2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Günaydın kızlar Bugün e bebekte bez indirimi varmış carrefour ve e bebeke gitmeyi düşünüyorum bakalım. Şubat indirimi gibi indirimi başka aylarda yapmıyor galiba bir dahaki şubata kadar alayım bişeyler Dalinleri internetten oo çok ucuz diye aldım orada da indirim varmış boşuna almış oldum kargoda akma ihtimali falan var bilsem buradan alırdım. E bebekle hiç işim olmamıştı başka zamanda da indirimler yapıyorlar mı böyle kapsamlı?

Çocuklar için zor olur evet benimkiler bu yıl 5 ve sınıfım yok. O yüzden biraz daha rahatım ama vicdan yapıyorum sanki. Belki ben de bırakamam

Merhabalar
Bugün karnım fazla rahat hatta bebek yok mu oldu ki hamile gibi hissetmiyorum diyebilirim. her gün evhamın birini bırakıp yenisini ekliyoruz vallahi.
Ben doktora bazen 3 bazen 4 haftada gidiyorum kendi ne zaman gel derse yani. Yapcagi test tahlil vs ye göre belirliyor. Bir sonraki kontrol yaklaştıkca suan oldugu gibi yine acaba nasıl buyudu mü ne alemde gibi dusüncelerle geciyor. Keske evde bi cihax olsa kenfimiz bebegi görebilsek

Off çok ucuzmuş inşallah doğrudur ama sanmıyorum böyle büyük bir parça ile dolandırıcılık olabileceğini.

Selamm kızlar biz 18+3 olduk dün doktora gittim bu grupta benim kadar giden yoktur heralde baktı iyi dedi Rahime falan ama 2 gündür böyle sanki vajina girişi var ya bi sancı girip çıkıyor kısa süreliğine tecrübeli olan arkadaşlar varsa cevaplayabilir mi

Ay kız iyi dayanıyorsun 2 haftada bir gidiyorum ki doktorum da tüp bebek diye öyle gel diyo dün gittim tarif edilmez bişey ya ayaklarını gösterdi nasıl büyümüş maşallah

Bende var o, kasıklarımda değil diye önemsemedim pek. Ama bir ağrım var dünden beri vücudumun sağ tarafında. Böbrek desen değil, kasık desen değil. Gaz sancısı çok yüksek ihtimalle.
Geçen elektrikler yoktu ev baya soğudu sanırım üşüdüm
Ne olur ne olmaz yarın idrar tahlili vericem

Ay kız iyi dayanıyorsun 2 haftada bir gidiyorum ki doktorum da tüp bebek diye öyle gel diyo dün gittim tarif edilmez bişey ya ayaklarını gösterdi nasıl büyümüş maşallah
Maşallah. Valla işte sabrediyorum napim. Gidiş geliş muayene masraflı kafama göre gitmiyorum. Doktor da söyluyor zaten su vakit gel diye. Insallah benimki de büyümüstür. Ben çok kilo almadım. Hala bebiş besleniyor mu acaba gibi kafamda deli sorular var.

Hamile kalmadan 58 kiloydum 1-1.5 kilo kadar verdim sonra almaya basladim. Suan 60 kilo normal mi sizce hanımlar??

Normal bence, son aylar kilo daha çok alınıyor. Bide bebeğin kilosu senin aldığın kilodan bağımsız oluyor. Ben baya aldım bebek 2,5 kilo doğdu, kendime almışım hep

Normal bence, son aylar kilo daha çok alınıyor. Bide bebeğin kilosu senin aldığın kilodan bağımsız oluyor. Ben baya aldım bebek 2,5 kilo doğdu, kendime almışım hep
Valla suan bebek, suyu ve plasenta 1 kilo eder etmez geri kalan benim kilomsa bişey almamışım eski kiloma dönmüşüm o zaman. Ne bileyim hangisi dogru simdi de gogus ustumde ve kollarimda damarlarm belirginleşmiş onu farkettim. kendimi incelemeyi bırakmalıyım sanırim

Ya boşver keyfine bak ne güzel vallahi önemli olan bebişin gelişmesinin normal olması. Varsin kilo alma daha ne istiyorsun.Keske yerinde olsam.

Çoook iyi anlıyorum ya benimde gözüm hep karnımda sanki bazı günler içi boşmuş gibi rahatım. Güzel uyansam dert uyanmasam dert aklımda deli sorular sürekli. Ama hissediyorum iyi ve büyümeye devam ediyor analar hissederr onun için hiç endişelenmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…