2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende bebek arabalrına baktım , sadece kabine bakabildim diğerlerine bakamadım battaniye bakıcaktım istediğim yokmuş alamadım

Sadece bu ikisini aldım, kabalıkdı zaten mağaza baya

Eklentiler

• 10286D2C-38CC-4A71-87E4-48A859950AEC.jpeg
    10286D2C-38CC-4A71-87E4-48A859950AEC.jpeg
    129,4 KB · Görüntüleme: 107
Merhaba Arkadaşlar. Karin sertliyi normalmi sizce. Bende cok oluyor. Bide bel agrisi yasayan varmi.
Bel ağrısını tam anlamıyla ben yaşıyorum sanırım, çok feciyim o konuda yarım saat ayakda kalıyım naparsam , sonra belim çok ağrıyo🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Bebek büyüyo oyuzdendir herhalde karın sert olması🤷🏼‍♀️

ayy deme :) onu görmedim peki beden konusunu neye göre seçtin canım?? son aylar göbek çevremize göre falan alıncak zannediyodum ben
Üzerinde ölçüsüne göre beden rehberi var canım benim bel önceden 70cm civarıydı xs-s gösteriyor ama ben m-l aldım kalınlaşır doğum sonrası diye

Üzerinde ölçüsüne göre beden rehberi var canım benim bel önceden 70cm civarıydı xs-s gösteriyor ama ben m-l aldım kalınlaşır doğum sonrası diye
anladım canım valla çok iyi yapmışsın ya olmazsa ben de raj marka alırım owlinin muadili dediler burda başka topicte owliyi indirimde kaçırmamak lazım :)

10lu for my baby yazıyor 5li bebbek bird smile yazıyor canım beden olarak mı kumaş olarak mı kafana takıldı??
Kumaş olarak emin olamamıştım. Tekrar gidip bakarım artık.
Korse durumj nasıl olacak bu arada? Normal sezeryan her durumda kullanmak gerekiyor mu ve ne zaman başlamalı doğum sonrası?

Kumaş olarak emin olamamıştım. Tekrar gidip bakarım artık.
Korse durumj nasıl olacak bu arada? Normal sezeryan her durumda kullanmak gerekiyor mu ve ne zaman başlamalı doğum sonrası?
organik pamuk yazan takımlar da vardı canım onlara da bak içine sinmezse.. korse dr izin verirse hemen takıyorsun doğum sonrası sezeryan fark etmiyor tabi herkesin durumu değişkenlik gösterebilir bilemiyorum tecrübesiz olduğumdan dr a sorarsın izin verirse hemen takıyorsun topiclerde öyle okudum

Kizlar regl olacak gibi kasık ve bel ağrım var ya yaklaşık bir kac gündür hep olamasada genel olarak var. Sizlerde de oluyor mu??
Kız seninde bu hamilelik baya zor geçiyo galiba 🤦🏼‍♀️😥😥 hep bi yerim ağrıyo fln diyosun okadarmı kötü . Belki aylık regl zamnındır oyızden ağrıyodur, bazen ayda bi kaç gün bendede öyle oluyor ,
Bel ağrımı zaten söylemiyorum artık alıştım
Bebeğin hareketlerini artık hissediyoemusun sen

X