2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
800 ü kaldıramamıştık bu resmen darbeli matkap gbi geldi 🤣🤣🤣 ben 36 senelik hayatımda hiç 8 kilo veremedim tebrik ediyorum
Benimde hamileliğim çok zor geçtiği için verdim aslında 😂😂 Yoksa bu hayatta en sevdiğim şey yemek yemektir 😝 😂
Bende diyetisyenlerle sporla zar zor veriyordum normalde 😂

Bencede doktorun bir görsün için rahat eder 👍
Aynen. hoş benim doktora biseyleri diyorum diyorum cok da ilac veresi gelmiyor doktorun. Adam relax bi tip mi güveniyim mi güvenmeyim mi bilemedim hala 😆 Bu sefer de ayri bi icim sıkılıyor acaba ilerledi mi verseydi daha mı iyiydi diyorum. Olmadi ısrar edeyim. Ben cocukken de cok idrar yolu enf. gecirmisim. Onu soyleyim ikna olur belki 🤭🤭 normalde ilaca uzagim ama burda duyduklarimdan sonra heveslisi oldum resmen 🙄

Merhaba sevgili anneler, 2 gün önce korona testim pozitif çıktı. Her gün yeni bir semptom gösteriyorum şu an hafif ateş ve inanılmaz bir boğaz ağrım var, 2 biontech aşı olmuştum bu ay da yeni aşı güncellenmişti ama yaptırmaya fırsat kalmadan korona oldum. Bu süreçte korona atlatan anneler boğaz ağrısı burun tıkanıklığı ve ateş için ne yaptılar?
Ateş için parol, burun tıkanıklığı için eczaneden okyanus suyu alabilirsin. Gebeyim diyince veriyolar zaten canım. Boğaz ağrısı için yapılacak birşey yok maalesef. Çok geçmiş olsun.
kızlar bir de aklıma takılan mustela konusu var yorumlarda göz yakıyor yakmıyor diyenler olmuş siz ne alacaksınız göz yakıyor mu gerçekten??
Kesinlikle mustela tavsiye ederim. Hatta yenidoğan köpükle başlayın. Konak gln yaşamazsınız. Biz normal olanıyla başladık konak oldu hemen köpüğü kullandık geçti. Bunda köpükle başlıcam aldım bile. Bir de benim kızımın cildi hassas. O yüzden dermatoloğa gitmiştik, evet pahalı ama lütfen 7-8 yaşa kadar mustela kullanın dedi. 1.5 yaşında daha üçüncü şişedeyiz. Yani bir tanesi 6 ay gidiyo ki her gün yıkardım. Göz yakma konusunda ben denedim iyice gözünüze sokup yıkamazsanız yakma yok. Ama trendyol vs almayın sahte ürünle çok karşılaştım. Ben pişik kremi yağını ve losyonunu da hep mustela kullandım. 2 şişe anca almışımdır.
İyi akşamlar arkadaşlar, bugğn yaptırdığım korona testim pozitif çıktı. Hamilelikte korona geçiren arkadaşlardan tavsiye almak istiyorum. Bu süreçte ne yapmalıyım?
İyi akşamlar, çok geçmiş olsun. Ben parol kullandım sadece. Ve bol bol c vitamini için meyve. Bunun dışında doktorum kan sulandırıcı ve d vit başladı. Doktorunuza mutlaka danışın. Ateş çıkarsa da 39 lara acile gitmek gerekirmiş.

Aynen. hoş benim doktora biseyleri diyorum diyorum cok da ilac veresi gelmiyor doktorun. Adam relax bi tip mi güveniyim mi güvenmeyim mi bilemedim hala 😆 Bu sefer de ayri bi icim sıkılıyor acaba ilerledi mi verseydi daha mı iyiydi diyorum. Olmadi ısrar edeyim. Ben cocukken de cok idrar yolu enf. gecirmisim. Onu soyleyim ikna olur belki 🤭🤭 normalde ilaca uzagim ama burda duyduklarimdan sonra heveslisi oldum resmen 🙄
Bende ilaca uzağım baş ağrısından ölsem bir parol içeyim bile demem. Ama bu enfeksiyonun risklerinden korkuyorum o yüzden tamamen temizlensin bari diyorum. Sendede sık sık tekrar ediyorsa antibiyotik versin bari doktorda en azından sürekli ilaç kullanmazsın böyle. Ben resmen 10 günde 1 monurol kullanır oldum 😂🤦‍♀️

