2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım ben serklaj yaptırdım.rahim ağzında gevşeme var diye ilerleyen haftalarda bebeği taşımaz demişti.

Karar verdim bunu alıcammmm offff çok zor yaaa

Eklentiler

• 33A11610-9545-424E-A76B-45EA83A38A27.png
    343,9 KB · Görüntüleme: 77
  • 33887CB0-4D44-4E9C-B7BA-BEA0661909EA.png
    269,1 KB · Görüntüleme: 77
Bakmadan alma derim sen de ben de ilk alcaz bi git gör kendin katla bi iki tur sür

Kac kiloymuş arabanın kendisi?

Yok yine gidip bakıcamm sonra interntten sipariş veririm olmadı .. gidip bakmadan sürüşünü görmeden alamam cidden

Hee baktım yazmıyor ama orda gömderdiğim linkde baya rahat katlıyodu
Katlanması degil de arabanın kilosu da önemli. Gidip dene gör tabii
Klasik baston pusetlerden daha ağır bir arabaya benzıyor bu arada
Ö yuzden sordum.
İnsanın şunu alası geliyo
Şunun şurasında ne kaldı doğuma

Katlanması degil de arabanın kilosu da önemli. Gidip dene gör tabii
Klasik baston pusetlerden daha ağır bir arabaya benzıyor bu arada
Ö yuzden sordum.

Şunun şurasında ne kaldı doğuma
Aynen aynen gidip görmeden alamam zaten şimdi aklımda karar veriyorum gidip görüp sipariş vercem

Yaaa ama geçen gördğm ya çok hoşuma gitti

Canım kadın bana Almanca birşeyler dedi anlamdım ama ok dedim.
Sadece işimi görecek şeyleri anlıyorum galiba.
Sabah başım dönüyordu eşimle kavga etmiştik iyi değildim.
Belki ondan.
Hatta boğazıma bir parça çikolata attım ama olmadı.
Yanlız gidiyorum çünki eşimi almıyorlar yanıma.
Yasak. Anlamıyorum diyınce alles gut diyor.
Hatta bir yorum yaptı onuda anlamadım

Merhaba hanimlar. Ben bugun detayliya girdim. Doktorum kendisi yaptı. Üniversiteye özel muayeneye gidiyorum. Burda detayli icin para istendigi yazılmıştı ama benden ekstra para istemediler. Bilginiz olsun. Ama muayene ücretleri artmış. Ocagimiza bir kez daha incir agaci dikildi.

Troid hastasiyim endokrine de gidiyorum. O da malesef özel cunku randevu bulamiyorum. Kac gundur carpintim var diyordum. Icim sıkılıyordu daralıyordum. Troid kansizlik yapar diyorlardı baktı endoktrin doktoru ikisinde de sıkıntı yok. Ama B12 düşük biraz. Endokrin doktorum toplantidaydi asistani onunla gorustu sonucumu degerlendirdi. B12 icin kadin dogumcusuna danissin demiş. Carpinti işini baksın duruma göre kardiolojiye gitsin demiş. Neyse ben de geri kadin dogumcuya gittim. B12 yi sormaya. Bi güzel yükseldi sagolsun moralim alt üst oldu. Doktorluk bu degil. Herkes neyi gerek gorup tahlil yaptiysa ilacini da o yazsin ben gerek gorsem b12 bakardim dedi. Resmen adama tilt oldum.

Neyseh.. gel gelelim Allaha sükür bebiş iyi zaten moralimi tek bebisimi gormüş olmak düzeltiyor. 3 hafta sonra gel kalbine bakcam dedi. Neden dedi bilmiyorum? Detayliya gidenlere böyle denildigi oldu mu? Bir de 19+5 deyiz. Kilosu 303 gram. Kilosu normal dedi sizin bu haftalarda kilosu nasildı? Bebek hareket etmedi pek agzini acip kapiyormus eşim görmüş ben farketmedim. Neden acip kapatir ki aç da degildim ama iyice bi milyon kafayla geldim eve.

Ahhh yaaa o kötü cidden

Ses kaydi yapsan sonra eve gidince bilen birine dinletsen olmaz mı?

Baya uzun yazdim valla k bakmayin. Icim sistiydi iyice sisti. Buraya yazinca belki rahatlarim dedim. Eşim biraz teselli etti takma bosver kendini duaun dedi ama ne care

O haftada kilosu benimde öyleydi canım normal Diğerlerinide bilen arkadaşlar yardımcı olur
Bebekler içerde hep hareketli oluyor normaldir açıp kapatmasınıdr bu zamanalr bebekler uyurmuşlar belkide sen gittğinde uyuyodur

Gözün aydın kalp tam gelişmemiş olabilir haftadan dolayı ondan söylemiştir. Onun dışında hersey yolunda o önemli. Yarın banada sonra tekrar gel diyebilir bekliyorum

Aklında hiç isim varmıydı o şekilde yardımcı olalım

Belki de uyuyor dedim ben de ama kalbim hizli atiyor ya acaba bebegi etkiliyor mu dedim bi an halsiz mi dusuyor ki dedim. Doktor 3 hafta sonra da kalbine bakcam deyince belki daha vakit olarak erken o yuzden demistir bilemedim. Neyse iyidir diye dusunuyorum. Daha fazla kendimi bunaltacak yerim kalmadi modumu yükseltmem lazm hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…