grubu bunyuzden çok seviyorum yaaaaaa, insan başına gelmeyince nelerle karşılaşıcağını bilmiyo neladar acıcağını nasıl bişi olduğunu anlamıyor.. etrafıma soeuyorum korkarım diye kimse bişi demiyor😃😃 sinir oluyorum. En doğru şeyi burdan öğreniyorum çteşekkür ederim merak ettiğim herşeyin cevabı sizde💜💜😃😃

Günaydın ☺ bugün ayrıntılı ultrason yaptırdım bende. Doktor herşey çok güzel dedi. 20+3 de kilosuna 357 gram dedi 😍😍😍 acaba biraz küçük mü benim oğluşum teyzeleri? Benzer haftada olan arkadaşlar, sizin kaç çıktı?
Ben de bugün gittim 20+4 ve 350 gr 😊 yani normal bence doktor öyle dedi 😊
Kızlar bide sorum olacak astronot tulum bakıyorum büyük oğlumda kullanmıştım sonra verdim 2.cide gerek kalmadı şubat doğumluydu şimdi yine alacagim indirimleri takip edip 9 12 mi alsam 12 18 mi çok kararsızım arada kaldım
Ben gap almıştım kızıma 6-12 aydı ki kalıpları küçük normalde ama rahat rahat olmuştu. 12-18 çok büyük olur sanki

Kızlar size bişey danışayım şimdi bizim odamız zaten var 2 tane yatağın ikisi de yavrulu bir misafir gelince yatırmak için o şekilde aldım biri kardeşlerine kısmetmiş foto ekliyorum bu yatak bizdeki. Bu bebiş ne kadarlık olunca orada yatabilir sizce? Ablaları yataklarını vermek istemezler alta onu atarlar muhtemelen😅 Ama düşse bile bişey olmaz daha güvenilir yani üstte de koruma takılı yani ablası da üstüne düşmez.
Park yatak alsam diye düşündüm salonun ortasında yatak istemiyorum yatak odası ve çocuk odasına park yatak koymaya yer yok. Sallanan sepet beşikler oluyor portatif onlardan alsam diye düşünüyorum salonda da tutsam çok yer kaplamaz misafir gelince çocuk odasına taşırım o kadarlık yer var odada. Yada hiçbişey almasam mı? Baby nest, anakucağı veya bebek arabasının pusetinde takılsa ilk birkaç ay zaten yanımda yatırırım da bu alt yatağa kaç aylık yada yaşta konur bilemedim.
Bazalı yatağa 2 yaşta yatmaya başladı benim oğlum korkuluk da yoktu. İnip çıkabilecek kadar büyüyünce yatar bence

Bunu sipariş verdimmmm bakalım inşallah güzel gelir😍😍🙏🏻🙏🏻😃😃 olmassa geri gönderirim artık

Eklentiler

• CC12B515-28E2-4077-9F02-0127B534EE4F.png
    CC12B515-28E2-4077-9F02-0127B534EE4F.png
    309,2 KB · Görüntüleme: 74
Ne erik ne kayısı ne ilaç. Hepsini denedim. Taze Kan bile geldi bir ara .En sonunda çareyi incirde buldum .Günde 2 3 tane incir yiyorum .2 kere çıkıyorum tuvalete .hatta şu yassı değil de dağ inciri var onda ye.Hem bebege faydalı hem sana 😊
Nerden alıyorsunuz marketlerden belli bir marka mı?

Doğumhane çok soguk oluyor ya eccük kalın gıydırseler bizi nolur sankı 😄 titreye titreye dogurdum cocugu resmen hem soguktu hem heycnda vardı içimde bi bosluk kelebk ucuyo sankı vallahı tıtreye tıtreye dogurdum :KK70: ama sanırım ameliyat hanede soguk olmak zorunda ne biliyim yoksa okdr soguk olmasnın baska bı acıklaması olamaz heralde :KK70: sezryan olanlar sizinde sogukmuydu amelıyat hane 😁 millet dogumu dusundukce tuhaf olur ben o amelıyat hanenin sogugunu dusundukce tuhaf oluyom neyse dogurup cocugu gosterdıkten snra benı bayılttılar dıkmısler bı uyandm asansorun onunde tek basıma sedyeyle marul gbı sarmıslar kat kat ortmusler ustumu asansor sırası beklıyom ajsksk orda uyanınca bi ay noluyo noluyo dedım yanı 🤪😄
Steril olması için sanırım 😅

Kızlar detaylıya girdim bebek gayet iyi dedi 19+4 dedi sadece rahiminin sağın da çentik çıktı çocuğu besleyen damarmış sıkı takip dedi tansiyon ölç dedi ağlıyorum sabahtan beri
Sıkı takiple kontrol altında olursunuz, moralini bozmamaya çalış

X