2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
2 yas ideal gibi geldi. Ama rahatlık altta yatması bence. Gece düştü mü derdi yok korksa çıkar yanına gelir. Yine portatif birseyler bakman lazım tabi ilk zamanlar için. Bide emzirmeye bağlı benim uzun süre ayrılmalıdır bu yüzden beraber yattık.

Bence de 2 yas filan ancak. Ben baby plus anne yanı aldjm. Odayı biraz sıkıştırdi ama... Daha önce 6 ay yatak yanında Tiny love kullanmıştım. Ama o zaman yatağım daha alçaktı. Şimdi daha yüksek baktım o baya alçakta kaldi. Aslında oğlumun odasında büyüyen beşik boş ama geceleri abisini de utandırmasın 1 yaşa kadar idare derim diye düşündüm. 6 ay kullanılır yazıyor açıklama da ama bence 1 yaşa kadar kullanılır. İçinin yatağı biraz ince ben ona daha kalın bir şey yaptırırım.

Canım sanki 2.5dan önce yatamaz gibi. Park yataklar çok büyük senin yerin yoksa sepet beşikle ikisi arası boyutta bir beşik al ilk başta odanda başucuna falan koyarsın sonra kızların yanında da bir yıl kada onda yatar, hep yanında olması da yaşam kalitesini düşürüyor insan rahat uyuyamıyor derin uyuyamıyor. Bir beşik muhakkak al.
O ana kucakları üç beş ay kullanılacak max. Bebek sürünüp emeklemeye başlayınca asla durmuyo içinde gereksiz geliyor bana

Sağolun kızlar park yatak alsam yatağa geçene kadar kullanırdım ama çok büyük geliyor gözüme sığmayacak hiçbir yere şu resimdekinden alsam diyorum ucuz bişey zaten 1,5 yaşa kadar olur diyo ama 1 yaşa kadar ancak yatar sanırım. Sonraki 1 sene naparız onu bilmiyorum işte. Bu yatağım daha büyüğünü mü bulsam hiç bilemedim🤨

Eklentiler

• 11FE987E-CEC2-4D1F-81DF-4AD33DEED58F.png
    11FE987E-CEC2-4D1F-81DF-4AD33DEED58F.png
    208,8 KB · Görüntüleme: 45
Ayy bende almisdim Hepsiburada ebebekden gelmeyi bırak kargoya bile vermemişler 🤦kaç gün oldu siparişi vereli 🙄
Pazar günü aldım ben, pazar günü %60indirim var görünüyordu hepsiburada da o indirimden hemen geldi. Bir tek kızıma aldıklarım yanlış gelmiş ona üzüldüm değişimle uğraşıcam 🤢

Sağolun kızlar park yatak alsam yatağa geçene kadar kullanırdım ama çok büyük geliyor gözüme sığmayacak hiçbir yere şu resimdekinden alsam diyorum ucuz bişey zaten 1,5 yaşa kadar olur diyo ama 1 yaşa kadar ancak yatar sanırım. Sonraki 1 sene naparız onu bilmiyorum işte. Bu yatağım daha büyüğünü mü bulsam hiç bilemedim🤨
Evet o park yataklar büyük gerçekten hantal oluyorlar ama işte iş görüyorlar babaanneöizfe ondna var biz alıp oraya koyduk iyi oldu ama bende evde yatak odamda koyamam onu asla hiç bir yere sığmaz.
Beşik yatak vs çocuklu bizler için büyük dert bende şimdi odalarını nasıl yapıcam falan kara kara düşünüyorum kızımın odası sıkılsın istemiyorum ayrı oda yapmak hiç mantıklı değil olsa bile evde ekstra bir oda misafir yatak odası yaparım mesela🤷🏼‍♀️

Evet o park yataklar büyük gerçekten hantal oluyorlar ama işte iş görüyorlar babaanneöizfe ondna var biz alıp oraya koyduk iyi oldu ama bende evde yatak odamda koyamam onu asla hiç bir yere sığmaz.
Beşik yatak vs çocuklu bizler için büyük dert bende şimdi odalarını nasıl yapıcam falan kara kara düşünüyorum kızımın odası sıkılsın istemiyorum ayrı oda yapmak hiç mantıklı değil olsa bile evde ekstra bir oda misafir yatak odası yaparım mesela🤷🏼‍♀️
Ayrı odayı illaki yapacaksın büyüdüklerinde kız erkek aynı odada rahat edemezler ama şimdilik şart değil zaten bir oğlun daha vardı dimi aşırı pembiş bir oda değildir sizinki😄

Pazar günü aldım ben, pazar günü %60indirim var görünüyordu hepsiburada da o indirimden hemen geldi. Bir tek kızıma aldıklarım yanlış gelmiş ona üzüldüm değişimle uğraşıcam 🤢
Bende aynı gün aldım canım yüzde 60 indirim olan gün ama kargoya bile vermemişler.sanssizlik olmuş 🤦

Senin attığından eltim kullandı çok basit ve bebek dönünce sağa sola aşırı etkilendi kullanamadı çok 3 4 ay ancak. bence onu alacağına baby plus al hem kaliteli hem daha uzun yatar. Ben sepet tamir olmasa ondan alacaktım.
Dandik gibi geldi ama çokta ucuz 6 ay yatsa kardır diye düşündüm ama sonrası var işte😂

Biraz ufak boyutlu Park yataklar da var aslında onlara da bakabilirsin.

X