2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben yerinizde olsam 2. Doktora güvenirdim ve başka bir işlem yaptırmazdım. Fetal dna da kalp parlığı ile ilgili bir tarama yapılmıyor diye biliyorum. Amniyosentez sakın yaptırmayın
Düşünmüyorum şuan ikisini de yaptırmayı içim rahat ama eşim korktu bi kere mecbur gidicem bi dkktora daha yoksa beni yicek hamileliğim zehir olcak bize

Ayyyy tek istediğimiz o zaten Hepimiz sağlıkla sıhatle alırız bebişleri

Kızlar merhaba bebek arabasını alanlarınız var mı ne tercih ettiniz? Benim pek bilgim yok ama artık almayı düşünüyorum
Bende araştırıyorum travel, kabin, baston varrr araştırken bunları yazıp bak istersen hangisi sana daha çok uyuyosa onu al
Ben katlanabiliyomu ağırlığı nasıl ,ayak örtüsü varmı bunlara bakıyorum genelde

Benim doktorum da bu bulguların ultrason bulgusu olduğunu, bazen sadece makinenin öyle görmesinden kaynaklı olduğunu söyledi. Onu düşün bunu düşün insana kafayı yedirtiyorlar .Ha benim doktorum Allah var öyle değil ama bazıları hakikaten çok tuhaf .Biz doğduğumuzda annelerimiz cinsiyet bile bilmiyormuş şimdi her şey var .Bu da insanı endişelendiriyor

Kızlar merhaba bebek arabasını alanlarınız var mı ne tercih ettiniz? Benim pek bilgim yok ama artık almayı düşünüyorum
Merhaba ben aldim ama henuz eve gelmedi baby plus markasinin travel sistem olanını tercih ettim tasima yonunden uygun oldugunu dusundum hafif bir yapiya sahip cunku umarim memnun kaliirim

Arkadaşlar günaydın,
Ya ben bi durumu çok kafama takıyorum
63 kilo civarı aşılama olup gebe kaldım ama şuan 54 55 kiloyum ya ben neden kilo almıyorum var mi benim gibi olan acaba korkuyorum etrafım ile kıyaslaninca hele geçen hafta memlekete gittim herkes laf söyledi cok zayıfsın böyle hamilelik olmaz diye ama sabah öğle akşam yemeği yiyorum midem bu kadarını alıyor ne yapayım içim almaya almaya ağzıma mi basayım

Bende ayni durumdayim 73 kg hamile kaldim suan 66 kg 62 lere kadar da düştüm hicbirsey yiyemiyorum hala mide bulantisi kusmalarim devam ediyor ama bebek iyi şükür cok takilmamak lazim sanirim

Bebeğin gelişmesi önemli senin kilondan çok.. zaten bebek 300-400 gramsa 1-2 kilo alırsın en fazla.. Bence bebek sağklıklı olduktan sonra kafana takma.. Aksine güzel birşey.. Ödemli yürüyemediğin bir gebeliktense mis gibi aktiviteli rahat bir gebelik geçirirsin daha ne

Ayyy canım keşke depişsede elinde kalsa. Dert etme. Onlarında çaresi olır emin ol

Ya çevremden çok laf yediğim için kafama takıyorum herkes laf ediyor .. onlara göre hamileler şiş kilolu olmalı. Aslında dr laf etmese kafama belki bu kadar takmam ama dr da laf ediyor hâlâ eksidesin artık alman lazım olmaz böyle diyor ama ne yapayım ki zorla da yiyemem ki

Bende ayni durumdayim 73 kg hamile kaldim suan 66 kg 62 lere kadar da düştüm hicbirsey yiyemiyorum hala mide bulantisi kusmalarim devam ediyor ama bebek iyi şükür cok takilmamak lazim sanirim
Benim sabah hariç bulantım yok aslında bir tek sabah bulantilarim kaynaklı kahvaltıyı pek dolu dolu yapamıyorum

Bebeğim altı üstü 357 gram, ben 7.5 kilo aldım şimdiye kadar bu duruma da ayrıca bozuldum biraz boğazımı kısmalıyım

Selam canım. Vallahi elim kalbimde bekliyorum bugünkü basın açıklamasını. Mantıken kalkmaması gerek hamileler risk grubunda ne olursa olsun ama belli olmaz tabi
Bende canım ya herkesi memnun edecek bir açıklama olacak demiş bakan umarım kaldırmazlar

Bebeğim altı üstü 357 gram, ben 7.5 kilo aldım şimdiye kadar bu duruma da ayrıca bozuldum biraz boğazımı kısmalıyım
Ahhh hiç sormayın ben de fena kilo alanlardanım...

Boyum 1.75 ve düğünümüzde 77 kiloydum. Düğünden sonra 1 ay tatil yaptık resmen, şehir şehir gezdik, eve döndüğümüzde eşim de ben de +5 kilo almıştık zaten ve 2 ay içinde hamile kaldım. Yani hamile kaldığımda 83 kiloydum ve şuan 90 kiloyum. Daha 22. haftadayım. Herkes son 3 ay aşıır kilo alınır diyor, ilk hamileliğim olduğu için öngöremiyorum. Tecrübeli anneler, gerçekten son 3 ay duba mı olacağımmmmmmmmm allahım napcam bu kiloları

Son 3 ay aşırı kilo alınır bende olması hatta son 1.5 ay hiç almadım. Ben kiloyu rahatlıktan 2.donemde alıyorum. Zaten son ay zorluyor yiyemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…