2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benimki daha da yüksek çıkmış neden böyle oldu acaba hepimizin ya 🤦🏻‍♀️

Ben kendi doktoruma göstercem sonucu onun verdiği ilacı da içicem valla korkuyorum ilerler iyice diye senin orta seviyeyse benimki daha yüksek demek ozaman
Bilmiyorum akşam da kontrole gel ultrason a gel kontrol amaçlı dedi gidicem bakim bıktım

Aynen traveller görünüş olarak güzel ama kullanamam tek başıma taşıyamammm bunlar katlanıyormuş fln daha araştırıcam tabi

Yorumlarda m şeklinvarmı fln diyordu herkes ben anlamamıştımmm iyi oldu söylediğin dediğin şey varmı bakıyım 😍
Ben aldığımin linkini atayım bak araştır videosu falan var, bunun gibi bir çok markanın modeli var.benim aklımda başka marka vardı ama bunuda görüp begenmisdim indirimde görünce kapdım hemen 1000 TL ye dusmusdu kuponumda vardı 880 TL ye aldım, n11 in civil satıcısından almisdim 🤭

Konuştum kızlar doktorla... Videoyu tekrar izledim kolu yerine bacağını ölçmüşsünüz tekrar baksanız ben ona göre gelsem dedim. Yok bir yanlışlık yoktur tekrar izlesemde aynı şeyi söylicem siz gelin tekrar bakalım dedi. Hiç demedi yani yanlışlık olabilir ben bir bakayım diye.. Egoist tavırlarından dolayı ona gitmicem..
Tam sinir bozucu niye o hata yapamazmiymis lafa bak bakmaya gerek yok demiş birde 😳 diğer randevuna git en iyisi canım başına gelenleri anlatınca insallah güzelce bakarlar ve güzel sonuçlar çıkar🤲

Konuştum kızlar doktorla... Videoyu tekrar izledim kolu yerine bacağını ölçmüşsünüz tekrar baksanız ben ona göre gelsem dedim. Yok bir yanlışlık yoktur tekrar izlesemde aynı şeyi söylicem siz gelin tekrar bakalım dedi. Hiç demedi yani yanlışlık olabilir ben bir bakayım diye.. Egoist tavırlarından dolayı ona gitmicem..

Bence ona da git tekrar ölçtür. Uğraştırmak olsun maksat.
Hiç alttan alma. Doktorların hepsi böyle. Yanlışlık olduğunu düşünmesem tekrar gelmezdim zaten dersin 😒
Sonra başka perinatoloğa git. Daha iyi sonuç alırsın..

Ben aldığımin linkini atayım bak araştır videosu falan var, bunun gibi bir çok markanın modeli var.benim aklımda başka marka vardı ama bunuda görüp begenmisdim indirimde görünce kapdım hemen 1000 TL ye dusmusdu kuponumda vardı 880 TL ye aldım, n11 in civil satıcısından almisdim 🤭

Aaas ayak korumalığıda var bebeğim bu 4 bayb ler çok önüme çıkıyo zaten cidden güzel sanırımmmm izliyim videodunuds uygunmuş baya

Bu arada kuzenim attı bunu
Soldaki sleepy 2 numara
Sağdaki prima 1 numara aynı boyut.
Kizlar bez görmüşken aklıma geldi tecrübeli anneler bilir zaten ama ilk bebisi olacaklar için soyliyim bez de stok yapmayın derim bebeğin cildine göre değişir bu durum eliniz de kalmasın fazlalık bende ilk başta prima kullandım maalesef kakasını hep tasiriyordu sonra molfix ile devam ettik

Ben de chicco duo ggody plus ü cok beğendim ama ggereksiz pahalıydı.
Hatta dün e bebekte indirime girmiş 2,5 bin olmuş
Ama anında tükenmiş. 😀

Sen mi arabanı almıştın
Yoksa madonna mi?
En güzelleri kabin boy canım
Tek başına her şey yapabilir, her yere gidersin
Yok ben hala bakıyorum madonna almıştı, aynen ozman bu sevimlikedinin attığından bende alıyım, kabin olanından , tek başıma taşımam önemli evim merdivenle çıkıyorum sıkıntı olur 💪🏻💪🏻

Yok ben hala bakıyorum madonna almıştı, aynen ozman bu sevimlikedinin attığından bende alıyım, kabin olanından , tek başıma taşımam önemli evim merdivenle çıkıyorum sıkıntı olur 💪🏻💪🏻
Aynen canım. Ben sattım biliyorsun aldıgımı😀
Bizler için en güzeli kabin boy arabalar.
Ben kızımın arabasına bakmadım daha. Bakayım eger temizse kullanıcam. Değilse ben de bundan alırım

Kizlar bez görmüşken aklıma geldi tecrübeli anneler bilir zaten ama ilk bebisi olacaklar için soyliyim bez de stok yapmayın derim bebeğin cildine göre değişir bu durum eliniz de kalmasın fazlalık bende ilk başta prima kullandım maalesef kakasını hep tasiriyordu sonra molfix ile devam ettik
Artık almış bulundumm, inşallah öyle bişiyle karşılaşmayız🤦🏼‍♀️ Genelde herkes sleepyi öneriyoo 2 tane aldım 1-2 numara , 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😃

Aynen canım. Ben sattım biliyorsun aldıgımı😀
Bizler için en güzeli kabin boy arabalar.
Ben kızımın arabasına bakmadım daha. Bakayım eger temizse kullanıcam. Değilse ben de bundan alırım
Aynen sonra tek başına sıkıntı yaşardın onunla cidden, görümtüsünden geçtm artık travele elveda dicemm 😃😃 mecbur kabin boy😃

Ben de chicco duo ggody plus ü cok beğendim ama ggereksiz pahalıydı.
Hatta dün e bebekte indirime girmiş 2,5 bin olmuş
Ama anında tükenmiş. 😀
Evet canım onlar daha güzel tabiki bundan ama parasida güzel 🙂 e bebekdeki satıcı 25 kg kapasiteli Chicco kabinler demisdi mesela bu benim aldığım ve muadilleri sanırım 15 kg kapasiteliymis.baska farklarida vardır belki tabi ben bunu biliyorum sadece.

Evet canım onlar daha güzel tabiki bundan ama parasida güzel 🙂 e bebekdeki satıcı 25 kg kapasiteli Chicco kabinler demisdi mesela bu benim aldığım ve muadilleri sanırım 15 kg kapasiteliymis.baska farklarida vardır belki tabi ben bunu biliyorum sadece.
15 dediğine bakma. Yine onlarda taşıyor baya :)) güzel günlerde kullan:KK200:

X