2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Emzirdikce veriliyor tabiki ama benim gibi ne bulduysan yersen ikiz emziren fayda etmez:KK53: Ben ikisinde de emzirirken 4 er kilo aldım 6 aydan sonra ek gıdada verdim
Canım ben 54 kg ile hamile kalıp 73 ile doğum yaptım kızımda.
Ve ilk 4 5 ay hiç kilo vermedim. Karnım arada çok şiş arada iniyordu hafif.
Herkes emziriyorsun 6 aydan sonra gider dedi. Şurda 1 2 ay var gitmiyor dedim. Ay neler çektim neler. Bütün elbiselerimi hayrıma dağıttım.
6 aydan sonra ise 56 kg odum bir anda. 54 den 56 oldum. Verirsin merak etme. 😘😘😘
O zaman ek gıdaya gecince yani 6. Ay veriliyor . Ilk aylar vermiyorum diye karalar bağlamayım o zaman :KK6:

Banada yeme yersen ve bir yerine sürersen bebekte iz olur dediler. İkisinde de denedim bir şey olmadı bide çok severim sürekli tükettim😃
Gecen kadir ezildinin annesi hakkında bi paylasimina denk geldim. Annesinin alninda leke varmis da onla ilgili hurafesi geldi aklma anneanne merak etmis kadirin annesine hamileyken biri bisey demis o da yapmis bakalim olcak mi diye sonra parmagini alnina bastirmiş mı ne. Kadirin annesi isyan ediyordu madem deniyorsun niye alnina yaptin diye. Anneanne de ne biliyim o an oyle geldi aklma gordukce hatirlayim diye diyordu. Kadir de anneannem anneme barkod koymus diyrdu baya gülmüstüm o geldi aklma 🤣🤣🤣🤣

Gecen kadir ezildinin annesi hakkında bi paylasimina denk geldim. Annesinin alninda leke varmis da onla ilgili hurafesi geldi aklma anneanne merak etmis kadirin annesine hamileyken biri bisey demis o da yapmis bakalim olcak mi diye sonra parmagini alnina bastirmiş mı ne. Kadirin annesi isyan ediyordu madem deniyorsun niye alnina yaptin diye. Anneanne de ne biliyim o an oyle geldi aklma gordukce hatirlayim diye diyordu. Kadir de anneannem anneme barkod koymus diyrdu baya gülmüstüm o geldi aklma 🤣🤣🤣🤣
Ayyu onu bende izledim yaaa evet😂😂

Kapitalist sistem işte canim.

Görüyorum mesela ucuz bir bebek arabasını bile 2.çocuğunda tepe tepe kullanılar var.

Her marka kendi çapınca fena sayılmaz yani.

Kesinlikle çok fonksiyonel olmayanlar da bir şekilde iş görüyor. Travel sistem bana hep zahmetli gelmiştir 😁
6 yıl önce 350₺ ye aldığımız klasik en basit model bebek arabası taş gibi sağlam hala 😁
Çok rahattı kullanması çift yönlü kullanımı falan.
Erkek çocuk diye bu renk gözümüze batmamış demek. Şimdi kızda da bunu kullanacağız mecbur. Binlerce lira yeni arabaya veremem 😂

Eklentiler

• IMG_20220223_221350.jpg
    IMG_20220223_221350.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 65
Kesinlikle çok fonksiyonel olmayanlar da bir şekilde iş görüyor. Travel sistem bana hep zahmetli gelmiştir 😁
6 yıl önce 350₺ ye aldığımız klasik en basit model bebek arabası taş gibi sağlam hala 😁
Çok rahattı kullanması çift yönlü kullanımı falan.
Erkek çocuk diye bu renk gözümüze batmamış demek. Şimdi kızda da bunu kullanacağız mecbur. Binlerce lira yeni arabaya veremem 😂
Aynen. Varsa boşuna para vermeye gerek yok .
Bak ben de bundan almıştım kızıma . Taş gibi araba 😂

Eklentiler

• Screenshot_20220223-222307_Google.jpg
    Screenshot_20220223-222307_Google.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 68
Yok ben internetten alırım. Bir fiyat araştırması yapayım. 84 e bulmuştum n11 de ama tükenmiş tekrar bakicam. A ebebekte varmı oraya da bakayım.
e bebekte baktım şimdi köpük şampuan 64 tl ama tükenmiş ben mağazaya bakıcam yarın ordan almayı düşünüyorum pişik kremini de mustela aldın sen peki?? bütchen miydi neydi o nasıl bilen var mı iyi deniliyor ..

X