2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kesinlikle katılıyorum bu duruma, söylüyorum sen annesin ben çalışıyorım sende çocuğa bakıcan, diyo, ordan diğer koltuğa fırlıyorum dövmek için😂😂😂
Annesi evde hizmetçi gibi onalra hep hizmet etmiş benimde onun gibi olmamı bekliyo ama avcını yalar😂😂 elin kızı çekmez😂
Biz de çalışıyoruz ne yapalım şimdi 😅
Erkek çocuklarını böyle yetiştirmemek lazım ya gerçekten yanlış 🙈

İn

Çok güzel poz vermiş maşallah 🥰
Ayrıntılı için nereye gitti canım yanlış hatırlamıyorsam izmirdesin demi vedat beye takip oluyordun
Evet izmirdeyim canım Medifema ya gidiyorum Umut Beye, ayrıntılıya da oraya gittim. Memnunum 40 50 dakika sürdü ayrıntılı bir şekilde bakıyorlar, arkadaşım 15 20 dakika sürdü sürmedi diyodu başka bir yere gidiyor o
Sakın bunu eşine hissettirme kullanır bu durumu. 🙈

Biz doğuştan öğrenmedik onlar da öğrensin bir zahmet
%100 katılıyorum. Bakamaz diye eşlere sorumluluk verilmiyor, onların da işine geliyor. Ver bakalım eline bak bakalım nasıl bakıyorlar ki zorundalar da bence 🤷🏼‍♀️

Resmini atar mısın canım uygulamanın?
IMG_20220227_013232.jpg
kusura bakmayın yüklü olduğu için prenatal olarak gözüküyordu, Google Play'daki adı bu şekilde 😇

Hamileliğin ilk zamanları alışma mide bulantısı kusma vs enerjim keyfim ağzımın tadı yoktu
Yolu yarıladık hala eski neşem gelmedi
Sürekli aglayasım var herşeye gözlerim doluyor
Hep ya söyle olursa vs diye oturup ağlıyorum
Kg alıyorum bildiğiniz cirkinlestim ona oturup ağlıyorum
Eşim de üzülüyor adam sürekli konuşuyor anlatıyor seviyor sarılıyor güldürüyor o an tamam sonra yine
Böyle olan var mı zaten ağlaktim komple beter oldum 😔

Hamileliğin ilk zamanları alışma mide bulantısı kusma vs enerjim keyfim ağzımın tadı yoktu
Yolu yarıladık hala eski neşem gelmedi
Sürekli aglayasım var herşeye gözlerim doluyor
Hep ya söyle olursa vs diye oturup ağlıyorum
Kg alıyorum bildiğiniz cirkinlestim ona oturup ağlıyorum
Eşim de üzülüyor adam sürekli konuşuyor anlatıyor seviyor sarılıyor güldürüyor o an tamam sonra yine
Böyle olan var mı zaten ağlaktim komple beter oldum 😔
Başlarda ben de çok huzursuz ve mutsuzdum.
Beklediğim bir gebelik de değildi
Mide bulantısı, sorunlar vs bir yandan
Ama simdi hepsi geçti ve özellikle bu ay çok mutluyum
Bana kendini hissetirmeye başladığından beri her şey daha güzel oldu sanki 😍
Bazen ben de ilerisini zor zamanları falan düşünüyorum ama sonuçta hepsinin de geçeceğini biliyorum o yüzden anın tadını çıkarmalı
Ben de şu an hayatımda daha önce hiç çıkmadığım bir kiloya çıktım, problem değil bebek sağlıklı olsun yeterli. Kilo verilir
Geç aynanın karşısına aç müziğini yap bi makyaj çok iyi geliyor 🥳

X