2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
evet canım ben de köpük mustela alıcam yarın e bebekten pişik kremi hakkında bir önerin var mı??
Ben pişik önleyici mustela başladım. Ama ek gıdadan sonra pişik sorunu fazlaca yaşandığında yetmiyor. O zaman bepanthol onarıcı bakım kremi ve sudo kremde aldım. Sudo pek içerik olarak iyi olmasa da. Şimdi hametan bile kullandığım oluyor. İyi bir taneyle başla sonra hepsiniz deniyosun zaten. Her çocuğa iyi gelen farklı oluyo 😊

Ben pişik önleyici mustela başladım. Ama ek gıdadan sonra pişik sorunu fazlaca yaşandığında yetmiyor. O zaman bepanthol onarıcı bakım kremi ve sudo kremde aldım. Sudo pek içerik olarak iyi olmasa da. Şimdi hametan bile kullandığım oluyor. İyi bir taneyle başla sonra hepsiniz deniyosun zaten. Her çocuğa iyi gelen farklı oluyo 😊
ek gıdaya kadar mustela iyi yani o zaman ben de onu alayım zaten arada kantoron yağı süreriz ya biraz doğal şeyler iyidir sanki :KK70:

ek gıdaya kadar mustela iyi yani o zaman ben de onu alayım zaten arada kantoron yağı süreriz ya biraz doğal şeyler iyidir sanki :KK70:
İyi tabii. Ya bir de insan cildine sürülünce içeriği iyi bişeyler olsun istiyor. Ben hep mühendisinoğlu’nu takip ederdim. Baya yardımcı oluyor her bütçeye göre ürün karşılaştırıyo

Diger ay yavas yavas kolilemeye baslayacagım. Ogluma yatak alıcam ve dolap kızada aynı sekilde dolap almam lazım😩 Yani anlayacagın ikea yolları gozukuyor 😬😬

O dert bende de var. Aynı oda da hem kızıma hem oğluşa bir alan oluşturma lazım, bir de ikisinide yansıtsın istiyorum kafam iyice karıştı. İkea görsellerine ihtiyacım var 🤤 en sevdiğim iş dekorasyon neyse ki❤️

Bende ilaca uzağım baş ağrısından ölsem bir parol içeyim bile demem. Ama bu enfeksiyonun risklerinden korkuyorum o yüzden tamamen temizlensin bari diyorum. Sendede sık sık tekrar ediyorsa antibiyotik versin bari doktorda en azından sürekli ilaç kullanmazsın böyle. Ben resmen 10 günde 1 monurol kullanır oldum 😂🤦‍♀️
Benim suan daha ilk bi kac gundur hissediyorum ama ben de mantar oluyo. Ona kullandim ilac bitmisti negatifti tahlilde simdi yine pozitif cikmis. Enfeksiyonda ilerlerse yandi gülüm keten helvam 😄😄😄 bakiyim verirse bana ne vercek monurol saşe heralde demi

Ya bende anca ye iç yat modundayım birde uyku basıyor önceden hiç gündüz uykusu bilmezdim şimdi bi yattım mı 2-3 saat 🤭 yüzüm gözüm filan şişti 15le bitirirsem öpüp başıma koyarım bende yapı olarak zaten kilo olmaya baya müsaitim

8.8 kg ile sol kulvardan arap beygiri gibi geliyorum muhtemelen yarın sabah 9 olur benimde 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Hellloooo 10 :KK19:
Tam 10 kilo almışım. Maşşallahım var yine 30kilo alıcam bu hamilelikte heralde ben yine
:kk77:

Benim suan daha ilk bi kac gundur hissediyorum ama ben de mantar oluyo. Ona kullandim ilac bitmisti negatifti tahlilde simdi yine pozitif cikmis. Enfeksiyonda ilerlerse yandi gülüm keten helvam 😄😄😄 bakiyim verirse bana ne vercek monurol saşe heralde demi
Ay allah korusun ilerlemez inşallah 😊 evet ben 5 6 kere kullandım ama dediğim gibi sürekli tekrar etti faydası olmadı demekki bana 🤷‍♀️

Ay allah korusun ilerlemez inşallah 😊 evet ben 5 6 kere kullandım ama dediğim gibi sürekli tekrar etti faydası olmadı demekki bana 🤷‍♀️
Hımm saşe işe yaramıyorsa niye veriyor ki bu doktorlar. Senin antibiyotik alman gerekiyor belki artık. Simdi saşeyle de belki ilerletmiyorsundur. En azından kontrol altindadir gecmese de.

