2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Her devlet hastanesi bir olmuyor ama seninkide kötü anlaşılan. Bende devlette doğuramam. Zor bulmuşsun zaten canı sağolsun.

Denemeden alma hantal bişeye benziyo. Bizim aldığımız travellerin üstü komple çıkıyor ve sadece iskelet kalıyor taşıması yerleştirmesi kolay bu direkt katlanıyor seni zorlayabilir ne kadar nerede kullanırsın bilmiyorum ama.

Canım içeri kimse giremiyorsa dr izin verirse konuşmayı kayda al video yada ses kaydı sonra birine tercüme ettirirsin en azından anlamış olursun.

Asla emin olamıyorum bende işte bu diyemiyorum.
Ama favorim Aslan

Şuan sanırım liderlik sende
İlkinde 30 almıştım 20ye razıyım bunda

Ağzını açıp kapanması ve parmak emmesi emme refleksini ve çene kaslarını geliştirmek içinmiş korkma aç falan olduğundan değil

Üni hastanesi detaylı için ayrı para almıyor da hocaya çıkınca poliklinik gibi bedava olmuyor ya onu ödüyorsun.
Daha haftası küçük olduğundan kalbi ileriki haftalarda inceleyecek olabilir canım.

Ya k ile başlayan yer neresiydi hatirlayamamistim yazarken. Keklik pınarı ni biliyorum çok fena. İnsan ayakta bile zor dikiliyor. Allah kolaylık versin.
Travel da puseti sokmeden katlanmiyor. Ama puseti alıp arabaya koyuyordum. Altını da katlayıp bagaja. Ama sen az kullanmayı düşündugun için dolapta bak bence bulursun. Vardır orda kesim

Üni hastanesi detaylı için ayrı para almıyor da hocaya çıkınca poliklinik gibi bedava olmuyor ya onu ödüyorsun.
Daha haftası küçük olduğundan kalbi ileriki haftalarda inceleyecek olabilir canım.
Hımm ben hocaya görünüyorum hep. Önceden 182 tl muayene ücretiydi bugun gittim 244 olmuş sizin dediginiz de Dogrudur ama önceden forumda 180 muayene ucreti bir de 200 küsür detaylı ultrason demislerdi de. Bilmiyorum. Merak etmislerdi haberdar et demislerdi bildiriyim yanlş anlaşılmasın. Belki ben hep gittigimden ekstŕa bisey almadı benden

Bende randevu sorun olmuyor. Kendi doktorum perinatolog zaten. Özele gidiyorum. Prulotın iğne mi kullanıyorsunuz? 25 mm dediğim rahim ağzı uzunluğu. Ölçtürüyor musunuz
Tamam evet benim doktorum 28 diye ölçtü. Radyolog 18 evet iğne kullanıyorum.

Yok görmeden almam bunları kaydedip gidicem bakmaya ama traveller kesinlikle aklımdan çıkarttım benim ev bina asansör yok merdivenle elimde hem bebek hem onu taşıyamamc böyle katlanmalı bişi olmalı ki diğer elimle bebeği taşıyım Ahh ahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…