2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ya az meyveler falan çıksa , sebzeler güzelleşse beslenme de güzel olacak da. Kış sebzelerinden çok soğudum. Elim hem karbonhidrata gitti :olamaz:
Ben portakallar yaşıyorum sürekli. Bide bir meyve var ama yazmayayım mevsimi değil 10 tane falan alıp yiyorum 🤣 sürekli canım istiyor.

Ben portakallar yaşıyorum sürekli. Bide bir meyve var ama yazmayayım mevsimi değil 10 tane falan alıp yiyorum 🤣 sürekli canım istiyor.
Ay en çok ondan korktum allahtan bir tanesi hariç canım hiçbir yaz meyvesini çekmedi. Onu da bulamadım zaten iki tane yemeye de razıydım:KK14:

Bebeğin cinsiyeti neydi canım unuttum 🙄
Ben Normalde portakal mandalina hiç yemem hamileliğim den beri çok yiyorum.
Benim amca kızı demişti 2 oğlumda da çok portakal yedim 🙄🙄🙄

Ilkınde 30 kilo alınca korkularım var suan 😁
Ama onda prensesler gibi koltuk laptop arası takılıyordum. Ondan da olabilir
Evet çok yüksek ihtimalle
Ben de ilk aylar hep hareketsizdim kanama lekelenme dolayısıyla o zmaan şiştim zaten
Bir de bulantılar vardı
Sabah aksam makarna yersen olacağı buydu :KK53:

Bebeğin cinsiyeti neydi canım unuttum 🙄
Ben Normalde portakal mandalina hiç yemem hamileliğim den beri çok yiyorum.
Benim amca kızı demişti 2 oğlumda da çok portakal yedim 🙄🙄🙄
Erkek ama alakası yok bence ben diğerlerinde çok tiksindim onlarda erkek. Bu hamilelik diğerlerinden aşırı farklı sonuçta 3üde aynı cinsiyet 😁

Emzirdikce kilo verilmiyor muydu ya suan tüm denklemlerimi yıktınız ama ben hep böyle duydum 😆simdi pek almadım iyi o zaman ama lohusalıkta alırsam üzulürüm yahu🤭🤭
Emzirdikce veriliyor tabiki ama benim gibi ne bulduysan yersen ikiz emziren fayda etmez:KK53: Ben ikisinde de emzirirken 4 er kilo aldım 6 aydan sonra ek gıdada verdim

Emzirdikce kilo verilmiyor muydu ya suan tüm denklemlerimi yıktınız ama ben hep böyle duydum 😆simdi pek almadım iyi o zaman ama lohusalıkta alırsam üzulürüm yahu🤭🤭
Canım ben 54 kg ile hamile kalıp 73 ile doğum yaptım kızımda.
Ve ilk 4 5 ay hiç kilo vermedim. Karnım arada çok şiş arada iniyordu hafif.
Herkes emziriyorsun 6 aydan sonra gider dedi. Şurda 1 2 ay var gitmiyor dedim. Ay neler çektim neler. Bütün elbiselerimi hayrıma dağıttım.
6 aydan sonra ise 56 kg odum bir anda. 54 den 56 oldum. Verirsin merak etme. 😘😘😘

Akşam 6 dan sonra meyve ve kuruyemiş disinda bisi yemiyorum. Yoksa ayı gibi olmuştum şimdiden.

Hergün havuç ve kış meyveleri muhakak yerim. Cunku akşam da yemek zorundayız

Bu arada arkadaşım dedi ki " havuç bebeği turuncu yapar "
Yuh dedım😂
Anaa ben her gün yiyorum bebem turuncu olacak bari turuncu sacli falan deseymiş 🤭

Akşam 6 dan sonra meyve ve kuruyemiş disinda bisi yemiyorum. Yoksa ayı gibi olmuştum şimdiden.

Hergün havuç ve kış meyveleri muhakak yerim. Cunku akşam da yemek zorundayız

Bu arada arkadaşım dedi ki " havuç bebeği turuncu yapar "
Yuh dedım😂
Banada yeme yersen ve bir yerine sürersen bebekte iz olur dediler. İkisinde de denedim bir şey olmadı bide çok severim sürekli tükettim😃

X