2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
800 mü
800 çok gerçekten
İstanbulda maalesef böyle, ki bu uygun bile.

Kızlar lafı açılmışken hala gitmeyen randevu almayan varsa ben başka bir hastaneye gideceğim. 630₺ orada fiyatı, perinatolog bakıyor. İsteyene özelden hastane bilgisini verebilirim.

Bence de İstanbul için normal ben de 700 vercem sürekli gittiğim dr yoksa seninkine giderdim

Canım sabahlari kuru erik ya da kayısı denedin mi. Ben de de vardı. Sabahları onları yedim. Öğlenleri yulaf ezmesi biraz azaldı.

Kız Merve sen diyarbakır da hangi hastanede detaylıma girdin kaç TL ödedin ?
Kadın doğuma cuma gününe randevu aldım canım ben. Gerek duyarsam özele gitmeyi düşünüyorum bir sorun yoksa ki inşallah yoktur gerek duymam özele gitmeye

Kızlar esimden yaptı lcw carkında 500 tl ye 100 tl indrm geldi ben almstm gecen ay alamıyorum kod YC2KZDL8CZK alan olur diye burya atıyorum bosa gıtmesn bugun gece 1 e kadar gecerli

Maşallah ne yiyorsunuz öyle kızbenimkiler ikiz diyemi zayıf
Yok canim zayıf değildir vardır onun bir ölçüsü muhakkak haftaya göre hem senin ikiz onunda farkı vardır belki.peynir yogurt falan tüketirim genelde faydalı diyolar onlara.kasar ve muzda etkiliymis bebek gelişimde diye okumusumdum

Benim 19+5 de 303 gr dı. Şuan ne durumda bilmiyorum ama kilo almısım artık sanırım kilo alımı hızlanacak gibi gibi

yoncambenim SevimliKedii kızlar detaylıya gırdınızmı gırdıysenız nasıl gectı ?
Girdik canım ikimizde tanisdik bile hatta çok şükür sorun yok ikimizdede.senin gibi boy boy ultrason resmi alamadık ama kalabalıktı 1 tane aldım ben birde raporlarımiz var isteplasenta on duvarda alt segmente yakınmış ama sorun demedi doktor ileri haftalarda yukarı çıkması beklenir çıkmazsada en kotu sezeryan doğum olur dedi.bende zaten çekiniyorum normalden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…