2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Günaydın kızlarcım hayırlı kandiller 📿

Çoook yakın bir arkadaşım var tüp bebek tedavisi görüyor bu üçüncü olacak bugün dualarınıza onuda ekler misiniz?
İnşallah oda güzel haberler alsın en kısa zamanda çok istiyorum bizlerin duası kabul olur🙏🏻
Dua edeceğim. Allah gönlünde olan herkese sağlıkla evlat Nasib eder insaallah. Özellikle en çok duam bu durumda olanlara.

Kampanya kodu geldi sonunda😅 bakalim kaç güne gelecek ürünler.
Screenshot_20220227-132853_LC Waikiki.jpg

Başlarda ben de çok huzursuz ve mutsuzdum.
Beklediğim bir gebelik de değildi
Mide bulantısı, sorunlar vs bir yandan
Ama simdi hepsi geçti ve özellikle bu ay çok mutluyum
Bana kendini hissetirmeye başladığından beri her şey daha güzel oldu sanki 😍
Bazen ben de ilerisini zor zamanları falan düşünüyorum ama sonuçta hepsinin de geçeceğini biliyorum o yüzden anın tadını çıkarmalı
Ben de şu an hayatımda daha önce hiç çıkmadığım bir kiloya çıktım, problem değil bebek sağlıklı olsun yeterli. Kilo verilir
Geç aynanın karşısına aç müziğini yap bi makyaj çok iyi geliyor 🥳
Benim de tam tersi planlı ve çok istediğimiz bı gebelikti hatta beklediğimizden erken bile geldi nikahimizda 6 haftalık hamileydim😂😂
Ama neden bilmiyorum inş toparlarim
Ben kış ayını da sevmiyorum pek belki oda düşürüyor modumu
Hareketleri hissetmek gerçekten paha biçilemez
Eşim ve oğlum çok heyecanlilar ve bana çok yardimcilar
Ben evde biraz fazla bunaldım sanırım ondan oldu inş toparlarim çok teşekkür ederim güzel msjin için

Hamileliğin ilk zamanları alışma mide bulantısı kusma vs enerjim keyfim ağzımın tadı yoktu
Yolu yarıladık hala eski neşem gelmedi
Sürekli aglayasım var herşeye gözlerim doluyor
Hep ya söyle olursa vs diye oturup ağlıyorum
Kg alıyorum bildiğiniz cirkinlestim ona oturup ağlıyorum
Eşim de üzülüyor adam sürekli konuşuyor anlatıyor seviyor sarılıyor güldürüyor o an tamam sonra yine
Böyle olan var mı zaten ağlaktim komple beter oldum 😔
Ben bu hafta öyleyim ama nabzım yüksek olunca zamanla evham da yaptim iyiden iyiye kafayı sıyırır gibiyim. Ama hemen kendime telkin veriyorum geçecek gerçek degil kötü bişey yok vs diyorum

Ben gittim ama elbise almak gelmedi içimden. Beğendiğim 2 battaniye vardı onları aldım. Elbise aldım biraz ama son aya bırakacağım. Daha mobilya ,bebek arabası ve park yatak var .onlardan gözüm görmüyor 😢

X