Bir de deterjan konuşulmuş, granüller çamaşır mak için çok zararlıymış. Bir de çamaşırda iz yapıyormuş. Ben kızıma aşağıdakini kullanıyorum. İndirimler de alınabilir. İçeriği tertemiz

Eklentiler

• B3645969-6468-4258-8CB7-4FE57A82488D.jpeg
    B3645969-6468-4258-8CB7-4FE57A82488D.jpeg
    34,1 KB · Görüntüleme: 40
Ateş için parol, burun tıkanıklığı için eczaneden okyanus suyu alabilirsin. Gebeyim diyince veriyolar zaten canım. Boğaz ağrısı için yapılacak birşey yok maalesef. Çok geçmiş olsun.

Kesinlikle mustela tavsiye ederim. Hatta yenidoğan köpükle başlayın. Konak gln yaşamazsınız. Biz normal olanıyla başladık konak oldu hemen köpüğü kullandık geçti. Bunda köpükle başlıcam aldım bile. Bir de benim kızımın cildi hassas. O yüzden dermatoloğa gitmiştik, evet pahalı ama lütfen 7-8 yaşa kadar mustela kullanın dedi. 1.5 yaşında daha üçüncü şişedeyiz. Yani bir tanesi 6 ay gidiyo ki her gün yıkardım. Göz yakma konusunda ben denedim iyice gözünüze sokup yıkamazsanız yakma yok. Ama trendyol vs almayın sahte ürünle çok karşılaştım. Ben pişik kremi yağını ve losyonunu da hep mustela kullandım. 2 şişe anca almışımdır.

İyi akşamlar, çok geçmiş olsun. Ben parol kullandım sadece. Ve bol bol c vitamini için meyve. Bunun dışında doktorum kan sulandırıcı ve d vit başladı. Doktorunuza mutlaka danışın. Ateş çıkarsa da 39 lara acile gitmek gerekirmiş.
evet canım ben de köpük mustela alıcam yarın e bebekten pişik kremi hakkında bir önerin var mı??

İstediğin kadar uyu hiç doyulmuyor. Sistem öyle işlemiyor çünkü 😂
Keşke depolansa dimi 😁
Bugün ayıların yazın yiyip depolayıp bütün kış uyumalarını ve o depolamadan geçindiklerini düşünüp keşke bizlerde de uyku depolansa uykusuz zamanlarda ondan geçinsek diye psikolojimi bozdum durduk yere 😂😂

Anladım anladım ve cidden çok hoşuma gitti senin modunu profil fotondan çözüyorum 😂😂
Tez zamanda eski profil moduna dönmen dileğiyle diyelim ozaman 😊
Profil fotom = şu an ki ben😂 öyle bitik bir durumdayım işte 😝
Ahh ahh inşallah, artık o günler çok uzak gelsede bir umut var her zaman 😊😊

Bugün ayıların yazın yiyip depolayıp bütün kış uyumalarını ve o depolamadan geçindiklerini düşünüp keşke bizlerde de uyku depolansa uykusuz zamanlarda ondan geçinsek diye psikolojimi bozdum durduk yere 😂😂

Son haftalarda daha az uyunuyor zaten. Vücut uykusuzluğa alışmaya çalışıyor asıl 🤫😁

Arkadaşlar merhaba bişey soracağım. 21.haftadayım. İki gündür isimlendiremediğim bişey yaşıyorum. Özellikle akşamları sırtımda göğsümde tuhaf bir ağrı oluyor. Yanma şeklinde değil gerçi onu da yaşamadığım için ne anlama geldiğini bilmiyorum. Süt içerken falan çok zorlanarak içiyorum. Benimle aynı sıkıntıyı çeken var mı

Arkadaşlar merhaba bişey soracağım. 21.haftadayım. İki gündür isimlendiremediğim bişey yaşıyorum. Özellikle akşamları sırtımda göğsümde tuhaf bir ağrı oluyor. Yanma şeklinde değil gerçi onu da yaşamadığım için ne anlama geldiğini bilmiyorum. Süt içerken falan çok zorlanarak içiyorum. Benimle aynı sıkıntıyı çeken var mı
belki reflüdür

X