2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bize de uni baby ve johnsons baby hiç yaramadı chicco ve bübchen iyiydi ama büyüdükçe saçlar da uzun dalin daha mantıklı geldi bir de küveti doldurup oynuyorlar falan 900 ml şampuan 1 ayda bitiyor😂
Sorma ya hemen bitiyor. Bunchen deneyebilirim aslında o da iyi diyorlar. Onu denemedim. Bioderma 200 civarı🙈 mustela ondan pahalli.

Merhaba sevgili anneler, 2 gün önce korona testim pozitif çıktı. Her gün yeni bir semptom gösteriyorum şu an hafif ateş ve inanılmaz bir boğaz ağrım var, 2 biontech aşı olmuştum bu ay da yeni aşı güncellenmişti ama yaptırmaya fırsat kalmadan korona oldum. Bu süreçte korona atlatan anneler boğaz ağrısı burun tıkanıklığı ve ateş için ne yaptılar?
Genelde ateş için sadece parol içilebiliyor. Bol su, sıvı gıdalar önemli. Doktorunuza danışın, yanlış yönlendirme olmasın. Geçmiş olsun.

Merhaba sevgili anneler, 2 gün önce korona testim pozitif çıktı. Her gün yeni bir semptom gösteriyorum şu an hafif ateş ve inanılmaz bir boğaz ağrım var, 2 biontech aşı olmuştum bu ay da yeni aşı güncellenmişti ama yaptırmaya fırsat kalmadan korona oldum. Bu süreçte korona atlatan anneler boğaz ağrısı burun tıkanıklığı ve ateş için ne yaptılar?
Merhabalar geçmiş olsun. Ben korona olmadım. Ama oğlum oldu. Doktorla telefonda görüştük. Korkma gerek yok aşıların var. Ama normal insandan biraz daha ağır geçirirsin kaparsan dedi. Ateş daha fazla ağrılar daha fazla olur. Ama dinlen bol c vitamini al ve gerektiğinde parol iç dedi. C vitaminini meyvelerden alsan daha iyi ama alamiyorsan suda eriyen c vitaminlerinden alabilirsin dedi.

Açıkçası antibiyotigi eczaneden aldım ama henüz başlamadım çünkü nede olsa antibiyotik.. acaba bi kaç gün suyu arttırıp geçerse kullanmasam mi diyorum..

2 litre masaallah zor da olsa içiyorum ama dr 3 yapmaya çalış dedi de şu soğuk havalarda çok zor böyle su içmek

Ayyy kusma varsa zor Allah yardımcın olsun enfeksiyon ve böbrekde kum dökme ihtimali yakama yapıştı bakalım su ile geçecek mi

Şehir hastanesi için konuşuyorum 2 li tarama için gittiğimde muayene ye dr sisteme attı git radyoloji den ayrıntılı usg randevusu al anca yer bulursun dedi ki haklıymış taaa 2 li tarama zamanı gittim ama 23. Haftaya randevu alabildim senin yaşadığın şehri bilmiyorum ama şuan 19 haftaliksin sanırım bence geç kalmışsın devlette bulman çok zor , ücret ödeyip yaptırabilirsin
Valla sen bilirsin ama gözüm korktu benim melek te kullanmayım hastaneye yatınca
Bu arada sanırım bende de enfeksiyon çıktı daha doktora göstermedim ama yassı epitel hücresi 71 yüksek yazıyor 🤦🏻‍♀️ Önceki değerim 8 di 🤦🏻‍♀️

merhaba bende uzun zamandır yazamadım yeni kurtuldum coronadan ben doktora gittim ve CRP yüksek çıktı antibiyotik kullandım aynı zaman da d-dimer testi istedi doktor kan pıhtılaşması değerim 2 katına çıkmış kan sulandırıcı iğne kullanıyorum şuan da bence ateşin varsa mutlaka doktora git kadın doğum dr. aradım bana da mutlaka hastaneye gidin dedi d-dimer testini söyledi.. evde geçecek gibi değil ben 10 şubatta pozitif oldum hala öksürük kulak ağrısı devam ediyor mutlaka doktora gidin evde yapılacaklar ikinci planda olmalı

Konuştum kızlar doktorla... Videoyu tekrar izledim kolu yerine bacağını ölçmüşsünüz tekrar baksanız ben ona göre gelsem dedim. Yok bir yanlışlık yoktur tekrar izlesemde aynı şeyi söylicem siz gelin tekrar bakalım dedi. Hiç demedi yani yanlışlık olabilir ben bir bakayım diye.. Egoist tavırlarından dolayı ona gitmicem..

Çok ciddiyim hemde! O kadar bariz ki diz kapağı ayağı gözüküyor yanlış yerde durdurup ölçmüş resmen. Gittiğim yer özel bir klinikti. Kendisi profösör perinatolog diye gittim. Yarın arayacağım. Uykularım gitti resmen. Zaten bir sorun var mı yok mu diye düşünüp duruyordum. Bacağını ölçüp koluna kısa demesi beni psikolojik olarak çökertti. Allahım şu 4 ayı stressiz geçirmem için yardım etsin 😔 Para verip gidiyorsunuz kol diye bacak ölçüyorlar. Benim başıma gelirdi ancak.. Yarın hem kendi doktoruma göstereceğim o videoyu. Hemde o prof ünvanlı kör doktoru arayıp soracağım.
canım sakin kalman zor biliyorum ama gerçekten sakin ol bebeğin seni hissediyor inanılmaz bir hata olmuş koskoca prof. nasıl ayırt edememiş anlamadım ama sen gene de sert çıkışma belki siz yanlış gördünüz gerçekten zor bir durum inşallah hiç birşeyi yoktur kuzunun olmazsa başka bir perinatolaga da görün canım Allah yardımcınız olsun 👏

Valla sen bilirsin ama gözüm korktu benim melek te kullanmayım hastaneye yatınca
Bu arada sanırım bende de enfeksiyon çıktı daha doktora göstermedim ama yassı epitel hücresi 71 yüksek yazıyor 🤦🏻‍♀️ Önceki değerim 8 di 🤦🏻‍♀️
Aksef verdi içtim vala napim doktor dedi içmesen daha kötü ilerlerse suan orta seviye dedi

Konuştum kızlar doktorla... Videoyu tekrar izledim kolu yerine bacağını ölçmüşsünüz tekrar baksanız ben ona göre gelsem dedim. Yok bir yanlışlık yoktur tekrar izlesemde aynı şeyi söylicem siz gelin tekrar bakalım dedi. Hiç demedi yani yanlışlık olabilir ben bir bakayım diye.. Egoist tavırlarından dolayı ona gitmicem..
bencede sen başka bir perinatologa görün canım bu kadar stres üzüntü karmaşaya değmez 👍

Bazı doktorlar gerçekten öyle acımasız halden anlamıyorlar

Başka bi doktora git bencede kuzucum. Güzelce baksın aklın kalmasın hiç. Denk geliyoruz böylelerine toz kondurmazlar

Hay Allahım ya.. Ben olsam inadına gider gözüne sokardım o ölçtüğü yeri. Eğer ücret almadan bakacaksa bence git. Sen çekinme, hata ettiyse o utansın.

Benimki daha da yüksek çıkmış neden böyle oldu acaba hepimizin ya 🤦🏻‍♀️
Aksef verdi içtim vala napim doktor dedi içmesen daha kötü ilerlerse suan orta seviye dedi
Ben kendi doktoruma göstercem sonucu onun verdiği ilacı da içicem valla korkuyorum ilerler iyice diye senin orta seviyeyse benimki daha yüksek demek ozaman

X