2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok acımasızsın. Hiç umut vermedin bana 😂😂😂

Ben coook umut ettim burada sayfalarca yazım var geçmişte ama insaallah senin oğlun olur çok içten yazıyorum🥰

Ay bende heves kırmış gibi olmuşum kusura bakma sonraki sayfaya geçmeden yazdım direkt. Her hamilelik farklı oluyor canım aynı cinsiyet bile olsa çok farkediyor o yüzden sen belirtiye falan hiç takılma yarın öğreneceksin zaten dimi hayırlısı neyse o olsun Allah gönlüne göre vermiştir inşallah.

Ay bende heves kırmış gibi olmuşum kusura bakma sonraki sayfaya geçmeden yazdım direkt. Her hamilelik farklı oluyor canım aynı cinsiyet bile olsa çok farkediyor o yüzden sen belirtiye falan hiç takılma yarın öğreneceksin zaten dimi hayırlısı neyse o olsun Allah gönlüne göre vermiştir inşallah.
Umut edenler ve 3.ayni cinsiyeti bulanlar kulubü🤣

2022 sayfa olmuş konumuz 😂 kızlar ya karnımdan kaşığıma doğru zonklama gibi bir şeyler oluyor normal midir sizce ? 19. Haftadayım karnım daha çıkmadı bile 😅 büyüdüğünden mi ki ? Bilemedim 🤷🏻‍♀️

Hergün kızıma 1 tane ayıklıyorum mecbur 😂
Çok büyük olduğu için yarısını da ben yiyorum. Yoksa hayatta özellikle kalkıp ayıklamam :KK53: kim uğraşacak
Benim bebeler narı annem bendeyken gordü şok oldular. Büyük yine geçen seneden hatırlıyor ama küçük diyorki anne ne güzel seymis🤣

Benim bebeler narı annem bendeyken gordü şok oldular. Büyük yine geçen seneden hatırlıyor ama küçük diyorki anne ne güzel seymis🤣
😂kızım meyve hastasıdır. Her meyveyi sever
O yüzden kışın 6 çeşit
Yazın heralde 7-8 çeşit meyve ooluyor evde.
Eşim her hafta alır .

Kısın nardan
Yazın ici kırmızı sulu büyük şeyden bıkıyorum kızım yüzünden. Doğra, ayıkla bitmiyor

Aynen. Varsa boşuna para vermeye gerek yok .
Bak ben de bundan almıştım kızıma . Taş gibi araba 😂

Ben memnundum baya kabin tipten.

Biz bir de kv için kabin tipi arabayı kapatıp taşıması zor geliyor diye hafif bir baston araba almıştık. Hani şu şemsiye gibi dik kapatılanlardan. O da duruyor bir köşede unutmuşum 😁

e bebekte baktım şimdi köpük şampuan 64 tl ama tükenmiş ben mağazaya bakıcam yarın ordan almayı düşünüyorum pişik kremini de mustela aldın sen peki?? bütchen miydi neydi o nasıl bilen var mı iyi deniliyor ..
Aaa çok iyimis ama bizim burda mağaza yok maalesef. Sen al mutlaka. Pişik kremi ne almıştım hatırlamıyorum. A doktor Fito vermişti onu kullanmıştım hatırlıyorum. Ama butchen de iyi bir marka.

X