Bu su icme işi de ayrı bi olay. iç iç dakikada lavabodayiz zaten ama Mesane yine de temizlenmiyor hayret bişey.

Allah kurtarsın daha beteri olmadan inşallah.

Hımm saşe işe yaramıyorsa niye veriyor ki bu doktorlar. Senin antibiyotik alman gerekiyor belki artık. Simdi saşeyle de belki ilerletmiyorsundur. En azından kontrol altindadir gecmese de.

Bu su icme işi de ayrı bi olay. iç iç dakikada lavabodayiz zaten ama Mesane yine de temizlenmiyor hayret bişey.

Allah kurtarsın daha beteri olmadan inşallah.
Bende işe yaramadı aslında yinede kimseyi yanlış yönlendirmeyeyim 😊 evet enfeksiyon hep çıktı mesela, kimi zaman su iç temizler dedi kimi zaman monurol verdi. Hiç bir zaman çok ilerlemedi çok şükür. Umarım bu antibiyotik tamamen temizler artık.

Evet ben 3 litre içiyorum her gün. Gece bile tuvalete gitmekten uyuyamıyorum bıktım artık 🤦‍♀️

Amin allah hepimizi kurtarsın temiz enfeksiyonsuz bir hamilelik geçirelim inşallah 🤗

Profil fotom = şu an ki ben😂 öyle bitik bir durumdayım işte 😝
Ahh ahh inşallah, artık o günler çok uzak gelsede bir umut var her zaman 😊😊
Şimdiye kadar zor geçmiş şimdiden sonra ağzının tadıyla tamamlamayı nasip etsin gebeliğini Rabbim 🤲🏻🥰
Son haftalarda daha az uyunuyor zaten. Vücut uykusuzluğa alışmaya çalışıyor asıl 🤫😁
yandık desene psikolojim iyice bozuldu 😂

T
Geç döllenme olmuştur canım çok büyük bir fark değil dr.un söylerdi sıkıntı olsa.
üp
Bu arada hanimlar ben de baskı hissiyle bugun idrar tahlili verdim de yassı epitel 8 ama lökosit 18 olmuş. 2 hafta önce verdigimde yassı epitel 15 lökosit 4 dü. Bol bol su ictim. O zaman Simdi enfeksiyonu yassı epitel mi gösterir yoksa lökosit mi? Saglik ocagindaki doktor lökosit yüksek yani iltahap var dedi. Enfeksiyon mu oluyor bu noluyor ki. 🤔🤔
Evet canım enfeksiyon var bende bi toz kullandım ama İnan çok rahatladım suan hiçbirseyim yok çok iyi geldi ölüyordum resmen

Hee iyiymis ben de 3 kilo az almisim diyordum. Bebiş almıs sadece anlasılan. Kendisi plasentasi suyu anca 800 yavrunun. Beslenmeni maşallah tam denk getiriyorsun 😊 kalori mi hesapliyorsun nedir 🤭🤭
Kalori hesabı yapmıyorum aslında. Dikkat ediyorum. Zaten sebze ağırlıklı beslenirim. Hazır gıda tüketmem. Gün içinde çok hareketliyim. Belki de bundandir 😂💙

Günaydın bebeği bulana cikolata😁 20 hafta bitti bugün tam.
20220224_094736.jpg

Son düzenleme:
Ben de dün tokken ve üstümde kazak varken tartildim. 72.5 geldi. Hamile kaldığımda 74 kiloydum ama 75.8 geldiğimde elbiseyi düşüp yazmislardi. Ben bunu ekmek yememeye ve ıvır zıvır yememeye bağlıyorum. Corona olduğumda ıvır zıvır yedim 1 kilo aldım. Bence bu pis şeyler kilo aldırıyor. Yoksa sadece yemek yemek bence kilo aldırmıyor.

X