2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Nasıl oldun? Aralarda varsada kaçırıyorum mesajları. Kanama olmadı tekrar di mi?
Şimdilik yok canım çok şükür bugün yine iğne oldum. İşleri bilgisayar başında ve telefonda hallediyorum yerimden kalkmiyorum. Kanama olmasa ben iyiyim hiç bir seyim yok.☺️

Sanırım öyle daha önce lökösit yüksek çıkmıştı ama hiç antibiyotik vermemişti. Çocuklarında kullanabileceği bir antibiyotik verdi gönül rahatlığıyla kullanabilirsin dedi.
O zaman aynen lökosit degil yassı epitel önemli. Iyi bari ben onu dusurmusum suya devan ediyim. Ama yine de doktora gosteriyim belki bisiler verir.

Az kilo alanlar savulun hepinizi tepelemeye geliyorum.😂😂😂 9 kilo aldım. Ben diğer hamileliğimde toplam 9 kilo almıştım. Ama şimdi hiç hareket edemiyorum. Gerçi 8 kilo ilk 3 ay son 1.5 aydır 1 kilo yine de umut verici🙈 umarım 15 i gecmem.
Ya bende anca ye iç yat modundayım birde uyku basıyor önceden hiç gündüz uykusu bilmezdim şimdi bi yattım mı 2-3 saat 🤭 yüzüm gözüm filan şişti 15le bitirirsem öpüp başıma koyarım bende yapı olarak zaten kilo olmaya baya müsaitim

Az kilo alanlar savulun hepinizi tepelemeye geliyorum.😂😂😂 9 kilo aldım. Ben diğer hamileliğimde toplam 9 kilo almıştım. Ama şimdi hiç hareket edemiyorum. Gerçi 8 kilo ilk 3 ay son 1.5 aydır 1 kilo yine de umut verici🙈 umarım 15 i gecmem.
8.8 kg ile sol kulvardan arap beygiri gibi geliyorum muhtemelen yarın sabah 9 olur benimde 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Çok guldum ayy😂😂😂 55 ile başladım. Bulantı kusma derken 52 ye düştüm. Şimdi de 56 olmak üzereyim. Aslında aldım ama verdiğim için almadım sayıyorum😅💙
Allah emi ben dw ayni oldu sen iyi toparlamissin harbi 800 gram sandım. Sen onu 3 4 kilo olarak say. Kilo indeksi var insanin bazisi oraya kadar düser tekrar alir diyorlar. 👍👍

Bana daha önce tek kullanımlık vermişti yeterli gelmediği ortada birde baya yüksek çıkmış 71 bana da o 10 günlükten verse de iyice temizlese enfeksiyonu inşallah
Evet o tek kullanımlıklar bendede pek işe yaramadı sanki. Sürekli tekrar etti. Antibiyotikten çok ümitliyim. İnşallah hepimiz kurtulalım şu enfeksiyon belasından

Ya bende anca ye iç yat modundayım birde uyku basıyor önceden hiç gündüz uykusu bilmezdim şimdi bi yattım mı 2-3 saat 🤭 yüzüm gözüm filan şişti 15le bitirirsem öpüp başıma koyarım bende yapı olarak zaten kilo olmaya baya müsaitim
Ama en azından şimdiye kadar az almışsın. Ben de demin uyudum kalktım. 😂 Gündüz uykusu bende asla bilmezdim.

X