2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de 800 TL ye gideceğim haftaya. Hem kadın doğum uzmanı hem radyoloji uzmanı çift uzmanlığı olan bir Dr.

Evet yaaa sana ne güzel vermişler bize vermediler valla 1bal1kaymakannesi ama allahdan iyi dediler

Sadece üstten mi baktı? Yoksa alttan da bakıyorlar mı detaylıda

Benimde 14 günüm var canım. En sonlar bana kalıyor. Düşün cinsiyet bile belli değil
Valla bende 1 kez gittim de emin konuşunca tamamdır dedim ama hep içimde bir kurt var ultrason çok eskiydi ya değişirse diye çünkü herşeyi kıza göre hazırlıyorum elimde kalacak herşey çok kötü olur bi diyorum özele de gideyim garanti olsun bi diyorum 15 gün daha bekle zaten detaylı var. 18 inde benim edirne tıp fakültesinde acaba güzel bakıyorlar mı ya haziran annelerine yazayım bakalım edirneli var mı gitmiştir tecrübe edinmiştir

Ben bilgi alabilir miyim neresi?
Koşuyolu Görüntüleme Merkezi ninaradim 650 dediler. Şuan aklimda orası var da

Sonunda hissettim. Dondurma yerken elim karnımdaydı. TV sesini kapattım. Biraz yedim,hafif var yok gibiydi. Sonra bitti gibiyken göbek deliğimin altında solda kıpırtı hissettim. Yani eli yada kolu varsa itmiş olabilir, sanki birşey geçiyor gibi oldu bir iki kez.

Sonrasında ciddi hissetme olmadı ama en azından sevdiğim birşeyi yerken yedikten sonra o hareketi anladım. Zamanla artar inşallah

Valla durum bendede ayni kabizligim hamileligim basindan beri vardi ama bu kadar zorlamiyordu resmen icimde taslasiyor afedersiniz sıkışıp kalıyor çıkaramıyorum bu arada devreye hemoroid problemi giriyor canim yaniyor kanama basliyor bende p tesi kontrole gittigimde gorusucem bu konuyu doktorumla gereken neyse artik cok zor

Garip ama ben ekmek börek vs yediğimde bir de çiğ badem yediğimde çok kıpırdıyor çikolata da tık yok mesela

Keşke benim evede gelsen
Yardıma tabi oturmaya değil

Bekle geliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…