2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bu haftalarda hareketleri hissedenler nasıl hissediyorsunuz yani bebek hareketleri nasıl oluyor acaba ben hissediyorum da anlamlandıramıyor muyum diyorum. Bana tarif edebilir misiniz rica etsem benim ilk gebeliğim bilmiyorum
O pırpırlar bebek zaten :)
Ben de öyle sanıyordum ama ultrasonda oynarken aynı seyleri hissettiğim için bebek olduğuna emin oldum.

Bi kaç gündür ben yer değişimini de hissediyorum bir yumru yavaşça hareket ediyor sanki baskıyı hissediyorum yani.
Bence bebeğin sevdiği şeye de bağlı
Ben çözdüm
Portakal yiyince deliriyor benimki
İki gündür resmen portakal yedikten sonra vurmaya başladı

Kızlar bu haftalarda hareketleri hissedenler nasıl hissediyorsunuz yani bebek hareketleri nasıl oluyor acaba ben hissediyorum da anlamlandıramıyor muyum diyorum. Bana tarif edebilir misiniz rica etsem benim ilk gebeliğim bilmiyorum
Merhaba benim tam sezeryan dikisi olan bolgede oluyor bazen ufak karincalanma bazende pit pit tekmeler hissediyorum ama ayaktaysam ve surekli hareket halindeysem algilayamiyorum maa yatiyorsam yada dizlerimi kendime cekip oturuyorsam gayet net hisseduyorum hatta esimde hissediyor benmde ilk gebeligim bu arada

Yaa gerçekten mi içime su serptiniz vallahi çok teşekkür ederim ultrasonda da oynamayınca içime kurt düşmüştü şimdi biraz rahatladım. Bundan sonra her yediğimden sonra dikkat ederim bakalım benim bebeğim neleri seviyor

Bence zaten artık bağırsakla karıştırılacak zamanları geçtik. Bağırsaklar artık bir tık yukarda Artık
Ben bu hissettiklerimi iyice aşağıda hissediyorum

Yok bisey olmaz insallah masallah doguran cok bu sene sanki genel olarak cevremde falanda cok ve agirlikta erkek bebek
Bizim bu senenin bebekleri eşit 2 kız 2 eerkek var
Ben onu hissediyorum ama bağırsak hareketi olabilir diye pek konduramıyorum
Evet evet tamada o hissettiğin şey bebiş bende önceden konduramıyodummm ama meğerse öyleymiş
Kusma bende de olmuyor. Ama heleki akşama doğru çekilmez oluyor. Ben geç saatlerde yatıyorum bir de.
O yüzden şimdilik iyiyim:)
Aynen aynen sanki akşam 8den sonra başlıyo midemm kötü olmaya, bu aralar mide yanmamda başladı abbowww inşaşlah böyle gitmez

Senin kaçıncı bebişti? Belki 1 tane daha olur ileride. Ben dükkanı kapatıyorum artık

Kızlar hepsiburada da kısa süreli kampanya var sleepy bezlerde 2.paket 1 tl. 2 no 84 lü 2 adet 141 tl oluyor. Ben kararsızım bu markada düşünen kaçırmasın. Prima alayım diyorum ama o da uçtu fiyatlarda alsam mı bilemedim ben kaçırsam da size yarar belki diye yazıyorum.

Bir kere nabiz gibi ama daha uzun .gobeginin altında olması gerekiyor çünkü rahim daha göbek seviyesine gelmedi .benim bazen şiddetli oluyor bence tamamıyla dönüyor. Böyle minik bir beden ittiriyor bildiğin.

Benim bebeğim de eti çok seviyor .Ne çikolata ne tatlı şeyler. Et ye kıpır kıpır

Göz seyirmesi gibi hissediyorum ben belli belirsiz pıt yapıyor canım. Ama hissetmemek normal bence ilk hamilelikte canını sıkma canım.

24te ayrılmayı düşünmüyorum. Okul çok zor durumda kalır. Ayrıca 8ler bende. Bir şubenin de sınıf rehber öğretmeniyim. Lgs ye az kaldı. Bırakamam şu aşamada. İdare sıkıntı çıkarabilir ama aslında bu bir hak, çıkarmamaları gerekir. Bazıları daha anlayışlı oluyor, konuşmak lazım

Benim de aynı yerde ve aynı pozisyonlarda hissediliyor.

Benim de ikinci günüm. Akşam yemeklerinde bir iştahsızlık oldu ama idare etmeye çalışıyorum. Tam da yenisini yazdırmıştım.
Benimki bitti diye icmiyorum
Bi deneyeyim ona göre alayim demistimde iyiyim simdilik , elinde varsa kullan bence gunde 1 tane iş gorur bu ayda artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…