2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aaa çok iyimis ama bizim burda mağaza yok maalesef. Sen al mutlaka. Pişik kremi ne almıştım hatırlamıyorum. A doktor Fito vermişti onu kullanmıştım hatırlıyorum. Ama butchen de iyi bir marka.
tamam canım alayım çamaşır deterjanı olarak da granül sabun dediler ama kafam karışık aslında bi paket alıp denemek lazım

Ozaman asıl enfeksiyonu gösteren epitel sende de yüksek çıkmış yarın antibiyotik yazar benim doktor da
Sanırım öyle daha önce lökösit yüksek çıkmıştı ama hiç antibiyotik vermemişti. Çocuklarında kullanabileceği bir antibiyotik verdi gönül rahatlığıyla kullanabilirsin dedi.

Ay bende heves kırmış gibi olmuşum kusura bakma sonraki sayfaya geçmeden yazdım direkt. Her hamilelik farklı oluyor canım aynı cinsiyet bile olsa çok farkediyor o yüzden sen belirtiye falan hiç takılma yarın öğreneceksin zaten dimi hayırlısı neyse o olsun Allah gönlüne göre vermiştir inşallah.
Amin amin amin. Yok canım ne kusuru hürafeler ortada. 😂😂😂

Sanırım öyle daha önce lökösit yüksek çıkmıştı ama hiç antibiyotik vermemişti. Çocuklarında kullanabileceği bir antibiyotik verdi gönül rahatlığıyla kullanabilirsin dedi.
Bana daha önce tek kullanımlık vermişti yeterli gelmediği ortada birde baya yüksek çıkmış 71 bana da o 10 günlükten verse de iyice temizlese enfeksiyonu inşallah

X